O nas

Napisane przez EMMA STOCKTON

Emma Stockton

Pisarz, redaktor, analityk Portale-Randkowe.org.Emma Stockton

Edukacja

  • Licencjat z psychologii
  • Magister psychologii klinicznej
  • Studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Pepperdine

Doświadczenie

  • Licencja LPCC
  • Profesjonalny terapeuta (2012 – 2019)
  • Profesjonalny trener randkowy (2020 – obecnie)

Obszary specjalizacji

  • Badania i oceny
  • Testowanie i ocena
  • Teorie i techniki doradcze

Emma Stockton jest licencjonowaną terapeutką i specjalistką od relacji z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, która pomaga ludziom znaleźć miłość. Jest autorką portalu Portale-Randkowe.org, popularnego źródła online dla osób szukających porad, jak poruszać się w świecie randek i związków online. Jako wysoce wykwalifikowana i współczująca terapeutka, Emma głęboko rozumie złożoność ludzkich relacji i stara się pomagać swoim klientom w znalezieniu szczęścia i spełnienia w związkach. Ma specjalistyczną wiedzę w zakresie randek online i pomogła tysiącom osób poruszać się w często skomplikowanym świecie randek online. Emma ma reputację współczującego i wspierającego trenera, który jest w stanie zaoferować cenną wiedzę i prowadzenie tym, którzy chcą poprawić swoje życie miłosne. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogła niezliczonej liczbie osób znaleźć szczęście i połączenie, którego szukały.

Jak zarabiamy pieniądze

Portale-Randkowe.org jest stroną z przeglądem randkowym, która generuje dochody z dwóch głównych źródeł: programów partnerskich i reklam. Na naszej stronie internetowej mamy linki partnerskie, co oznacza, że otrzymujemy małą prowizję, gdy nasi użytkownicy kupują produkt lub usługę za pośrednictwem tych linków. Nie wpływa to jednak na nasze rekomendacje ani recenzje. Nasi użytkownicy mogą być pewni, że korzystając z tych linków, nigdy nie zapłacą więcej, a dla nas jest to sposób na wsparcie naszego biznesu. Na Portale-Randkowe.org mamy prawdziwe doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie randkowania. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy przetestowali różne aplikacje i strony randkowe, a my staramy się dostarczać naszym użytkownikom najbardziej aktualne informacje i rekomendacje. Naszym celem jest pomóc użytkownikom znaleźć idealną platformę randkową, która odpowiada ich potrzebom i preferencjom, a wierzymy, że nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie czynią nas wiarygodnym i autorytatywnym źródłem informacji.

Współpraca z nami

Obecnie niestety nie mamy żadnych wolnych miejsc w firmie Portale-Randkowe.org. Zawsze jesteśmy jednak otwarci na współpracę z podobnie myślącymi osobami, które podzielają naszą pasję do aplikacji randkowych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy możliwe opcje współpracy.

Dane kontaktowe

Znajdź miłość w innych krajach


FAQ

Czym są Portale-Randkowe.org?

Portale-Randkowe.org to popularny serwis randkowy.

Jak skontaktować się z Tiamly.com?

Wyślij nam e-mail na adres [email protected]