Serwisy Randkowe dla Samotnych Rodziców

Napisane przez EMMA STOCKTON

Rola samotnego rodzica to swój własny zestaw barier i problemów. Sama liczba internetowych serwisów randkowych do wyboru może być zatem dość onieśmielająca.

Z różnych powodów wielu samotnych rodziców chce zameldować się w serwisach randkowych, które są przeznaczone wyłącznie dla samotnych matek i ojców. Jednak najważniejsze jest to, że chcą znaleźć partnera, który rozumie, jak to jest mieć dzieci w domu. Łączenie się z innymi rodzicami w celu pocieszenia lub przyjaźni może być pierwszym etapem w kierunku znalezienia idealnego dopasowania dla rodziców, którzy są niespokojni lub nowi w poszukiwaniu miłości w Internecie.

Przeprowadziliśmy rozeznanie i zidentyfikowaliśmy pięć następujących serwisów randkowych dla samotnych matek i tatusiów, które uznaliśmy za wartościowe.

⭐ Najlepsze serwisy randkowe dla samotnych rodziców w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
2
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
3
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
4
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
5
Victoria Logo
 • Bałamutny
 • Wielu członków
 • Cenne członkostwo
6
Bumble Logo
 • Popularna aplikacja
 • Bezpłatnie
 • Panie inicjują

Single Parent Meet

SingleParentMeet Polska

To serwis randkowy przeznaczony dla samotnych rodziców. Platforma została stworzona z myślą o wymaganiach samotnych rodziców. Co więcej, możesz go używać do poznawania ludzi, którzy szukają długoterminowego związku lub po prostu chcą się z nimi spotykać. Single Parent Meet to połączenie serwisu randkowego i portalu społecznościowego dla samotnych rodziców.

Lista członków nie jest zaskakująca, biorąc pod uwagę, że Spotkanie dla samotnych rodziców jest przeznaczone tylko dla samotnych rodziców. Z 410 000 odwiedzających miesięcznie SingleParentMeet zapewnia bardziej osobistą, konkretną grupę odbiorców do randek online. Proces rejestracji jest prosty.

Samotni rodzice już korzystają z Spotkań dla samotnych rodziców, aby znaleźć innych samotnych rodziców do romansu, ponieważ nie mają czasu na tworzenie kręgu towarzyskiego lub spotykać się towarzysko z innymi. Liczba osób płci męskiej i żeńskiej jest mniej więcej równa. Większość członków ma od 35 do 45 lat.

eHarmony

eHarmony Polska

Jednym z najbardziej znanych serwisów randkowych jest eHarmony. Według platformy, codziennie łączy ponad 15 milionów osób. eHarmony ma 60 milionów użytkowników z ponad 200 krajów, co czyni go ogromnym serwisem randkowym.

Po pierwsze, nie jest to wyłącznie serwis randkowy dla samotnych rodziców. Jednak biorąc pod uwagę dużą liczbę aktywnych uczestników i fakt, że wielu użytkowników jest w wieku od 25 do 34 lat, warto poświęcić mu swój czas. Jeśli szukasz sposobu na wznowienie zaangażowanego związku, eHarmony może Ci pomóc. Członkowie muszą poświęcić trochę wysiłku na rozwój swoich profili. Dlatego profile na tej stronie są bardziej szczegółowe niż na jakiejkolwiek innej platformie.

Wiadomości mogą służyć do kontaktu z kimś, ale ta funkcja jest dostępna tylko dla klientów premium. Będziesz mógł wysyłać zapytania wygenerowane przez eHarmony tylko wtedy, gdy jesteś darmowym użytkownikiem. Korzystanie z funkcji witryny jest dość proste. Możesz przeprowadzić wyszukiwanie członków lub przejrzeć wyniki dopasowań. Niezależnie od tego, czy chcesz umawiać się z samotną mamą, czy samotnym tatą, ta platforma może Ci pomóc. Posiada również aplikację na smartfony na urządzenia z systemem Android i iOS.

Mums Date Dads

MumsDateDads Polska

To dobrze znany serwis randkowy dla samotnych rodziców. Mums Date Dads pomoże Ci wyjść i spotykać się z innymi ludźmi, niezależnie od tego, czy jesteś w separacji, wdową czy wdowcem. Serwis powstał w 2009 roku. Służy potrzebom rodziców samotnie wychowujących dzieci.

Rejestracja w serwisie nie jest trudna. Po zakończeniu rejestracji możesz od razu zacząć korzystać z funkcji witryny i komunikować się z innymi członkami. Mums Date Dads wykorzystuje weryfikację poczty e-mail i inne funkcje bezpieczeństwa, aby powstrzymać tych, którzy mogą chcieć oszustwa.

Strona wydaje się być nieco tradycyjna. Jest jednak gotowy na urządzenia mobilne, co jest dobrą zaletą, biorąc pod uwagę, że nie ma aplikacji mobilnej. W każdym razie strona wygląda tak samo i działa tak samo na urządzeniu mobilnym. Wyszukiwanie osób jest proste i możesz użyć filtrów, aby odkryć dokładnie, kogo szukasz.

Mums Date Dads, podobnie jak inne serwisy randkowe, ma opcję członkostwa premium.

Mingle2

Mingle2 Polska

JustSayHi to oryginalna nazwa Mingle2. Jest to wciąż rozwijająca się sieć randkowa, która po 13 latach odstaje od swoich rywali. Mingle2 ma błyskawiczny proces rejestracji, który zwykle zajmuje mniej niż 30 sekund. Oferuje również wiele funkcji za darmo, co jest niespotykane w tej branży.

Mingle2 ma prawie 12 milionów użytkowników na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych większość z nich jest w wieku od 25 do 34 lat. Samotni rodzice, w tym samotni rodzice homoseksualni, odniosą duże korzyści z platformy. Jedyną wadą szybkiego procesu rejestracji jest brak weryfikacji. Oznacza to po prostu, że na tej stronie jest więcej fałszywych profili niż na jakiejkolwiek innej.

Wniosek

Będziesz mógł znaleźć nowe opcje na randki jako samotny rodzic, jeśli korzystasz z tych witryn randkowych dla samotnych rodziców. Wszystkie te witryny oferują bezpłatne ograniczone wykorzystanie. Dlatego nie krępuj się przetestować kilku z nich, zanim zdecydujesz, którego użyć jako głównego narzędzia do randek online.