Azjatycki Serwis Randkowy

Napisane przez EMMA STOCKTON

Popularność randek online z każdym rokiem osiąga nowe wyżyny. Czasy znalezienia partnera za pomocą tradycyjnych środków minęły. Możesz teraz wybrać, z kim chcesz się umówić. Nie ma jednak żadnych ograniczeń dotyczących pochodzenia etnicznego, płci, rasy lub orientacji seksualnej.

Jeśli jesteś pochodzenia azjatyckiego lub po prostu kimś, kto woli azjatyckich partnerów, w Internecie są dostępne niezliczone serwisy randkowe. Jednak ma to również negatywną stronę. Wraz z rozwojem tak wielu azjatyckich witryn wzrosła również liczba oszustów i złych stron internetowych. Dlatego bardzo ważne jest przeprowadzenie odpowiednich badań przed zarejestrowaniem się w serwisie randkowym.

Wymieniłem niektóre z najważniejszych czynników, które musisz sprawdzić przed zarejestrowaniem się w nowym serwisie randkowym.

⭐ Najlepszy azjatycki serwis randkowy w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
4
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
6
Victoria Logo
 • Bałamutny
 • Wielu członków
 • Cenne członkostwo

Popularność strony

Jest jeszcze jeden powód, dla którego powinieneś wybrać popularny serwis randkowy. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest liczba użytkowników i popularność serwisu randkowego. Poszukaj witryny, która ma wielu użytkowników.

Gdy jest mniej użytkowników, zwykle oznacza to, że serwis randkowy nie spełnia oczekiwań. Większa liczba użytkowników oznacza, że masz więcej opcji do wyboru.

Opcje randkowania

Zanim zagłębisz się w świat randek online, musisz zdecydować, czego chcesz. Różne azjatyckie serwisy randkowe słyną z różnego rodzaju relacji. Obejmuje to przypadkowe randki, randki dla dorosłych, korespondencję z kolegami, seksting, poważne i długoterminowe relacje i tak dalej. Tak więc, gdy już jasno określisz swój cel, możesz odpowiednio wybrać witrynę.

Cena

Ceny to bardzo ważna kategoria w serwisach randkowych. Przed zarejestrowaniem się musisz sprawdzić członkostwo i inne koszty. Większość azjatyckich serwisów randkowych jest bezpłatna. Możesz jednak uzyskać dostęp do bardziej zaktualizowanych funkcji i usług, jeśli dołączysz do ich członkostwa premium. Niemniej jednak, jeśli nie stać Cię na plan członkostwa premium, ale nadal chcesz uzyskać dostęp do tych funkcji, spróbuj znaleźć witryny oferujące dobre rabaty i kody kuponów.

Porady

Wyzbądź się stereotypów

Większość mężczyzn zakłada, że Azjatki są z natury nieśmiałe i uległe, co jest ogromnym nieporozumieniem. Nie próbuj nikogo stereotypizować, nie znając go wcześniej. Rozmawiaj i poznaj je niezależnie od pochodzenia etnicznego.

Nie musisz pokazywać swojego backgroundu

Możesz dużo wiedzieć o kulturze azjatyckiej. Jeśli jednak myślisz, że chwalenie się tą wiedzą, da Ci efekt, bardzo się mylisz. Było wiele przypadków, w których mężczyźni spędzili całą randkę na rozmowach o swojej kulturze. To z pewnością zirytuje twoją drugą połówkę, bo może wzbudzić poczucie wyobcowania. Dlatego pomogłoby, gdybyś unikał takich rozmów. Zamiast tego porozmawiaj z nimi o wspólnych zainteresowaniach i pasjach.

Bądź uczciwy i dobrze się baw

Nie próbuj mieć fałszywej tożsamości online, aby zaimponować komuś. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy szukasz długoterminowych zobowiązań. Po prostu bądź sobą i staraj się prowadzić zabawne i lekkie rozmowy, aby przełamać lody. Ponadto udostępniaj swoje dane i tło, ale nie za dużo. Musisz znać limit.

