Happn

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Happn Logo
 • Najlepsza aplikacja do geolokalizacji
 • Popularny
 • Darmowe pobieranie

Aplikacja randkowa Happn to mobilna aplikacja randkowa oparta na lokalizacji, której zaufało 100 milionów użytkowników. Została stworzona w 2014 roku we Francji przez Didiera Rappaporta (CEO) i od tego czasu rozszerzyła się na inne kraje. Wprowadzenie tej aplikacji randkowej zakończyło się sukcesem dzięki współzałożycielom Rappaport, Fabienowi Cohenowi i Antony Cohenowi, za pośrednictwem ich firmy FTW & Co.

Tę aplikację randkową można pobrać bezpłatnie. Happn pozwala swoim 1,5 miliona użytkownikom miesięcznie znajdować ludzi w promieniu blisko 100 metrów. Członkowie mogą również uzyskać dostęp do subskrypcji premium, które zawierają inne interesujące funkcje. Subskrypcje premium umożliwiają użytkownikom wyróżnienie się i wysyłanie notatek flash do osób, które lubią ich profile.

Happn poinformuje Cię o skrzyżowaniu ścieżek z innymi użytkownikami, pokazując ich imię i nazwisko, wiek, zdjęcia, zawód i lokalizację. Najlepiej nadaje się dla pewnych siebie, wychodzących osób, które szukają połączeń, swobodnego seksu, przyjaźni lub związków. Członek musi mieć ukończone 18 lat i musi potwierdzić swoje dane podczas rejestracji.

Unikalne cechy Happn

Unikalne funkcje Happn obejmują notatki flash, sympatie, wiadomości, polubienia, przeglądanie zdjęć profilowych oraz status publikowania i codzienne podsumowania. Flash Notes umożliwia użytkownikom nadanie bardziej osobistego charakteru podczas komunikowania się z innymi. Członkowie mogą zadać spersonalizowane pytanie po zidentyfikowaniu czegoś interesującego na temat innego użytkownika w swoim profilu. Dzięki tej funkcji Happn generuje codziennie 4,9 miliona wiadomości.

Dzięki funkcji „Hello” inni członkowie wiedzą, że chcesz z nimi porozmawiać, a każdy użytkownik może użyć dziesięciu z nich. Po ich wygaśnięciu musisz subskrybować usługę premium, aby uzyskać więcej. Happn pozwala członkom wysyłać wiadomości audio do swoich sympatii, ale nie ma połączeń wideo. Odznaki podobieństwa pozwalają członkom identyfikować wspólne zainteresowania z innymi członkami.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Happn Polska

Użyteczność

Happn posiada przyjazny i estetyczny interfejs, który jest łatwy w użyciu. Użytkownicy mogą pobrać aplikację mobilną i zainstalować ją zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja jest darmowa i łatwa w użyciu. Alternatywnie użytkownicy mogą uzyskać dodatkowe funkcje, jeśli subskrybują usługi premium. Proces rejestracji jest szybki, a użytkownicy mogą łatwo poruszać się po aplikacji randkowej. Znalezienie możliwych dat jest skuteczne w Happn, ponieważ obsługuje platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, Instagram i Spotify.

Firma wydała nową wersję swojej aplikacji opartej na geolokalizacji, która pozwala użytkownikom łączyć się z osobami, z którymi w rzeczywistości się spotkali. Dlatego musisz aktywować usługi lokalizacyjne na swoim urządzeniu, aby znaleźć osoby, które chcesz poznać za pośrednictwem Happn. Użytkownicy mogą również zaplanować tryb niewidzialności, gdy nie chcą, aby ich lokalizacja była dostępna. Tryb niewidzialności pozwala użytkownikom ukryć swoją lokalizację przez określony czas.

Test osobowości

Podczas rejestracji Happy zadaje kilka osobistych pytań, aby ocenić osobowość użytkowników. Dopasowuje osoby na podstawie danych osobowych zawartych w ich profilach. Happn pozwala użytkownikom ukrywać dane osobowe, których nie chcą udostępniać ogółowi społeczeństwa, takie jak wiek, dokładna lokalizacja i ostatnia aktywna data. Zdjęcia profilowe są widoczne dla innych użytkowników za darmo. Na podstawie informacji wyświetlanych w profilu inni użytkownicy mogą ocenić Twoją osobowość. Inni członkowie mogą oceniać Twój profil zgodnie z informacjami widocznymi publicznie.

Koszt Happn

Oprócz bezpłatnego członkostwa Happn ma również kilka płatnych członkostw. Pozwalają one użytkownikom płacić za subskrypcje premium w ratach, jeśli ich subskrypcje obejmują sześć miesięcy lub 12 miesięcy.

Dostępne są opcje płatności PayPal, kart kredytowych, telefonów komórkowych i polecenia zapłaty. Użytkownicy mogą subskrybować Happn za pomocą monet i kredytów, które są przeliczanymi dolarami.

Happn Opinie

Skargi na Happn

Happn nie ma wersji na komputery stacjonarne, ponieważ opiera się na geolokalizacji. Ogranicza twoją zdolność poruszania się po profilach i krzyżowania się ścieżek. Niektóre funkcje, takie jak wysyłanie dziesięciu notatek flash każdego dnia i dostęp do listy osób, które są tobą zainteresowane, są niedostępne, chyba że jesteś użytkownikiem premium. Użytkownicy skarżą się na oszustwa lub konta botów w aplikacji, które nie reprezentują prawdziwych interesów użytkowników. Wiele osób rzadko odwiedza aplikację, a nawet jest nieaktywnych. Happn nie jest tak rozpowszechniony, dlatego ogranicza Twoją zdolność do łączenia się z ludźmi w zależności od popularności aplikacji w Twoim regionie. Ponadto nie jest dostępne dopasowanie oparte na zgodności. Niektórzy krytycy uważają, że ponieważ Happn dopasowuje ludzi na podstawie powierzchownych cech, trudno jest wiarygodnie ocenić dopasowania.

Konkluzja

System geolokalizacji firmy Happn do dopasowywania jest wyjątkowy. Może to być świetna opcja na poznanie ludzi w nowym miejscu, jeśli istnieje dość duża baza użytkowników. To powiedziawszy, to, czy ta aplikacja jest dla Ciebie, ostatecznie zależy od tego, czego szukasz w meczu.