LOVOO

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Lovoo Logo
 • Funkcja przesuwania
 • Darmowa rejestracja
 • Wielu członków

Flirtować, rozmawiać i poznawać ludzi

Przy tak wielu opcjach do wyboru randki online są o wiele trudniejsze, niż się wydaje. Jeśli jesteś regularnym użytkownikiem internetowych serwisów randkowych i aplikacji, to wiesz, z jakimi problemami się zmagają. Jednym z serwisów randkowych, z którymi niedawno się zapoznałem, jest Lovoo. Moi przyjaciele powiedzieli mi, żebym spróbował i chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem.

Lovoo zostało stworzone w 2011 roku w Niemczech i jest niesamowitą platformą do randkowania i zawierania znajomości. Chociaż ma witrynę na komputery, wersja mobilna jest znacznie bardziej popularna. Lovoo polega na ryzykowaniu. Wierzy, że miłość może mieć miejsce wszędzie. To, co czyni go wyjątkowym, to fakt, że skupia się na rozmowach wideo. Użytkownicy mogą udostępniać filmy i oglądać inne osoby.

Większość użytkowników Lovoo to Europejczycy lub Amerykanie. Jest jednak szeroko stosowane na całym świecie zarówno przez młodzież, jak i dorosłych. Oprócz tego, że jest serwisem randkowym, służy również do znajdowania znajomych w pobliżu. Uważam, że jest to całkiem proste. Wymaga od użytkowników przeglądania profili na stronie głównej i czatowania z tymi osobami, które ich interesują.

Rekomendowane strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
LOVOO Polska

Użyteczność

Jednym z obszarów, w którym Lovoo naprawdę daje radę, jest użyteczność. Jest bardzo przejrzysty i łatwy w użyciu. Od razu wiesz co, gdzie i jak. Interfejs użytkownika został udoskonalony, aby zapewnić szybkie przeglądanie. Uważam, że zdjęcia profilowe są wyraźne i mają idealny rozmiar. Dzięki temu mogłem się zorientować, jak wygląda każdy użytkownik. Lovoo wykonuje fantastyczną robotę, utrzymując wszystko w nieskomplikowany sposób. Nie ma nic zbędnego.

Kiedy się zarejestrujesz, utworzenie profilu nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy, że wpiszesz podstawowe dane, takie jak data urodzenia i miasto. Po utworzeniu profilu możesz uzupełnić więcej szczegółów i przesłać zdjęcie. Zadawane pytania są zazwyczaj podstawowe, np. czy masz dzieci, zawód, czy palisz. Masz również możliwość założenia konta za pomocą Facebooka. Aby komunikować się z innymi użytkownikami, musisz przesłać swoje zdjęcie.

LOVOO Live oraz Radar

Generalnie jakość profilu jest całkiem dobra. Ułatwia poznanie osobowości każdego użytkownika. Możesz także przeglądać ich zdjęcia i czytać szczegółowe informacje na ich temat. Zauważyłem, że większość użytkowników podała tylko podstawowe informacje. Dlatego nie miałem innego wyjścia, jak zapytać ich, jakimi informacjami mogę się podzielić. Aplikacja oferowała dodatkowe dwie funkcje, w tym Lovoo Live i Radar.

Dzięki Lovoo Live możesz publikować filmy, które użytkownicy mogą zobaczyć i zobaczyć również swoje filmy. Im więcej wyświetleń uzyskają Twoje filmy, tym więcej zdobędziesz diamentów, które możesz wymienić na kredyty. Z drugiej strony Radar pokazuje użytkowników, którzy są w pobliżu. Kiedy zacząłem korzystać z aplikacji, okazało się, że jest bardzo interaktywna. Możesz wyszukiwać użytkowników zgodnie ze swoimi preferencjami lub przesuwać palcem.

Stań się członkiem

Aby korzystać ze wszystkich funkcji Lovoo, musisz zarejestrować się w celu uzyskania członkostwa.

Im dłuższa Twoja subskrypcja, tym mniej będziesz musiał zapłacić. Kiedy zdecydujesz się na członkostwo, możesz przeglądać aplikację bez żadnych reklam, korzystać z nieograniczonej liczby lodołamaczy, sprawdzać, kto wyświetla Twój profil, przeglądać anonimowo i cofać machnięcia.

LOVOO Opinie

Skargi na LOVOO

Niektóre z typowych skarg użytkowników Lovoo to to, że nie ma wielu funkcji i oferuje tylko jeden lodołamacz każdego dnia, co może nie wystarczyć. Ogólnie rzecz biorąc, Lovoo to dobra aplikacja randkowa, której możesz użyć do interakcji i znalezienia kogoś na randkę. Poza tym uważam, że jego funkcje wystarczą, aby zapewnić wspaniałe wrażenia z randek online. Aplikacja oferuje jakość, a nie ilość, co lubię. Jeśli chcesz czegoś innego, istnieje wiele innych witryn randkowych, które również możesz sprawdzić. Jednak Lovoo nie zawodzi.