Staraj się unikać komplementowania oczu

Musisz mieć świadomość, że większość Azjatów ma małe monolidowe oczy. Stworzyło to wiele niepotrzebnej nienawiści, zastraszania i uprzedzeń rasowych wobec nich w przeszłości. Co więcej, wiele Azjatek same zeznało, że nie lubią, gdy obcokrajowcy komplementują ich oczy. Mówiąc najprościej, powinieneś unikać tego tematu, jeśli nie jesteś Azjatą. Zamiast tego możesz skomentować inne rzeczy, takie jak włosy, usta, osobowość i tak dalej.

Nie śmiej się z akcentu

Proszę nie udawaj zdziwienia ani nie komplementuj akcentu swojego partnera lub kiedy mówi po angielsku. Zwykle jest to obraźliwe, nawet jeśli twoje intencje były prawidłowe. Jest to również kategoria, która została wykorzystana przeciwko Azjatom, aby ich zastraszyć. Jest to zatem delikatna sprawa i nie należy jej lekceważyć.

Która azjatycka strona randkowa jest najlepsza?

Możesz zgubić się w roju azjatyckich serwisów randkowych i aplikacji. Jednak po wielu szeroko zakrojonych badaniach możemy stwierdzić, że Tinder jest obecnie jednym z najlepszych internetowych serwisów randkowych. Ma ponad 57 milionów użytkowników na całym świecie. Spośród nich około 95% osób upewnia się, że w ciągu tygodnia spotyka się twarzą w twarz. Jeśli jesteś w wieku od osiemnastu do trzydziestu lat i szukasz czegoś niezobowiązującego, Tinder jest właśnie dla ciebie. Wiele osób również znalazło tu swoje bratnie dusze.

Tinder Polska

Ponadto, istnieje aplikacja dla Tindera. Możesz pobrać ją na Androida lub iPhone’a i zarejestrować się za pomocą swojego konta na Facebooku lub numeru telefonu. Następnie musisz dodać swoje zdjęcie profilowe i dane osobowe. Dodatkowo możesz ustawić preferowany limit wieku i lokalizacji. Następnie możesz zacząć przesuwać.

Możesz korzystać z Tindera bezpłatnie. Darmowa wersja obejmuje wszystkie podstawowe funkcje, takie jak przesuwanie i wysyłanie wiadomości tekstowych. Możesz jednak odblokować nowe i ekscytujące funkcje w wersjach premium.

Tinder Plus

Ten poziom zapewnia nieograniczone przesuwanie, możliwość zmiany lokalizacji za pomocą paszportu, dodatkowe wzmocnienie, więcej superlajków i nagrody miesięczne. Możesz również ograniczyć informacje, które ludzie widzą o Tobie, takie jak wiek i odległość, oraz przeglądać aplikację bez przerywania reklam.

Tinder Gold

Tinder Gold pozwala Ci korzystać ze wszystkich funkcji Tinder Plus, a także z wielu dodatkowych. Na przykład możesz zobaczyć profile wszystkich, którzy Cię polubili, niezależnie od tego, czy przesunąłeś na nich w prawo, czy w lewo. Otrzymasz również wyselekcjonowany wybór najlepszych propozycji.

Tinder Platinum

Na tym poziomie dostępne są wszystkie korzyści Tinder Gold i Plus. Cena zależy od Twojego wieku oraz liczby miesięcy. Kiedy kogoś „polubisz”, masz pierwszeństwo przed osobami, które nie są subskrybentami. Niemniej jednak, jeśli wyślesz do kogoś „Super Like”, oznacza to, że dostanie wiadomość przed dopasowaniem. Ta funkcja jest dostępna tylko jako podwyższenie w stosunku do pozostałych dwóch poziomów i nie można jej kupić osobno.

Konkluzja

Świat, w którym żyjesz, może czasami być bardzo izolujący i duszący. Jednak krajobraz randkowy online znacznie ułatwił sprawę. Z czasem liczba azjatyckich serwisów randkowych szybko rośnie. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w Azji, czy poza nią. Możesz łączyć się z nimi za pośrednictwem serwisów randkowych i aplikacji. Radzę wypróbować naszą polecaną stronę, aby mieć zabawne i bezpieczne randki.