Academic Singles

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Academic Singles Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
  • ❤️ Stosunkowo tania usługa
Autor:

Poznaj dobrze wykształconych singli w Academic Singles

The exclusive dating site Academic Singles was founded in 2017 and is aimed at highly educated singles looking for a partner of the same timber. The site is owned by Commercial Register Luxembourg and today has over 110,000 members seeking love. The site is also popular in other countries, in the US there are over a million registered members who are looking for love.

At Academic Singles, as a highly educated single, you can find other singles to make contacts with. The site is suitable for you who are an authentic single with higher education and looking for a like-minded partner. There are lots of nice features to use, such as video calling. You can also do a personality test that finds any matches for you.

Ease of use

Jeśli szukasz kogoś dobrze wykształconego, Academic Singles są dla Ciebie idealne. Tutaj masz witrynę, która jest niszowa dokładnie na ten temat, który Cię interesuje. Otrzymasz również możliwość czatowania i wykonywania regularnych połączeń i rozmów wideo z dopasowanymi osobami.

Metody Academic Singles opierają się na naukowo zaprojektowanych kwestionariuszach, które dopasowują Cię do kompatybilnych singli. Na stronie można również przeczytać różne historie sukcesu osób, które skorzystały z witryny i znalazły miłość.

Obsługa klienta w Academic Singles działa znakomicie. Wszelki kontakt odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej i łatwo uzyskać odpowiedzi na pytania i wątpliwości. Academic Singles dbają o to, aby członkowie czuli się bezpiecznie i jest to bardzo bezpieczna strona w użyciu. Ty decydujesz, które informacje chcesz udostępnić i nikt nie ma dostępu do Twoich prywatnych danych. Jeśli korzystasz z funkcji wideorozmów, jesteś również chroniony 128-bitowym szyfrowaniem SSL. Oznacza to, że dane połączenia i dane osobowe nie są widoczne dla osób trzecich – dzięki temu jesteś całkowicie bezpieczny i całkowicie anonimowy.

Strona Academic Singles jest klasyczna i stylowa, łatwa w obsłudze, a witryna jest dostępna zarówno jako strona internetowa, jak i aplikacja. Dzięki temu możesz mieć do niej dostęp wszędzie! Widać, że w projekcie chodzi o poważne randki.

Academic Singles Website Screenshot

Test osobowości

Założenie konta w Academic Singles jest bezpłatne, co czyni go doskonałym darmowym serwisem randkowym. Po zostaniu członkiem możesz od razu przystąpić do testu osobowości. Test ocenia Twoje nastawienie, opinie i oczekiwania w związku. Następnie otrzymujesz poważne propozycje partnerów, które pasują do Twojego konkretnego typu osobowości. Po zdaniu testów możesz wyszukiwać singli, którzy Ci odpowiadają.

Koszt Academic Singles

Podobnie jak większość innych serwisów randkowych, Academic Singles oferuje wersję premium. Dzięki premium możesz między innymi wysyłać nielimitowane wiadomości, sprawdzać, kto odwiedził Twój profil i czytać wiadomości od innych singli.

Jako członek premium oczywiście uzyskasz więcej niż w wersji darmowej. Dzięki dodatkowym funkcjom łatwiej będziesz również mógł dotrzeć do większej liczby singli. Otrzymasz także dostęp do nieograniczonej liczby czatów wideo, połączeń i wiadomości, co ułatwi utrzymywanie kontaktu. Jeśli zapiszesz się na dłuższą subskrypcję, unikniesz droższego, miesięcznego kosztu.

AcademicSingles Reviews

Częste skargi dotyczące Academic Singles

Negatywnym czynnikiem w przypadku Academic Singles jest to, że znalezienie kogoś, kto mieszka tam, gdzie i Ty mieszkasz, może być trudne. W Polsce jest mnóstwo wykształconych ludzi, ale nie jest pewne, czy mieszkają blisko Ciebie. Jeśli znajdziesz idealnego partnera, który okaże się mieszkać po drugiej stronie kraju, może być to problem. Zwłaszcza gdy ktoś nie rozważa przeprowadzki.

Największą pozytywną cechą Academic Singles jest skierowana do mniejszej grupy docelowej. Łatwo znaleźć ludzi o podobnych poglądach. Academic Singles wyróżnia się w branży koncepcją biznesową. Istnieją podobne strony, takie jak Elite Singles, przeznaczone dla odnoszących sukcesy singli, ale Academic Singles jest nieco ostrzejszy.