Inner Circle

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
THeinnercircle.co Logo
 • Świetna aplikacja randkowa
 • wydarzenia IRL
 • Prawdziwe kojarzenie

Wyselekcjonowane tworzenie dopasowań

Nie wszyscy szukają tego samego doświadczenia w randkowaniu online, które zapewniają platformy randkowe, takie jak Bumble czy Tinder. Niektórzy wolą trochę prestiżu i nie chcą zadowolić się byle czym. Inner Circle to najlepsza aplikacja randkowa dla takich osób. Nie pasuje do etykiet, które obsługuje większość serwisów randkowych.

Odkryłem, że InnerCircle przypomina 5-gwiazdkową restaurację, ponieważ możliwość korzystania z aplikacji randkowej nie jest łatwa. Jeśli jesteś kimś, kogo przyciągają najlepsi z najlepszych, Inner Circle może być właśnie dla Ciebie. Ma wielu moderatorów, przez których przechodzą kandydaci, aby mieć gwarancję, że przejdą tylko konkretni. W ten sposób znalazłem tylko najbardziej atrakcyjnych i utalentowanych singli.

Jeśli więc szukasz innego rodzaju doświadczenia i uważasz, że spełniasz surowe wymagania, możesz spróbować. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem korzystania z Inner Circle.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
InnerCircle Polska

Design i rejestracja

Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem podczas korzystania z InnerCircle, jest to, że ma stylowy i atrakcyjny wygląd. Interfejs przypomina interfejs LinkedIn i Facebooka, ponieważ wszystkie przyciski są niebieskie i mają niebieskawy odcień. W aplikacji znajdują się trzy przyciski interakcji, w tym Wink, Message i Favorite. Pod tymi przyciskami Inner Circle pokazuje lokalizację użytkownika. Następnie możesz przejrzeć inne informacje, takie jak imię i nazwisko, odległość, wiek i ostatni czas, kiedy byli online.

Inner Circle nie zapewnia natychmiastowych dopasowań. Aby uzyskać więcej rekomendacji, musisz polubić więcej profili. Pamiętaj, że po rejestracji nie możesz wysyłać wiadomości do użytkowników, których lubisz, jeśli masz konto standardowe. Jednak nadal możesz wysyłać mrugnięcia. Ale sensowne jest wykupienie subskrypcji. Możesz nawet dodawać osoby do naszej listy Ulubionych w aplikacji. Ponieważ istnieje ścisły system zatwierdzania profili, nie natknąłem się na żadne boty ani konta sumowe.

Nie miałem problemów z zarejestrowaniem się w InnerCircle. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć swój profil na Facebooku lub LinkedIn. Musisz pamiętać, że profil, do którego linkujesz, będzie zawierał Twoje zdjęcia wraz z Twoim wykształceniem, pracą i innymi szczegółami. Chociaż mój profil został zatwierdzony w ciągu jednego dnia, inni musieli czekać na zatwierdzenie znacznie dłużej.

Odnoszący sukcesy i wykształceni single

Po pomyślnym przejściu kontroli będziesz musiał podać wszystkie informacje, aby znaleźć dopasowanie. Inner Circle został stworzony z myślą o osobach, które odnoszą duże sukcesy i są wykształcone. Ponieważ tam są tylko autentyczne profile, konkurencja jest duża. Wprowadzając informacje o profilu, musisz podać swoją pracę, zdobyte stopnie naukowe, poziom wykształcenia i uniwersytet. W aplikacji możesz przesłać wiele zdjęć. Każdy użytkownik miałby dostęp do Twojego zdjęcia. Podając wszystkie swoje informacje, masz pewność, że znajdziesz idealne dopasowanie.

Koszt Inner Circle

Chociaż z Inner Circle można korzystać za darmo, nic nie można zrobić z bezpłatnym kontem. W związku z tym musisz uzyskać członkostwo do użytkowników wiadomości, dowiedzieć się, kto oglądał Twój profil i zdobyć bilety na wydarzenia. Poza tym, jako płatny użytkownik, możesz również zobaczyć, kto wysłał Ci mrugnięcie.

InnerCircle Opinie

Krytyka

Wewnętrzny krąg może wydawać się idealny na powierzchni. Jednak procedura zatwierdzania konta może być brutalna i nie masz innego wyjścia, jak tylko połączyć się z kontem w mediach społecznościowych. Poza tym Twoje konto będzie bezużyteczne, chyba że zapłacisz za subskrypcję. Ale jakość singli jest imponująca i nie musisz mieć do czynienia z żadnymi oszustami. Co więcej, płatni użytkownicy mogą korzystać z mnóstwa funkcji. InnerCircle jest przeznaczony dla młodszych singli. W związku z tym nie opiera się na osobowości, jak inne serwisy randkowe.