7 miejsc, w których można spotkać samotnych mężczyzn

Napisane przez EMMA STOCKTON

Samotni mężczyźni są praktycznie wszędzie wokół nas, ale większość samotnych kobiet nie ma pojęcia, gdzie ich spotkać.

Sekret zwiększania szans na spotkanie z kimś wspaniałym, gdziekolwiek jesteś, polega na uważnym spojrzeniu i podniesieniu głowy. Przygotuj się na nawiązanie kontaktu wzrokowego, uśmiech i powitanie! Otwarcie się na pomysł nieoczekiwanego spotkania mężczyzny podczas dnia to połowa sukcesu.

W tym artykule przyjrzymy się 7 najlepszym miejscom, w których można spotkać samotnych mężczyzn.

Internetowe serwisy randkowe

Niezależnie od tego, czy nim gardzisz, czy go kochasz, serwis randkowy online odpowiada za jedną na pięć zaangażowanych par. Jako zaawansowany użytkownik wielu internetowych serwisów randkowych, mogę zapewnić, że chociaż wiele osób uważa, że ​​randki online wymierają, to nieprawda i nie ma nic złego w narzędziach do randkowania online. Aczkolwiek trzeba umieć korzystać z narzędzi i dostosować je do siebie.

Sklepy z ubraniami męskimi

Według badań mniej niż 15% mężczyzn kupuje odzież przez Internet, więc logiczne jest, że sklep dla mężczyzn byłby mądrą alternatywą. Wspominam zwłaszcza o sklepie z męską odzieżą, ponieważ statystyki pokazują, że większość samotnych mężczyzn robi zakupy samotnie, co daje kobietom znacznie większą szansę na kontakt.

Sklepy z ubraniami męskimi

Pociąg międzyregionalny

Rutynowo jeżdżę pociągiem i osobiście doświadczyłem kopalni mężczyzn, tylko czekających na kontakt. Jasne, większość ludzi nie chce, aby ktoś podszedł w pociągu, ale kilka razy, kiedy to zrobiłem, otrzymywałem pozytywną odpowiedź i najczęściej – numer telefonu.

Siłownia

Kobiety ćwiczą równie regularnie (jeśli nie częściej) jak mężczyźni. Więc następnym razem, gdy będziesz ćwiczyć, udaj się do strefy ciężarów, a niezależnie od tego, w której siłowni jesteś, zobaczysz, że stosunek mężczyzn do kobiet jest wysoki — bingo! Nawet jeśli nie interesuje Cię to, co widzisz, mały flirt nie jest złą rzeczą. Po prostu zapytaj „kto mnie rozpozna?” a chłopaki ustawią się dla Ciebie!

Siłownia

Bycie przystępną

Rozumiem, że czujesz się bardziej swobodnie, gdy śpiewasz Sweet Caroline z przyjaciółmi, zamiast nucić swoją ulubioną piosenkę do swojego Sauvignon Blanc. Ale co z tym szykownym młodym mężczyzną, który przykuł twoją uwagę? Nie zaryzykuje odrzucenia w obecności pięciu twoich najlepszych przyjaciół. Kiedy ludzie są na spotkaniu towarzyskim bez grupy ludzi, są o wiele bardziej dostępni.

Zastanów się nad samotnym podjechaniem do baru w happy hour z dobrą książką, a są szanse, że się do kogoś zbliżysz.

Kawiarnia

Każdego ranka, kiedy idziesz po kawkę, wpadasz na niego. Mogliście wcześniej mieć ze sobą krótki kontakt wzrokowy. W gruncie rzeczy już go spotkałaś, ale nie formalnie. Postępuj ostrożnie. Poinformuj barmana, że ​​chciałbyś zapłacić za napój, który zwykle zamawia. Jeśli jest regularnie, będą wiedzieć, co lubi pić. Kiedy dowie się, co zrobiłaś, może przyjść następnego dnia, aby osobiście ci podziękować.

Kawiarnia

Spotkania towarzyskie

Spotkanie kogoś na imprezie powinno być proste, ale dla większości ludzi nie zawsze tak się dzieje. Możesz chcieć wyjść i porozmawiać, zamiast stać w kącie lub trzymać się ściany. Można być nieśmiałym, ale staraj się nie milczeć. Podejdź do mężczyzny, którego podziwiałaś przez całą noc i przedstaw się. Chwal go za to, co ma na sobie lub pytaj, co pije. Rozpocznij małą pogawędkę, aby zaobserwować, jaki rodzaj zaangażowania ma miejsce.

Konkluzja

Jeśli spędzasz czas lub odwiedzasz te same miejsca i nie spotkałeś nikogo specjalnego, możesz spróbować czegoś nowego. W życiu pojawia się kilka niepowtarzalnych możliwości, które pozwalają poznać nowe osoby. Rozważ kilka z powyższych możliwości, a prawdopodobnie przypomnisz sobie kilka straconych okazji, które ostatnio przegapiłeś.