Najlepsze Randkowanie na Reddit

Napisane przez EMMA STOCKTON

Reddit jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych w Internecie. Na stronie znajduje się wiele dyskusji na różne tematy, powszechnie określane jako Subreddits (oznaczane jako r/” _”). Od mody i gier online po osobiste porady kulinarne i porady finansowe — użytkownicy ze wszystkich grup wiekowych omawiają rzeczy, które ich interesują.

Wiele osób może nie być świadomych, ale Reddit jest również gospodarzem wielu Subredditów omawiających kwestie randek. Tutaj ludzie, którzy szukają porad dotyczących relacji, publikują swoje palące pytania, a inni użytkownicy dołączają się swoimi pomocnymi komentarzami. Ponadto użytkownicy często oceniają różne komentarze, aby określić, który z nich zapewnia najlepszą radę.

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
  • 18+
  • 160000+ członków
  • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
  • 30+
  • Na spotkania seksualne
  • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości

/r/dating

W tej chwili ten Subreddit randek ma ponad 1,2 miliona zarejestrowanych użytkowników, utworzonych w marcu 2008 roku. Skupia się na przydatnym dyskursie i jest to świetne forum, na którym można poprosić o poradę lub dowiedzieć się czegoś nowego na temat randek. Społeczność jest jedną z najlepszych w Internecie, która udostępnia jedne z najbardziej godnych uwagi i prowokujących do myślenia treści. Większość postów tutaj pochodzi od użytkowników, którzy opowiadają o całym procesie randkowym, a inni członkowie komentują, aby pomóc.

Reddit Dating Polska

/r/dating_advice

Jak sama nazwa wskazuje, ten Subreddit koncentruje się na subdomenie, a raczej podkategorii relacji. Utworzony we wrześniu 2010 roku, ma ponad 3 miliony zarejestrowanych użytkowników, z których tysiące są jednocześnie online. Dla osób szukających porady na temat randek i związków romantycznych r/dating_advice jest jedną z najlepszych społeczności w Internecie. Wspaniałe na tym forum jest to, że nie ma żadnych ograniczeń w dyskutowaniu o biseksualizmie. Poza tym użytkownicy mogą po prostu przeglądać pomocne porady od osób w różnym wieku, jeśli nie są zainteresowani zadawaniem pytań. Ponieważ moderatorzy są trenerami randek, warto sprawdzić zawartość tego Subredditu.

Reddit DatingAdvice Polska

/r/datingoverthirty

Ten Subreddit, utworzony w listopadzie 2014 r., ma obecnie ponad 700 000 zarejestrowanych członków. Jest to jedno z najlepszych forów w sieci, przeznaczone dla osób po trzydziestce i starszych, które wciąż umawiają się na randki. Ponadto r/datingoverthirty zawiera szczere rozmowy i pomocne porady dotyczące randek wśród osób, które mają dzieci. Najlepszą rzeczą w tej społeczności jest to, że użytkownicy mogą klasyfikować to, co chcą zobaczyć, zgodnie z ich konkretną grupą wiekową (albo czterdzieści/pięćdziesiątki/itd.). Nie jest to jednak forum do publikowania osobistych ogłoszeń lub szukania połączeń.

Reddit DatingOverThirty Polska

/r/onlinedating

Wszystko, co dotyczy randek online, zabawnych historii i porad randkowych, można znaleźć w tej społeczności subreddit. Utworzony w grudniu 2008 r/onlinedating obecnie ma 55 000 zarejestrowanych użytkowników, z których setki jest jednocześnie online. Jest to jedno z najlepszych forów, na których użytkownicy mogą uzyskać odpowiedzi na praktycznie wszystko, co dotyczy randek online. Obejmuje to porady dotyczące najlepszych aplikacji randkowych, jak zaimponować potencjalnemu partnerowi poprzez SMS-y i wiele więcej. Dobrą rzeczą w tej społeczności jest to, że użytkownicy mogą filtrować posty i komentarze, aby ustalić, które są najpopularniejsze.

Reddit OnlineDating Polska

/r/r4r

R4R to akronim od Redditor dla Redditor. Stworzony w kwietniu 2010 r. Subreddit ma ponad 450 000 zarejestrowanych użytkowników, z których tysiące codziennie dołączają do rozmów. Tutaj ludzie, którzy szukają kogoś na randkę lub po prostu do spotkania, mogą zamieszczać swoje ogłoszenia. Dobrą rzeczą w tej społeczności jest to, że przy wielu subskrybujących ją osobach, szanse na to, że potencjalny partner zobaczy posty, są bardzo wysokie. Ponadto zamieszczanie ogłoszenia i komentowanie jest bezpłatne. Jednak posiadanie unikalnej oferty może zwiększyć szanse na zdobycie potencjalnego partnera.

Reddit r4r Polska

Konkluzja

Kiedy ludzie myślą o Reddit, randki online i porady dotyczące związków mogą nie być pierwszą rzeczą, która przychodzi im do głowy. Jednak w rzeczywistości platforma obsługuje żywą społeczność dla tych, którzy szukają takich treści. Wspomniane wyżej to najlepsze subreddity, w których odbywają się pomocne dyskusje dotyczące randek.

Każdy może dołączyć, jeśli chce, ponieważ platforma jest całkowicie bezpłatna. Jednak, podobnie jak w przypadku każdej innej platformy mediów społecznościowych, użytkownicy powinni zawsze być przyjaźni i hojni w stosunku do innych członków społeczności. Należy przestrzegać wszystkich zasad i wytycznych wymienionych na każdej stronie subreddit.