Match.com

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Match.com Logo
 • Wielu członków
 • Bezpieczny w użyciu
 • Pasuje do większości ludzi

Poznaj swojego przyszłego partnera na Match.com

Match.com powstał w USA już w 1995 roku i jest dostępny w ponad 25 różnych krajach. Oprócz ogromnej popularności strony w Internecie, co miesiąc organizują również wydarzenia i spotkania fizyczne dla swoich członków! Match.com ma siedzibę w Dallas w Teksasie.

Match to jeden z największych portali randkowych w Polsce, który istnieje już od dłuższego czasu. Tutaj możesz spotkać singli na swoim telefonie, tablecie, komputerze lub na spotkaniach członkowskich, które Match.com kieruje w częstych odstępach czasu. Match.com to jeden z najpoważniejszych serwisów randkowych w Polsce. Ponadto Match jest skierowany do szerokiej grupy docelowej i ma użytkowników w każdym wieku, co daje szansę na spotkanie kogoś wspaniałego.

Match.com ma ładny wygląd zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji, doceniane funkcje wyszukiwania i ogólnie dobrą ocenę od użytkowników. Witryna jest łatwa w użyciu i daje dobre samopoczucie tym, którzy z niej korzystają. Podobnie jak Tinder, Match ma funkcję przesuwania, co oznacza, że ​​wystarczy przesunąć palcem tak lub nie, aby znaleźć potencjalny mecz.

Członkostwo na Match.com jest całkowicie bezpłatne, ale oferują one również płatne członkostwo dla tych, którzy chcą uzyskać trochę więcej ze swoich randek online. Mają też świetną obsługę klienta, która pomaga w większości rzeczy.

Kolejną dobrą rzeczą w Match jest to, że mają bardzo małą liczbę fałszywych profili. Masz możliwość zweryfikowania swojego konta, utworzenia w pełni chronionego konta i oczywiście zablokowania profili, których nie chcesz widzieć na stronie.

Wideoczaty i moda zen

Match oferuje na swojej stronie kilka różnych funkcji i trybów. Oferują szczegółowe profile, w których możesz użyć kryteriów wyszukiwania, aby znaleźć osoby podobne do Ciebie. Możesz także prowadzić czat wideo na żywo ze swoimi meczami, aby spotkanie było bardziej realistyczne. Dodatkowo dostępne są opcje takie jak widoczne profile, które sprawiają, że Twój profil jest widoczny dla większej liczby osób, a także tryb zen, który pozwala kontaktować się tylko z wybranymi przez Ciebie singlami.

Lepsze serwisy randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Match Polska

Wyszukaj i przesuń

Match nie oferuje testu osobowości, który pozwoli Ci sparować Cię z potencjalnymi dopasowaniami, ale pozwala Ci wybrać sam. Jednak MatchAffinity, siostrzana firma Match.com, oferuje taki test. MatchAffinity to całkowicie osobna witryna i musisz utworzyć konto i dołączyć do niego, jeśli wolisz testować wybrane single dla siebie.

Dopasowanie umożliwia wyszukiwanie i przesuwanie, aby znaleźć tego, którego szukasz. W wyszukiwarce możesz zacząć od takich rzeczy jak wiek, wzrost, kolor włosów, życie zawodowe i wartości, aby znaleźć kogoś, kto Ci odpowiada. W funkcji przesuwania, przesuwasz palcem tak lub nie na podstawie zdjęć i informacji o osobie.

Obie funkcje są doceniane i używane w różny sposób w zależności od Twoich preferencji. Jeśli jesteś bardzo nieugięty w kwestii koloru włosów przyszłego partnera, może funkcja wyszukiwania jest bardziej dla Ciebie.

Match.com – koszta

Jak powiedziałem, członkostwo w Meczu jest bezpłatne, ale oczywiście oferują wersję premium członkostwa dla tych, którzy chcą więcej funkcji. Dzięki premium w Match możesz brać udział w nielimitowanych rozmowach, czatach i rozmowach wideo. Unikasz również reklam w witrynie i aplikacji, a także możesz zobaczyć, kto Cię polubił.

Aby zostać członkiem, płacisz co miesiąc, a cena różni się w zależności od wybranej subskrypcji.

Match Opinie

Skargi na Match

Oczywiście przykro jest płacić, aby uzyskać pełną pojemność witryny, ale, jak w większości przypadków, jest to konieczne, aby witryna mogła działać. Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, wybierając 6-miesięczną subskrypcję i zmniejszając miesięczny koszt.

Mimo to Match jest niesamowicie dobrą stroną do randek online. Tutaj znajdziesz wszystko: stylowy i przyjazny dla użytkownika design, ekscytujące funkcje, bezpieczeństwo – tak, wszystko, co jest wymagane. Match.com ma szeroką grupę docelową z osobami w każdym wieku. Otrzymują również dodatkowe punkty za fizyczne spotkania, w których możesz mieć szansę spotkać singli w prawdziwym życiu, a nie tylko online!

Serwis jest wszechstronny i odpowiedni dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania czy wykształcenie. Jeśli szukasz poważnego serwisu randkowego z dużą różnorodnością, dobrymi wynikami i bezpiecznymi randkami, Match jest właśnie dla Ciebie.