Aplikacje randkowe dla kobiet w ciąży

Dating Apps for Pregnant Moms

 

Autor:

Gratulujemy ciąży! Rozumiemy, że to niesamowity czas w Twoim życiu. I że możesz nie chcieć spędzić następnych dziewięciu miesięcy na obowiązkowym celibacie tylko dlatego, że spodziewasz się dziecka. Nadal możesz mieć przyjemne i udane życie randkowe jako kobieta w ciąży. Po prostu musisz wiedzieć, gdzie szukać i jak zająć się zadaniem.

Spotkanie przyszłych matek na portalu randkowym może wydawać się niektórym mężczyznom dziwne. Ale innym podoba się ten pomysł. Poza tym niektóre kobiety chcą być pożądane cały czas, ale też nie zawsze o to chodzi. Czasami chcą tylko porozmawiać z kimś o tym, przez co przeszły. Niezależnie od sytuacji, trzymanie się randkowania przez internet może być zdrowym podejściem do poznawania nowych ludzi.

Z drugiej strony ciężarne singielki stawiają na pierwszym miejscu swoje przemyślenia na temat przyszłości i rodziny. Nie interesują ich zwykłe serwisy randkowe. Chcą spotykać ludzi w pozytywnej przestrzeni, w której mogą umawiać się na randki bez tłumaczenia się, martwienia się o to, czy zostaną osądzone lub inne problemy, które mogą uniemożliwić ciężarnej matce życie towarzyskie. Jeśli jesteś kobietą w ciąży i szukasz romansu, te serwisy randkowe zapewniają bezpieczne i akceptujące środowisko, w którym możesz znaleźć kogoś wyjątkowego, czy to przypadkowo, czy na dłuższą metę.

⭐ Najlepsze serwisy randkowe dla kobiet w ciąży w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
4
Bumble Logo
 • Popularna aplikacja
 • Bezpłatnie
 • Panie inicjują
5
Match.com Logo
 • Lots of members
 • Safe to use
 • Fits most people
6
Hinge Logo
 • Great dating app
 • Free signup
 • Cheap premium service
7
Facebook Dating Logo
 • Signup with Facebook
 • Free membership
 • Easy matches
8
KIPPO Logo
 • Tinder for gamers
 • Free download
 • Virtual dates
9
Badoo Logo
 • Great dating app
 • Inclusive dating
 • Free registration

Ulubione strony randkowe dla kobiet w ciąży

eHarmony — Najlepszy serwis randkowy dla samotnych matek

eharmony

Jednym z najpopularniejszych serwisów randkowych jest eHarmony. Przez lata włożyli wiele wysiłku w to, aby ich członkowie byli szczęśliwi i bezpieczni podczas randkowania online. Niezliczone samotne kobiety znalazły mężczyzn swoich marzeń.

Kobiety w ciąży powinny mieć świadomość, że wielu użytkowników eHarmony poszukuje zaangażowanych związków. Dlatego nie jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają kogoś do rozmowy online. eHarmony, podobnie jak inne serwisy randkowe, jest bezpłatne. Jednak strona ma płatne dodatki, które pomogą Ci znaleźć świetne dopasowania.

Ashley Madison — Najlepsze miejsce do szukania troskliwego partnera

Ashley Madison zmieniła swoją markę ze swojego wcześniejszego wizerunku strony randkowej dla osób zamężnych, które chcą się spotykać. To jednak wciąż platforma dla osób, które chcą umawiać się na randki w niekonwencjonalny sposób.

Niekonwencjonalny związek może ci się spodobać, jeśli spodziewasz się dziecka. Fakt, że jesteś w ciąży, nie jest jedynym niezwykłym czynnikiem, który może pomóc Ci się zrelaksować. To wyjątkowa atmosfera randkowania online. Użytkownicy chwalą również dodatkowe zabezpieczenia, które sprawiają, że jest to bezpieczna lokalizacja do spotkań z osobami.

Możesz spodziewać się spotkania ludzi z Ashley Madison, którzy są gotowi udzielić jakiejkolwiek pomocy. Jeśli jesteś samotnym rodzicem z dzieckiem w drodze, może to być właśnie to, czego potrzebujesz.

CoffeeMeetsBagel — Najlepsze do randek pod niskim ciśnieniem

Coffee Meets Bagel

Kolejną fantastyczną stroną dla kobiet w ciąży szukających miłości jest Coffee Meets Bagel. Po założeniu profilu ta bezpłatna aplikacja randkowa wysyła Ci codziennie kilka dopasowań do przeglądania. Są to wybory, które wcześniej spełniły Twoje wymagania i wyraziły zainteresowanie Twoim profilem.

