Jak znaleźć dziewczynę

Autor:

Dla niektórych osób znalezienie, utrzymanie i rozwój romantycznych związków może być trudny, a dla innych łatwy. Być może dla Ciebie znalezienie romantycznego partnera jest trudne, ponieważ nie wszyscy doceniają te same rzeczy. Jednak kobiety na ogół mają bardziej stabilne reakcje na pewne działania, które można zaobserwować i zrozumieć, aby nawiązać z nimi związek. To jest przewodnik, jak zdobyć dziewczynę, rozwijając romantyczny związek z dziewczyną, która Cię interesuje.

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
  • 40+
  • Popularny serwis randkowy
  • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Najlepsza funkcja dopasowania
  • Stosunkowo tania usługa

Socjalizacja

Musisz się przełamać towarzysko. Jeśli tego nie zrobisz, nie spotkasz nikogo. Jeśli jesteś introwertykiem lub masz problemy z fobią społeczną, możesz pobrać aplikację randkową. Są bardzo pomocne. Pamiętaj, że nie wszystkie aplikacje są legalne, więc wybieraj tylko te, które zapewniają dobre wrażenia. Ale jeśli możesz, powinieneś nawiązywać kontakty towarzyskie jak kiedyś. Chodź na imprezy, bierz udział w wydarzeniach, a nawet organizuj niektóre z nich. Spotykaj ludzi i zaprzyjaźnij się z nimi. Im większa jest twoja grupa społeczna, tym więcej kobiet będziesz mieć do wyboru na randki. Życie towarzyskie, online lub offline, jest pierwszym i najważniejszym kluczem do zdobycia dziewczyny.

Socializing

Nawiązanie więzi

Po pomyślnym poznaniu grupy kobiet poprzez swoje działania towarzyskie, nadszedł czas, aby wybrać jedną z nich na swoją partnerkę. Kobiety są bardzo różnorodne i często trochę skomplikowane, więc ta część jest bardzo istotna dla przyszłości każdego związku, w który się wchodzisz. Nie bądź pochopny i niezdecydowany w wyborze dziewczyny. Nie spiesz się z nimi wszystkimi podczas grupowych wycieczek, zajęć lub wydarzeń. Postaraj się je poznać przynajmniej na poziomie powierzchni. Postaraj się też, aby nie tylko Cię zauważyły, ale też poznały. Pamiętaj jednak, aby nie być nachalnym ani niewygodnym. Nie atakuj niczyjej przestrzeni i nie bądź apodyktyczny. Bycie albo może sprawić, że będziesz wyglądać nieatrakcyjnie.

Girls

Zainteresowania i opinie

Gdy z szacunkiem zdobędziesz zaufanie i przyjaźń kobiet, które uważasz za interesujące, opracuj sposób wyboru jednej z nich na swoją potencjalną dziewczynę. Przyjrzyj się ich cechom osobistym, zainteresowaniom, brakowi zainteresowania, opinii itp. i bądź bardzo wybredny. Wybranie niewłaściwej osoby może spowodować złe doświadczenia dla was obojga. Zachowaj więc ostrożność, ponieważ jest to kolejna kluczowa decyzja, która zadecyduje o długości i zdrowiu twojego związku.

Upewnij się, że Twoje priorytety są właściwe. Staraj się mniej skupiać na cechach fizycznych i finansowych, ponieważ ostatecznie mogą one ulec zmianie. Postaraj się bardziej skoncentrować na atrybutach psychicznych i emocjonalnych, ponieważ jest mniej prawdopodobne, że ulegną zmianie, a bardziej prawdopodobne jest, że pozostaną trwałe przez większość czasu z nią. Jednak wszystko, co uważasz za ważne dla Ciebie, jest ważne. Więc nie skreślaj rzeczy, które cię niepokoją, za radą kogoś innego.

Hobbies

Okazywanie aktywnego zainteresowania

Kiedy już określisz najlepszą dla siebie osobę, okaż jej aktywne zainteresowanie. Ona i tylko ona. Kobiety są spostrzegawcze, więc jeśli jednocześnie wykazujesz aktywne zainteresowanie wieloma z nich, istnieje duża szansa, że ​​wszystkie w końcu się dowiedzą i porzucą Cię. W rezultacie najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie czasu i uczuć w jedną. Pamiętaj, że nadal jest przyjaciółką, a w najlepszym razie bliską przyjaciółką, więc postępuj zgodnie z regułami. Spędzaj z nią czas sam na sam stopniowo. Jeśli od samego początku czuje się z tobą komfortowo, nie czekaj. Czas działać!

Dodatkowo okazuj aktywne zainteresowanie nie tylko czasem spędzonym z nią, ale także nią jako osobą. Ponownie, bez apodyktyki, zbytniej pewności siebie i braku szacunku, zadawaj jej wiele pytań na temat jej życia, zainteresowań, hobby, planów i tak dalej. Spędzanie z nią więcej czasu to najbezpieczniejszy zakład. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie tego zrobić, częsty kontakt z nią poprzez SMS-y i telefony to kolejny sposób na wzmocnienie więzi. Okazuj jej ciągłe aktywne zainteresowanie, szanując jej granice.

Date

Korzystaj z szansy

Po pomyślnym wykonaniu wszystkich powyższych kroków nadszedł czas, aby zaryzykować i zadać jej pytanie. Upewnij się, że kiedy to robisz, czuje się przy Tobie tak samo dobrze, jak Ty z nią. Zabierz ją w wyjątkowe miejsce, postaraj się wprowadzić pytanie do rozmowy, zamiast ją nim zaskakiwać. Bądź delikatny i miły. Spróbuj wyjaśnić, jak lub dlaczego ją lubisz, zanim zadasz to pytanie. Upewnij się, że przynajmniej przez kilka minut ma jakieś wskazówki, jak ją lubisz, zanim ją konkretnie poprosisz. Bądź tak bezpośredni, jak to tylko możliwe, aby wyrazić zaufanie do swoich uczuć i decyzji.

Couple

Jej reakcja, Twoja akcja

Jeśli jej odpowiedź brzmi „tak”, zorganizuj małą uroczystość, aby pokazać jej, ile to dla Ciebie znaczy. Jeśli jej odpowiedź brzmi „nie”, zachowaj szacunek i zrozumienie, odejdź lub pozostań tylko przyjaciółmi, jeśli oboje z tym czujecie się komfortowo.