Be2

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości

Dyskretne randki dla wszystkich na Be2

Portal randkowy Be2 oferuje członkom dyskretne, wygodne i poważne randki. Jeśli jesteś romantykiem, który szuka poważnego związku, Be2 może być dla Ciebie dobrym wyborem. Serwis randkowy został uruchomiony w 2004 roku przez przedsiębiorców Roberta Wuttke i Andreasa Ettena. Obecnie z usługi korzysta ponad 33 miliony użytkowników z ponad 30 krajów na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie 225 pracowników z 41 krajów i rozwija się z dnia na dzień.

Jedną z zalet usługi Be2 jest możliwość łatwej i bezpłatnej rejestracji. Tworząc konto, musisz wypełnić test osobowości, aby uzyskać jak najlepsze warunki do randkowania. Serwis oferuje bezpłatne konto, w którym uzyskujesz dostęp do wielu różnych funkcji. Otrzymasz między innymi ocenę swojego testu osobowości, opis idealnego dopasowania oraz dostęp do anonimowego wysyłania wiadomości do innych członków. Możesz również skorzystać z funkcji premium, gdzie masz zagwarantowany kontakt z co najmniej 10 propozycjami swoich partnerów.

Kolejną zaletą strony jest stabilna równowaga płci. Jest mniej więcej tylu członków, którzy są mężczyznami, co kobiet.

Użyteczność Be2

Serwisy randkowe, dzisiejsza nowoczesna forma dawniej bardzo popularnych ogłoszeń matrymonialnych, które można było przeczytać między innymi w gazetach lub w teletekście. Randki online często kojarzą się z młodszymi pokoleniami. Ale coraz częściej nawet starsze pokolenia próbują umawiać się na randki online w nadziei na znalezienie miłości lub po prostu swobodnych związków bez znajomości.

Założenie konta w serwisie jest bardzo proste. Gdy zdecydujesz się utworzyć konto, otrzymasz pomoc przez cały czas na czacie, co sprawia, że proces jest szybki i łatwy. A zatem przydatne dla wszystkich grup wiekowych, technicznie doświadczonych i nieświadomych. Serwis randkowy ma również aplikację kompatybilną zarówno z Androidem, jak i Apple. Aplikacje są również bardzo łatwe w użyciu i mają dobry i stylowy wygląd, co ułatwia nawigację.

Be2 Polska

Test osobowości jest bardzo dobry

Witryna oferuje test osobowości, aby zapewnić absolutnie najlepsze warunki do osiągnięcia sukcesu w randkowaniu. W swoim teście osobowości możesz odpowiedzieć na pytania dotyczące siebie, ale także pytania dotyczące przyszłego partnera. Odpowiadasz na pytania dotyczące Twoich marzeń i celów, a także preferencji dotyczących partnera, zarówno osobowości, jak i wyglądu.

Przeprowadzając test osobowości, witryna może w lepszy sposób przedstawiać propozycje dopasowań. Dzięki testowi strona internetowa może uzyskać więcej informacji o tym, jaki jesteś jako osoba, Twoje zainteresowania, oczekiwania i marzenia. Ale ponieważ w teście odpowiadasz również na pytania dotyczące przyszłego partnera, informacje te są również wykorzystywane do dobrego dopasowania. Test osobowości, o który zostaniesz poproszony, ma podstawy naukowe, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do użytkowników.

Koszty i zniżki na Be2

Witryna oferuje bezpłatny profil z szeregiem funkcji, które są bezpłatne. Ale Ty jako członek możesz również zdecydować się zostać członkiem premium, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Bycie członkiem premium ma swoje zalety, w tym gwarancję, że skontaktujesz się z co najmniej 10 innymi członkami. Strona ma różne propozycje cenowe w zależności od tego, jak długo chcesz być członkiem premium. Ułatwia to tym, którzy chcą zostać członkiem premium, znalezienie opcji, która pasuje do Ciebie, Twojej sytuacji i przedziału cenowego.

Be2 Opinie

Najczęstsze problemy

Częstą skargą na stronę internetową było to, że członkowie czuli, że trudno jest im zakończyć członkostwo. Jest to oczywiście coś, na co firma poświęciła wiele czasu celem poprawy. Oczywiście firma nie chce, aby członkowie czuli się oszukani lub aby mogli zakończyć członkostwo w dowolnym momencie. Dlatego bardzo szybko odpowiedziała na wszystkie recenzje z rozwiązaniem problemu.

Kolejną skargą, która pojawiła się, było to, że członkowie czuli, że na stronie znajdują się profile, które są fałszywe. Witryna ciężko pracowała, aby pozbyć się tego i starała się wyjaśnić, że Be2 nie tworzy fałszywych profili. Aby rozwiać tę plotkę, Be2 poczuło nawet potrzebę oficjalnego oświadczenia, że nie tworzą fałszywych profili, aby uzyskać większą liczbę członków. Be2 nie widzi żadnego zysku w tworzeniu fałszywych profili, ponieważ nie prowadzi to do udanego dopasowania, co z kolei nie tworzy grona zadowolonych klientów. Celem strony jest tworzenie długotrwałych, szczęśliwych relacji między członkami.