Następnie możesz określić, które daty są opłacalne, a które odrzucić. Oprogramowanie daje kobietom możliwość podejmowania własnych decyzji. To oczywiście sprawia, że jest atrakcyjna dla kobiet w ciąży.

Co więcej, będziesz mieć 24 godziny na podjęcie decyzji o kimś, o kim myślisz. Jeśli podoba Ci się jego profil, możesz od razu zacząć z nim rozmawiać. Ponownie, jeśli nie rozpoczniesz rozmowy w tym czasie, witryna usunie ich z Twojej listy dopasowań.

SilverSingles — Najlepsza strona do randkowania z kimś starszym z dziećmi

SilverSingles

SilverSingles może wydawać się dziwną stroną dla kobiet w ciąży do szukania randek. Jest to jednak idealne miejsce dla kobiety w ciąży na spotkanie ze starszym mężczyzną. Wiele singli w ciąży chce spotkać odpowiedzialnych mężczyzn, świadomych swojego położenia. Starsi faceci, z których niektórzy sami mogą być tatusiami, mogą być najbardziej współczujący.

Innym powodem, dla którego kobieta w ciąży chciałaby dołączyć do witryny dla singli seniorów, jest to, że wiele osób niezamężnych uważa, że starszy pan może być bardziej wdzięczny we wszystkich dziedzinach, w których ma to znaczenie. Kiedy przeżywasz ten moment w swoim życiu, ci mężczyźni są chętni do zrobienia wszystkiego, aby przynieść ci szczęście i spełnić każde twoje życzenie.

Match — Najlepsze miejsce do szukania poważnego zaangażowania

Match

Inną wysoko ocenianą witryną, na której single mogą znaleźć kogoś, kto szuka długoterminowej relacji, jest Match.com. Ponieważ Match jest dobrym serwisem randkowym, prawdopodobnie znajdziesz osoby w Twojej okolicy, które korzystają z bezpiecznej platformy. Match jest idealny dla tych, którzy chcą wyjść poza łączenie się i znalezienie długoterminowego partnera, jeśli chodzi o randki w oczekiwaniu.

Match jest jedną z usług, które wykorzystują test osobowości i naukowo opracowany algorytm w celu określenia właściwych możliwych dopasowań. Jest też atrakcyjną alternatywą dla kobiety oczekującej dziecka. Właśnie dlatego, że priorytetem jest bezpieczeństwo swoich członków.

Love Begins At — najlepsza strona do znalezienia starszego partnera

Ta strona internetowa pomaga kawalerom w wieku powyżej 40 lat w znalezieniu się nawzajem. Niektóre kobiety w ciąży, które chcą poznać nowe osoby, są w wieku powyżej 40 lat. Jest to więc dobre miejsce na spotkanie potencjalnego partnera.

Ten serwis randkowy był chwalony za to, że jest przyjemnym miejscem do poznawania nowych ludzi i prowadzenia ciekawych rozmów i randek. Wielu członków Love Begins At poszukuje online kogoś, kto mógłby się ze sobą komunikować i poznać. W końcu może to doprowadzić do nowych przyjaźni, a nawet miłości.

Ze względu na Twoją grupę wiekową wiele osób, z którymi rozmawiasz, prawdopodobnie jest rodzicami i docenia to, przez co przechodzisz. Dzięki temu będziesz w stanie znaleźć wsparcie, nawet jeśli nie znajdziesz romansu.

Końcowe przemyślenia

Znalezienie osoby na randkę, niezależnie od tego, czy jest w ciąży, czy nie, może być trudne dla każdego. Nie tylko trudno spotkać kogoś intrygującego w barze, na przyjęciu czy w pracy, ale też trudno nawiązać dyskusję z nieznajomym. Kiedy jesteś w ciąży, sprawy stają się znacznie trudniejsze!

Większość ludzi w dzisiejszych czasach korzystała z serwisu randkowego przynajmniej raz w życiu. W wyniku ogromnego popytu większość z tych witryn zdecydowała się na specjalizację. Na przykład portale randkowe dla kobiet w ciąży łączą przyszłe matki z osobami samotnymi. Inną opcją jest przesuwanie w prawo na platformach przeznaczonych dla samotnych rodziców. Jeśli chcesz, nadal możesz wyszukiwać dopasowania w „tradycyjnych” serwisach randkowych.