Mingle2

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Mingle2 Logo
 • Wysoki współczynnik dopasowania
 • Świetna aplikacja randkowa
 • Darmowe randki

Dużo ludzi

Nie ma wielu prostych i łatwych w użyciu aplikacji randkowych. Chociaż możesz korzystać z Tinder lub Bumble, możesz wypróbować inny rodzaj serwisu randkowego. W tym miejscu pojawia się Mingle2. Jest to darmowa aplikacja randkowa, z której możesz skorzystać i zdecydować, czy wybrać opcję premium, czy nie.

Stworzony w 2008 roku, Mingle2 twierdzi, że jest jednym z najlepszych serwisów randkowych. Zapewnia dużą pulę singli, którzy chętnie umawiają się z kimś. Jeśli szukasz szybkiego dopasowania, powinieneś rozważyć jego użycie. Jego baza członków stale się powiększa. W ten sposób możesz połączyć się z niezliczoną liczbą singli, aby znaleźć kogoś, kogo najbardziej lubisz w swojej okolicy.

Porozmawiaj z członkami o swoich pragnieniach i zainteresowaniach, aby ustalić, czy są dla Ciebie odpowiednie, czy nie. Kiedy korzystałem z serwisu, otrzymywałem mnóstwo wiadomości. Nawet jeśli nie używasz zdjęcia profilowego, ale podałeś swoje dane, inni członkowie skontaktują się z Tobą, aby spróbować szczęścia.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Mingle2 Polska

Dopasowanie zgodności

Mingle2 posiada interfejs użytkownika, który jest łatwy w użyciu. Nie miałem trudności z korzystaniem ze strony. Zapewnia kilka unikalnych funkcji, których nie oferuje żadna inna aplikacja. Możesz skorzystać z dopasowania kompatybilności. Ponieważ Mingle2 jest przyjazny dla urządzeń mobilnych, nie powinieneś mieć problemów z używaniem go na swoim smartfonie. Przeznaczony jest dla osób, które są w ciągłym ruchu.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji na Androida, czy aplikacji na iOS, ich interfejs jest dość podobny. Podczas pierwszego korzystania z aplikacji natkniesz się na różne kategorie i możesz wybrać tę, która odpowiada Twoim preferencjom. Wtedy natkniesz się na niezliczoną ilość singli w swojej okolicy. Możesz zawęzić lokalizację lub wpisać imię w pasku wyszukiwania, aby znaleźć osobę, z którą możesz się połączyć i lepiej ją poznać.

Aby utworzyć konto, musisz podać wszystkie informacje, w tym chwytliwy nagłówek, aby zainteresować użytkowników. Możesz również użyć wielu zdjęć, aby się wyróżnić. Od Ciebie zależy, jaki seks Cię pociąga.

System dopasowywania

Ponieważ Mingle2 wymaga stworzenia szczegółowego profilu, pomaga innym użytkownikom zorientować się kim jesteś. Chociaż nie musisz dołączać zdjęcia, pozwala to przyciągnąć więcej użytkowników do zainteresowania się Tobą. Jeśli chodzi o znajdowanie potencjalnych dopasowań, Mingle2 ma system dobierania graczy, który wykonuje całą pracę za Ciebie. Możesz wyszukiwać użytkowników na podstawie osobowości, lokalizacji, stylu życia i zainteresowań. Czynniki te będą dopasowywać Cię do innych użytkowników, abyś mógł znaleźć tego jednego.

Darmowa próba i koszty

Aby rozpocząć korzystanie z Mingle2, możesz dołączyć do bezpłatnego okresu próbnego, który trwa siedem dni. Pozwoli Ci zdecydować, czy jest to właściwa opcja dla Ciebie, czy nie. Po dołączeniu do internetowego serwisu randkowego możesz zacząć wysyłać wiadomości do innych singli, aby szukać kogoś, kto chce tego samego, co Ty. Jeśli lubisz Mingle2, możesz przejść na premium. W przeciwnym razie Twoje konto zostanie zamknięte po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego.

Mingle2 Opinie

Skargi na Mingle2

Istnieje wiele skarg, które użytkownicy mają przeciwko Mingle 2. Użytkownicy nie lubią faktu, że muszą subskrybować plan premium po zakończeniu bezpłatnego planu próbnego. W przeciwnym razie muszą zacząć od nowa. Jeśli chodzi o dopasowanie kompatybilności, jest ono nieco zbyt skuteczne, co oznacza, że ​​możesz po prostu rozmawiać z jedną osobą i nie spotykać się z innymi.

Ogólnie rzecz biorąc, Mingle2 to internetowa aplikacja randkowa, która nadal oferuje świetną platformę do poznawania innych singli. Jest łatwa w użyciu i nawigacji, gdy już ją opanujesz. Poza tym zapewnia wiele funkcji, które pozwalają znaleźć wybranką/wybrankę. Jeśli nie lubisz Mingle2, zawsze możesz wypróbować inne internetowe serwisy randkowe. Warto jednak spróbować.