OurTime

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
OurTime Logo
 • ❤️ Dating over 50
 • ❤️ Free dating app
 • ❤️ High success rate
Autor:

Randki dla singli powyżej 50

Randki online są najtrudniejsze dla osób powyżej 50 roku życia. Może to być dość zniechęcające doświadczenie, zwłaszcza dla kogoś, kto nigdy wcześniej nie korzystał z internetowego serwisu randkowego. Ponieważ większość internetowych aplikacji randkowych i witryn randkowych jest przeznaczona tylko dla młodszej grupy demograficznej, możesz mieć trudności ze znalezieniem ekskluzywnej aplikacji. Jednak dzięki OurTime możesz skorzystać ze znacznie lepszego doświadczenia, które jest przeznaczone dla kogoś, kto ma ponad 50 lat.

OurTime to niszowa strona randkowa, która jest przeznaczona dla dojrzałych singli, którzy szukają szansy na miłość. Uruchomiona w 2001 roku platforma randkowa jest używana do dziś. Jest przeznaczona do pomocy seniorom. Jeśli masz nadzieję wrócić do gry, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie poszukiwań. Nigdy nie wiadomo, może po prostu spotkasz tego jedynego.

Użytkownicy mogą zdecydować, jakiego rodzaju relacji chcą. Chociaż może istnieć kilka innych witryn randkowych dla seniorów, OurTime jest oryginalną witryną, która zapewniła seniorom platformę do łączenia się. Dzięki długoletniej reputacji strona internetowa jest ekspertem w zakresie długoterminowego zaangażowania. Zapewnia proste funkcje, z których mogą korzystać seniorzy. Niedawno zarejestrowałem się, aby spróbować i oto, co zauważyłem.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
OurTime Screenshot

Szukanie miłości

OurTime to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która ułatwia osobom, które ukończyły 50 lat, spotykanie się na randkach i znajdowanie miłości. Zapewnia wiele przydatnych funkcji ułatwiających relacje i przyjaźnie. Możesz użyć narzędzi wyszukiwania, aby znaleźć innych starszych singli lub wyświetlić listę dopasowań. Użytkownicy mogą wysyłać polubienia i flirtować. Najlepsze w tej witrynie jest to, że jest ona otwarta zarówno dla singli hetero, jak i starszych osób LGBTQ. Możesz nawet użyć tokenów do wysyłania wirtualnych prezentów komuś, kogo lubisz.

Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna są łatwe w użyciu. Wymagają podania swoich celów, stylu życia i hobby podczas procesu rejestracji, który zajmuje tylko kilka minut. Jeśli chcesz spróbować offline, OurTime sponsoruje również wydarzenia na żywo, aby zachęcić seniorów do spotkań i randkowania. Każdy, kto nie jest przyzwyczajony do randek online, może zapoznać się z przewodnikiem, aby się z tym pogodzić. Aby wszystko było proste, OurTime nie wymaga odpowiedzi na wiele pytań. Pytania są otwarte, co oznacza, że ​​nie powinieneś mieć problemów z odpowiedzią. Jeśli chodzi o sekcję „W pigułce”, możesz zawrzeć istotne informacje.

Mechanizm przesuwania

Po utworzeniu konta możesz znaleźć dopasowania potencjalnych klientów za pomocą swoich kryteriów lub algorytmu. Jeśli zdecydujesz się na to drugie, będziesz prezentować jeden profil na raz, abyś mógł zdecydować, czy Ci się to podoba, czy nie. Pokaże Ci podstawowe informacje o użytkowniku wraz z jego zdjęciami. W przeciwnym razie zawsze możesz użyć wybranych filtrów, aby znaleźć dopasowania.

Niektóre filtry, których możesz użyć, obejmują wiek, osobiste nawyki, płeć, religię, życie rodzinne i lokalizację. Jeśli zdecydujesz się na plan premium, będziesz mógł korzystać z jeszcze większej liczby filtrów. Im częściej korzystasz z aplikacji, tym mądrzejszy staje się algorytm, co oznacza, że ​​będziesz miał łatwiejszy czas, gdy będziesz nadal korzystać z OurTime.

Koszt

OurTime zapewnia bezpłatną opcję. Jednak dobrym pomysłem jest wykupienie abonamentu premium. Powodem, dla którego warto wykupić plan premium, jest to, że zawiera wiele funkcji. Tylko jeśli jesteś użytkownikiem premium, możesz wysyłać wiadomości i polubienia. Poza tym pozwala również wysyłać wirtualne prezenty i zwiększać widoczność. Dostępne są nawet opcje czatu wideo.

Our Time Reviews

Skargi na OurTime

Jeśli chodzi o typowe skargi, niektórzy członkowie uważają, że OurTime jest kosztowną opcją i frustruje ich fakt, że muszą uzyskać plan premium, aby wysyłać wiadomości. Ogólnie rzecz biorąc, OurTime jest tak dobry, jak to tylko możliwe. Jest to prawdopodobnie najlepsza opcja dla seniorów, którzy szukają miłości.