Zoosk

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Zoosk Logo
 • Popularna aplikacja randkowa
 • Wysoki współczynnik dopasowania
 • Równy rozkład płci

Zoosk jest jednym z najpopularniejszych obecnie istniejących serwisów randkowych. Ma ponad 40 milionów członków, którzy wydają średnio 3 miliony wiadomości dziennie. Strona nie może być popularna w tym zakresie bez powodu. Główną atrakcją serwisu jest randkowanie, które sprawdza się u wielu osób. Inną rzeczą jest to, że jest miejsce dla tych, którzy chcą poważnych związków, tak samo jak dla tych, którzy szukają flirtu, który mógłby zbudować związek. Jednak niektórzy wciąż zastanawiają się, czy jest to właściwa witryna, do której można dołączyć.

Zoosk zostało założone w grudniu 2007 roku w Kalifornii w USA przez dwóch irańskich uczonych imigrantów, Shayana Zadeha i Alexa Mehra. Firma doświadczyła szybkiego wzrostu i miała już 650 000 abonamentowych członków i łącznie 25 milionów użytkowników do 2014 roku.

Jednak ze względu na szybką ekspansję firma miała trudności finansowe i ostatecznie została przejęta przez Spark Networks w 2019 roku. Niemniej jednak zaowocowało to jeszcze większym boom dla Zoosk, ze znaczną międzynarodową bazą członków.

Obecnie firma należy do Zoosk Inc. z siedzibą w San Fransisco w Kalifornii. A skąd nazwa? Firma wybrała nazwę Zoosk ze względu na jej popularność w świecie randek online.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Zoosk Polska

Unikalne funkcje

 • Ogromna liczba członków do wyboru podczas szukania randki.
 • Algorytm technologii Smart Pick umożliwia zawężenie wyszukiwania partnera.
 • Funkcja karuzeli umożliwia użytkownikom kliknięcie, jeśli ktoś im się spodoba. Informuje również, jeśli kliknęli że Ciebie również chcą. Wtedy następuje dopasowanie.
 • Istnieje funkcja weryfikacji Facebooka, która pozwala kontrolować fałszywe konta. Możesz użyć swojego konta na Facebooku, aby pokazać, że jesteś legalny.
 • W emotikonach i zdjęciach znajdują się prezenty, które możesz wysłać komuś, aby podkreślić swoje zainteresowanie nimi.
 • Wzmocnienia monet mogą pomóc Ci wepchnąć Twój profil na górę stosu, aby był widoczny. Możesz zapłacić za zakup monet.

Darmowe cechy i płatne opcje

Konto podstawowe Zoosk jest bezpłatne. Jest to jednak bezpłatna wersja próbna, która trwa 30 dni. W tym czasie możesz założyć swój profil, dodawać zdjęcia, przeglądać profile potencjalnych partnerów w Twojej okolicy i wysyłać polubienia. Następnie płacisz za członkostwo, aby nadal korzystać z dostępnych funkcji. Dostępne są subskrypcje miesięczne, subskrypcje trzymiesięczne i subskrypcje roczne. Są to przystępne ceny w porównaniu z innymi witrynami, co jest kolejną zaletą korzystania z Zoosk.

Do czego najlepiej nadaje się ta strona

Fantastyczną rzeczą w Zoosku jest to, że zaspokaja wszystkie rodzaje zainteresowań. Ci, którzy szukają poważnego związku, mogą go tam znaleźć. Inni, którzy szukają swobodnej relacji, również ją tam znajdą. Jednak witryna najlepiej nadaje się do nawiązywania luźnych relacji, mając nadzieję na przekształcenie się w bardziej trwałe. Jeśli szukasz poważnego związku, musisz być gotowy na odrzucenie wielu zalotników.

Użyteczność

Zoosk jest łatwy w obsłudze. Ma świetny projekt, który sprawia, że nawigacja jest całkiem prostym procesem. Potencjalne dopasowania są przedstawiane pojedynczo. Różni się to więc od witryn oferujących długą listę lub siatkę obejmującą całą stronę. Aplikacja jest używana zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i telefonie, dzięki czemu masz do niej dostęp w dowolnym miejscu. Dodatkowo funkcja karuzeli pozwala szybko zidentyfikować potencjalne dopasowania.

Test osobowości

Zoosk nie ma testu osobowości. Wybory na stronie są dokonywane na podstawie zainteresowań danej osoby, a nie jej osobowości. Kiedy wymieniasz swoje zainteresowania, a inna osoba robi to samo, dopasowania są oparte właśnie na tym, więc może to okazać się bardzo przydatne w znalezieniu osoby, która ma z Tobą zgodność. Jednak nawet przy zastosowaniu technologii Smart Pick, dopasowania nie zawsze są idealne.

Koszt i zniżki

Zoosk nie jest stroną szczególnie obfitującą w zniżki. Oprócz 10% zniżki przy pierwszym dołączeniu i zarobieniu kilku monet tu i tam, nie ma się czego spodziewać. Z drugiej strony strona jest bardzo przystępna cenowo, co sprawia, że rabaty są niepotrzebne.

Zoosk Opinie

Skargi na Zoosk

Pomimo dołożenia wszelkich starań w celu wyeliminowania fałszywych kont, pojawiły się skargi dotyczące spotkań z kilkoma podszywanymi profilami. Pojawiły się również skargi dotyczące powolnej obsługi klienta, prawdopodobnie z powodu dużej liczby członków.