Jdate

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
JDate Logo
 • Żydowscy single
 • Międzynarodowe randki
 • Zweryfikowane profile

Shalom

Znalezienie miłości dla żydowskiego singla nie jest łatwe. Mając ograniczone opcje, prawdopodobnie będziesz mieć problemy z randkami online. Możesz spędzić czas w synagodze lub mieć nadzieję, że wpadniesz na kogoś, kto jest Żydem. Jednak nie ma potrzeby tracić nadziei, ponieważ Jdate pomaga żydowskim singlom.

Jdate zostało uruchomione w 1997 roku i po dziś dzień działa prężnie. Jeśli cenisz sobie wiarę i chcesz mieć pewność, że twój partner jest Żydem, Jdate zapewni Ci ochronę. Jest to jedna z najlepszych aplikacji randkowych opartych na wierze, takich jak Christian Mingle i Muz Match.

Nie tylko znalazłem mnóstwo dopasowań, ale także świetnie się bawiłem, korzystając z aplikacji. Oferuje wszystko, czego możesz potrzebować. Czytaj więcej.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Jdate Polska

Zgrabny design

Jdate ma prosty i zgrabny interfejs użytkownika, którego uwielbiałem używać. Wszystkie dopasowania zostały ułożone i udało mi się znaleźć wszystko, czego szukałem. Profile dostarczają wielu informacji, a aplikacja daje poczucie swobody. W ten sposób poczujesz się zrelaksowany i nie będziesz odczuwać zwykłego stresu związanego z internetowymi aplikacjami randkowymi, takimi jak Bumble lub Tinder.

Rejestracja w Jdate jako nowego użytkownika jest prosta. Możesz utworzyć konto ręcznie lub zarejestrować się za pomocą Facebooka. Nawet jeśli założysz konto na Facebooku, nic nie zostanie opublikowane na Facebooku. Powinieneś jednak wybrać opcję e-mail. Musisz podać swoje imię i nazwisko, lokalizację, datę urodzenia i płeć.

Po podaniu podstawowych informacji przejdziesz do kolejnych siedmiu kroków. Użytkownicy muszą udostępnić swoje zdjęcia, aby utworzyć konto. Jeśli okaże się, że użyłeś fałszywego obrazu, Twoje konto zostanie uruchomione. Możesz także przesłać wiele zdjęć, aby przyciągnąć więcej dopasowań.

Dopasowania w Jdate

Najlepszą rzeczą w Jdate jest to, że wymaga od Ciebie udostępnienia jak największej ilości szczegółów dotyczących Twojej osobowości i pochodzenia. Dopasowania są prezentowane na zdjęciach polaroidowych wraz z ich nazwą, lokalizacją, wiekiem, poziomem wiary żydowskiej, szkołą, wzrostem i procentem dopasowania. Możesz nawet posortować opcje według nowych użytkowników, użytkowników online, odległości i procentu dopasowania, aby upewnić się, że znajdziesz kogoś, kto jest najbardziej kompatybilny z Tobą.

Wszystko tutaj jest bardzo jasne. Na stronie jest wiele niesamowitych żydowskich singli. Musisz jednak zrozumieć, że jesteś w dość wąskiej grupie, więc ludzi jest tutaj dużo mniej, niż w innych aplikacjach randkowych.

Profile, które są nieaktywne lub nieużywane, są usuwane. Podobało mi się również, że istnieje wiele opcji, z których można skorzystać, aby znaleźć kogoś do tej pory, np. konserwatystów, chasydów, kulturowo żydowskich, ortodoksyjnych i nowoczesnych ortodoksów, a także tych, którzy chcą się nawrócić. Poza tym musisz również wspomnieć, jak często odwiedzasz synagogę i czy jesz koszernie.

Za darmo czy premium?

Chociaż możesz korzystać z bezpłatnej wersji próbnej na Jdate, musisz subskrybować ich plan premium, aby korzystać z aplikacji. Uzyskanie planu, który trwa dłużej, jest zwykle znacznie tańsze. Jednak to Ty decydujesz, jak długo chcesz korzystać z aplikacji. Uaktualnienie do opcji premium zapewnia wiele udogodnień, takich jak dostęp do zdjęć użytkowników, wysyłanie wiadomości do członków płatnych, czytanie potwierdzeń, anonimowe przeglądanie, sprawdzanie, kto odwiedza Twój profil i znajdowanie użytkowników, którzy Cię lubią.

Jdate Opinie

Skargi na Jdate

Jedynym zarzutem wobec Jdate jest to, że jest on przeznaczony dla żydowskich singli lub osób zainteresowanych randkowaniem z żydowskim singlem. Jest to wiodący serwis randkowy dla żydowskich singli. Z serwisu korzystają miliony ludzi, a wielu z nich odniosło sukces. Ponieważ aplikacja randkowa jest łatwa w użyciu, możesz mieć pewność, że pomoże Ci ona szybko znaleźć żydowskiego singla.