Singles50

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Popularny serwis randkowy
  • ❤️ Dobry test osobowości
Autor:

Tutaj znajdziesz właściwą osobę

Nie zawsze jest łatwo znaleźć osobę, którą lubisz i z którą chcesz spędzić dużo czasu. Jeśli osiągnąłeś bardziej dojrzały wiek, chcesz kogoś, kto podziela twoje zainteresowania. W Singles50 to Ty możesz nawigować, aby znaleźć właściwą osobę. Ta strona została uruchomiona w 2017 roku i jest prowadzona przez be2 S.à.r.l. z Luksemburga.

Ta strona oferuje, w przeciwieństwie do wielu innych serwisów randkowych, możliwość prowadzenia wideorozmów. Może to nie odpowiadać wszystkim i wielu może to przestraszyć. Może to być jednak dobry sposób, aby dowiedzieć się, czy interesuje Cię randka z daną osobą. Usługa jest dostępna jako aplikacja mobilna, a wszystkie profile są prywatne.

This page is best suited for you who are over 50 and who are single. You may be younger too, but interested in finding someone over 50. It is also suitable for you who want to be able to meet someone over a video call before you decide on a physical date. You can join for free and create a profile. It is free to send your first message but after that, you have to choose the type of membership if you want to continue.

Ta strona jest najbardziej odpowiednia dla osób, które ukończyły 50 lat i są singlami. Możesz też być młodszy, ale zainteresowany znalezieniem osoby powyżej 50. roku życia. Jest to również odpowiednie dla Ciebie, jeśli chcesz poznać kogoś przez rozmowę wideo, zanim zdecydujesz się na fizyczną randkę. Możesz dołączyć za darmo i stworzyć profil. Wysłanie pierwszej wiadomości jest darmowe, ale po niej musisz wybrać rodzaj członkostwa, jeśli chcesz kontynuować.

Łatwa i bezproblemowa rejestracja

Wiele osób odwiedzających tę stronę ma ponad 50 lat i nie wszyscy mają takie samo doświadczenie w korzystaniu z sieci. Ta strona randkowa zwróciła na to uwagę i oferuje łatwą i bezproblemową rejestrację. Tutaj możesz po prostu utworzyć profil, wybrać płeć, adres e-mail i określić czy szukasz mężczyzny czy kobiety. Kiedy to zrobisz, zakończysz rejestrację i będziesz gotowy do współpracy.

Ta strona randkowa oferuje dobrze działającą aplikację randkową zarówno na iPhone’a, jak i Androida. Jeśli wolisz korzystać z komputera, mają dobrą stronę internetową, która jest idealna, gdy musisz się zarejestrować i utworzyć swój profil. Jednak aplikacja jest bardzo elastyczna, gdy łatwo i po prostu chcesz pozostać w kontakcie z innymi singlami.

Singles50 Polska

Dobry test osobowości

Aby pomóc Ci znaleźć idealne dopasowanie, po zarejestrowaniu się musisz wykonać test osobowości. Oznacza to, że możesz odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących tego, co jest dla Ciebie ważne w związku. Możesz również określić typ osoby, którą chcesz znaleźć, a jeśli spędzisz trochę czasu na tym teście, dopasowanie będzie jeszcze lepsze.

Tworząc swój profil, będziesz musiał odpowiedzieć na bardziej ogólne pytania. Może to dotyczyć długości i koloru włosów oraz tego, co Cię interesuje. Kiedy skończysz, serwis randkowy dopasuje ludzie. Ty tylko przesortujesz osoby, które Ci nie odpowiadają, a tym samym oszczędzisz dużo czasu.

Koszt

Gdy już zdecydujesz się zostać członkiem Singles50, możesz skorzystać z kilku różnych ofert. Możesz wypróbować witrynę za darmo, a także wysłać swoją pierwszą wiadomość za darmo. Jeśli chcesz zostać członkiem, możesz wybrać, jak długo chcesz się zarejestrować. Im dłużej chcesz być członkiem, tym taniej będzie. Bycie członkiem na cały rok jest bardzo korzystne.

Singles50 Opinie

Skargi na Singles50

Niektórzy twierdzą, że bardzo trudno jest skontaktować się z obsługą klienta, jeśli chcesz omówić swoją sprawę. Jednak inni twierdzą, że otrzymali dużą pomoc od obsługi klienta i otrzymali również przyjemną odpowiedź. Pojawiają się również skargi, że z kont potrącono duże sumy pieniędzy. Ale kwoty, które są potrącane, dotyczą całego okresu subskrypcji i dlatego są postrzegane jako wyższe, niż gdyby były potrącane co miesiąc.

Niektórzy uważają, że nie mogli skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, co jest standardem w przypadku wielu zakupów online. Firma twierdziła wówczas, według niektórych klientów, że korzystała już z usługi, a zatem prawo to zostało wykorzystane. Prawda jest taka, że ​​prawo do odstąpienia od umowy nie ma zastosowania, jeśli używałeś swojego produktu, więc firma ma pełne prawo do odmowy zwrotu pieniędzy.