Chrześcijańskie Serwisy Randkowe

Napisane przez EMMA STOCKTON

Randki online to platforma, która umożliwia ludziom poznawanie i przedstawianie się potencjalnym parom w celu nawiązania osobistych i romantycznych relacji.

Chociaż chrześcijańskie aplikacje randkowe nie są tak powszechne, jak zwykłe platformy randkowe, prawdopodobnie słyszałeś o nich w mediach społecznościowych lub od znajomych. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z aplikacji do tworzenia relacji chrześcijańskich, rozumiem, że możesz mieć na ich temat mnóstwo pytań. Ten artykuł zawiera zalecenia, które pomogą Ci rozpocząć niesekularne zaloty online.

⭐ Najlepsze chrześcijańskie serwisy randkowe w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
2
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
3
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
4
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
5
Victoria Logo
 • Bałamutny
 • Wielu członków
 • Cenne członkostwo

Randki nie są tym, czym kiedyś były

Match Polska

Historia randek online przeszła od ostatniej szansy dla zdesperowanych do prawdziwego rynku w poszukiwaniu miłości w stosunkowo krótkim czasie. Prawie każdy zna parę, która spotkała się na portalu randkowym lub w aplikacji. Jednak, mimo że ta technologia wydaje się być nowoczesna, jej korzenie sięgają wieków.

Match i eHarmony nie były ani pierwszymi swatkami w historii, ani pierwszymi serwisami randkowymi opartymi na technologii. Niemniej jednak ludzie zawsze szukali nowych i ekscytujących metod na znalezienie miłości, seksu i towarzystwa, a randki cyfrowe to po prostu najnowsza wersja tego odwiecznego pragnienia.

Współczesne swatki to algorytmy, podczas gdy nasi przodkowie polegali na ludzkich swatach, aby znaleźć dopasowania z innymi ludźmi. W starożytnej Grecji, Chinach i Japonii swatki były niezbędnym elementem życia. Specjalny sługa miał za zadanie wybrać małżonkę dla syna Abrahama w Księdze Rodzaju, jednym z najstarszych przykładów swatania.

Randki online to wciąż randki

Możesz myśleć, że po opublikowaniu profilu zostaniesz zalany setkami potencjalnych partnerów, a spotkanie z nimi będzie bezstresowe i niezręczne. Mylisz się.

Technologia może być cennym narzędziem, ale nie jest lekarstwem na wszystkie problemy w związku. Wiele osób podchodzi do relacji z nierealistycznymi oczekiwaniami, w których można nacisnąć przycisk i pojawia się ich bratnia dusza, ale wymaga to większego wysiłku.

Spodziewaj się nieprawdy

Kiedy spotkasz kogoś online, z pewnością będzie kłamać. Środowiska wirtualne ułatwiają fałszowanie statystyk. Faceci mają tendencję do zwiększania wzrostu o kilka centymetrów, podczas gdy panie stracą kilka kilogramów.

Jak chronić swoje informacje?

W niektórych witrynach możesz usunąć lub wyłączyć swoje konto. Sprawdź, czy Twoje dane zostały usunięte po zamknięciu konta w witrynie. Od czasu do czasu ludzie wracają do witryn randkowych, aby dowiedzieć się, że witryna nadal przechowuje ich informacje.

Ponadto upewnij się, że sprawdziłeś ustawienia prywatności swojego profilu. Niektóre serwisy randkowe domyślnie upubliczniają profile, umożliwiając wyszukiwarkom ich indeksowanie.

Zapoznaj się z oświadczeniem o ochronie prywatności, aby dowiedzieć się, w jakim stopniu Twoje dane osobowe są udostępniane innym członkom. Ponadto powinno być również oczywiste, kto jeszcze ma dostęp do Twoich danych, np. osoby trzecie.

Istnieje serwis randkowy dla każdego typu

Prawdopodobnie istnieje strona internetowa poświęcona temu, jaki masz typ osobowości. Wolisz komputer Mac czy PC? Czy lepiej być Żydem czy katolikiem? Zanim zapłacisz za subskrypcję premium, sprawdź poza znanymi serwisami, takimi jak match.com i eHarmony, zwłaszcza jeśli masz określone wymagania.

