Hinge

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Hinge Logo
 • ❤️ Great dating app
 • ❤️ Free signup
 • ❤️ Cheap premium service
Autor

Wszystko co musisz wiedzieć o Hinge

Hinge to aplikacja randkowa, która została uruchomiona w lutym 2013 r. Od samego początku oferuje wysokiej jakości usługi i jest uważana za jedną z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji randkowych.

Zawias jest własnością Match Group — jednej z najlepszych internetowych firm oferujących usługi randkowe. Co więcej, firma zarządza również niektórymi najlepszymi aplikacjami randkowymi, takimi jak Tinder. Match Group w pełni pozyskała Hinge w 2019 roku za nieznaną kwotę.

Hinge oferuje wiele funkcji, które pokochasz. Jedną z unikalnych cech jest to, że możesz wysyłać wiadomości do innych użytkowników bez konieczności dopasowywania. Oprócz tego możesz filtrować swoje dopasowania na podstawie planów rodzinnych, wykształcenia, a nawet wad.

Hinge ma bezpłatną ofertę próbną, ale z ograniczonymi funkcjami. Korzystając z bezpłatnych wersji próbnych, możesz skonfigurować swoje oficjalne konto Hinge, niestandardowy kanał wyróżniający się, wysłać wiadomość do swojego dopasowania, zobaczyć, kto cię lubi, otrzymać osiem polubień dziennie i jedną różę tygodniowo.

Hinge jest najlepszy dla osób, które szukają długotrwałych relacji. Oznacza to, że nie jest to miejsce dla osób szukających przystawek lub jednodniowego przystanka.

Lepsze serwisy randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
2
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
3
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
Hinge Screenshot

Użyteczność

Po pobraniu aplikacji Hinge możesz utworzyć konto przy użyciu swojego numeru telefonu. Możesz również użyć swojego konta na Facebooku, aby się zalogować. Porównując użyteczność tej aplikacji z innymi aplikacjami randkowymi, zdasz sobie sprawę, że interfejs użytkownika w tej aplikacji jest przyjazny dla użytkownika. Podczas przewijania w dół obrazu potencjalnego dopasowania, masz możliwość polubienia lub odrzucenia.

Darmowy użytkownik może polubić do 10 profili dziennie. Jeśli to nie wystarczy, dostępna jest funkcja podpowiedzi wideo, która może pomóc w rozmowach wideo. Możesz także wybrać temat rozmowy, który sprawi, że rozmowa będzie kontynuowana nawet wtedy, gdy utkniesz w tym, co powiedzieć.

Kwestionariusz

Odpowiadanie na kwestionariusz podczas rejestracji ma tak wiele opcji. Możesz odpowiedzieć, czy interesują Cię kobiety, mężczyźni, a nawet wszyscy. Oprócz tego możesz wprowadzić swój preferowany wiek, pochodzenie etniczne, odległość, a nawet religię. Masz możliwość polubienia określonych pozycji w profilu.

Co więcej, opcja kategoryzacji tych przedmiotów jest przełomem. Są to cechy, z których ludzie korzystają podczas wyrażania siebie. Udzielanie dokładnych odpowiedzi na pytania dotyczące osobowości pomaga algorytmowi w zlokalizowaniu użytkowników o podobnych zainteresowaniach. Ponadto Hinge oferuje platformę umożliwiającą poznanie osobowości osób online przed fizycznym spotkaniem.

Najczęstsze problemy

Istnieją pewne skargi na Hinge, ale z tym zmaga się każdy serwis. Na przykład użytkownicy, których wcześniej pominąłeś, mogą ponownie pojawić się w Twoich kanałach. Może to być nieprzyjemne. Poza tym opcja bezpłatnego filtrowania jest ograniczona tylko do płci, wieku, lokalizacji, pochodzenia etnicznego i religii. Możesz uzyskać dostęp tylko po uzupełnieniu profilu, co czyni go jeszcze bardziej irytujące. Jest to w jakiś sposób ograniczające i wiele osób może uznać to za frustrujące.

Co więcej, wolni użytkownicy mogą uzyskać tylko 10 dopasowań dziennie, co ma dość niską wartość. Wreszcie, możesz wejść w interakcję z sugerowanymi dopasowaniami tylko w ciągu 24 godzin, a po 24 godzinach wszystko zniknie. Jedynym sposobem, aby tego uniknąć i nadal komunikować się z wybraną osobą, jest posiadanie pełnego członkostwa.

Hinge Reviews

Konkluzja

Jeśli szukasz dobrej aplikacji randkowej, warto rozważyć Hinge. Ta platforma jest przyjazna dla użytkownika i oferuje szeroki zakres opcji, dzięki którym Twoje randki online będą pełne zabawy. Co więcej, wiele osób, które korzystały z tej aplikacji randkowej, znalazło idealne połączenie. Niemniej jednak ta platforma może być rozwiązaniem, którego szukałeś!