Proces dopasowania

Pomimo niezdolności AI do radzenia sobie z emocjami, wykorzystuje dane, aby dopasować potencjalnych partnerów, co skutkuje długotrwałymi relacjami.

Długoterminowa obietnica randek internetowych jest wciąż owiana niepewnością. Nowe dowody sugerują, że relacje, które zaczynają się online, mogą mieć lepszą podstawę niż te offline.

Według ostatnich badań, jeśli Twoim celem jest małżeństwo, z przyjemnością dowiesz się, że pary heteroseksualne, które poznały się online, częściej zawierały małżeństwa niż pary, które poznały się offline. Co więcej, osoby, które umawiają się na randki online, są bardziej dopasowane i mają większe szanse na zdrowe małżeństwo, zgodnie z badaniem z 2017 r. cytowanym w MIT Technology Review. W każdym razie, niezależnie od tego, czy dotyczy to małżeństwa, czy nie, randki internetowe wydają się być doskonałą receptą na satysfakcjonujący, długotrwały związek.

Nikt nie twierdzi, że randki online są decydującym elementem. Jednak badania pokazują, że ludzie, którzy dołączają do stron internetowych, które wymagają rozważnych odpowiedzi, są znacznie bardziej skłonni do relaksu.

Christian Mingle

ChristianMingle Polska

W aplikacjach randkowych może być trudno zidentyfikować potencjalnych partnerów, którzy podzielają Twoją wiarę i wartości. Chociaż możesz filtrować członków według religii na większości popularnych portali randkowych, może to nie być odpowiednie dla niektórych pobożnych chrześcijan.

Chrześcijańskie aplikacje randkowe nie są wymienione w Biblii i nie są szczególnie popularne w Kościele. Jeśli jesteś samotnym chrześcijaninem, możesz mieć zastrzeżenia do korzystania z chrześcijańskiego serwisu randkowego. Chrześcijańskie aplikacje randkowe pozwolą ludziom wiary znaleźć potencjalnych partnerów na szerszą niż kiedykolwiek skalę w 2021 roku.

Christian Mingle to chrześcijańska internetowa usługa randkowa obsługiwana przez Spark Network. Spark Networks zarządza kilkoma ukierunkowanymi demograficznie witrynami internetowymi do wyszukiwania partnerów.

Zacznij z Christian Mingle

Od momentu powstania w 2001 roku, Christian Mingle rozrósł się do milionów członków. Jest to jeden z największych i odnoszących największe sukcesy chrześcijańskich serwisów randkowych, odpowiedzialny za ponad 30% małżeństw online. Większość członków ma około dwudziestki lub czterdziestki.

Cena

Najpierw musisz wybrać swój budżet lub ile pieniędzy chcesz wydać na Christian Mingle. W kilku aplikacjach możesz bezpłatnie czytać profile i wysyłać wiadomości. Większość pozostałych umożliwia bezpłatne zbadanie możliwych dopasowań.

Użyteczność

Funkcje, które można znaleźć na Christian Mingle, są proste. Christian Mingle ma przejrzysty i prosty interfejs oraz proste wyszukiwanie i dopasowywanie elementów. Wszystko jest tak zorganizowane, aby członkowie mogli szybko znaleźć miejsce, w którym muszą się udać, aby przeglądać profile, sprawdzać dopasowania, czytać wiadomości, przeglądać swoją ostatnią aktywność i uzyskać wsparcie.

Cechy

 • Możesz utworzyć Preferencje odkrywania dla idealnej płci, religii, wieku, typu związku i lokalizacji w Christian Mingle.
 • Aby pomóc osobom samotnym w znalezieniu zgodnych profili, Christian Mingle udostępnia wyselekcjonowaną listę codziennych pomysłów na dopasowanie.
 • Bezpłatni użytkownicy mogą również przeszukiwać bazę danych według nowych członków, odległości, kto jest online i dopasowania.