Plenty of Fish

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Plenty of Fish Logo
 • Przyjazny LBGTQ+
 • Wielu członków
 • Zaufany serwis randkowy

Daj się rozpieścić wyborem i randką z Plenty of Fish

Znajdź się w centrum uwagi sceny randkowej dzięki aplikacji Plenty of Fish, dostępnej za darmo na urządzenia mobilne i komputery stacjonarne. Umawiaj się w inny sposób i rozpocznij transmisję na żywo dzięki tej aplikacji na Androida/iOS.

Plenty of Fish, kanadyjski serwis randkowy, został założony w 2003 roku. Jest najbardziej rozpowszechniony w Kanadzie, Polsce, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Polsce, Polsce i Stanach Zjednoczonych. Siedziba znajduje się w Vancouver, a jej głównym źródłem dochodu są reklamy i oferty członkostwa premium.

Match Group jest właścicielem Plenty of Fish, a jej założycielem i dyrektorem generalnym jest Markus Frind. Sam portal prowadził do 2008 roku. Potem zaczął zatrudniać coraz więcej pracowników, w miarę wzrostu popularności serwisu i aplikacji.

Unikatowe cechy

Jego najbardziej unikatową cechą jest to, że istnieje duże pole do prowadzenia rozmów. Rzeczywiście, możesz skontaktować się z dowolnymi członkami bez konieczności dopasowywania lub subskrybowania. Ponadto jest bezpłatny dla singli z ograniczonym budżetem.

Po raz kolejny niektóre funkcje są dostępne dla wszystkich członków bez konieczności wcześniejszej subskrypcji. Po zalogowaniu pojawia się wyskakujące okienko „Kto teraz rozmawia”, ujawniające liczne wymiany wiadomości między innymi członkami. Koncentruje się na promowaniu znaczących relacji. Oferuje również transmisję na żywo i funkcje „interakcji z innymi”.

Plenty of Fish to platforma randkowa, która odpowiada wielu osobom, w tym tym, którzy lubią oldschoolową wersję lub wolą wersję na komputery stacjonarne. Na przykład, poza tymi, które wybierają wersje na iOS i Androida, jest on skierowany do tych, którzy chcą wysokiej jakości randek bez konieczności grzebania w portfelach.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
PlentyofFish Polska

Użyteczność

Dostępny od 2003 roku Plenty of Fish był w stanie przetrwać większość rewolucji technologicznych w erze smartfonów. Oprócz wersji na komputery istnieje również wersja na Androida i iOS. Kilka lat później udostępniono wersje na iPada i Windows Phone.

Łatwo jest opanować wszystkie opcje i funkcje. Jest również bezpieczny przed jakąkolwiek możliwością nękania, ponieważ przypadkowi użytkownicy nie mogą wysyłać obrazów za pośrednictwem wiadomości, aby uniknąć nieprzyjemnej wymiany. Istnieje ścisły monitoring dotyczący filtrowania niektórych słów i blokowania takich wiadomości. Ta funkcja bezpieczeństwa pomaga wyłowić niegrzecznych członków i promować pełne szacunku rozmowy.

Co więcej, ta strona randkowa zawiera przewodnik krok po kroku podczas rejestracji, doradzając, co uwzględnić w swoim BIO i czego należy unikać. Dochodzi nawet do ostrzeżenia przed chęcią ujawnienia zbyt wielu danych osobowych. Mimo to interfejs jest bardzo przyjazny dla wszystkich grup wiekowych.

Test osobowości

Plenty of Fish jest jedną z nielicznych aplikacji dostępnych na rynku, która umożliwia wszystkim użytkownikom kontaktowanie się z innymi członkami bez wcześniejszego łączenia się z nimi.

Podczas procesu rejestracji nieuchronnie napotkasz listę pytań dotyczących Twoich osobistych preferencji za pomocą listy pytań. Na przykład aplikacja chce wiedzieć więcej o Twoich ambicjach lub o tym, czy jeździsz samochodem.

Koszt

Wiele darmowych funkcji jest dostępnych bez konieczności rejestracji. Możesz założyć darmowe konto i rozmawiać z milionami członków. Jeśli jednak ktoś Cię polubi, nie masz innego wyjścia, jak uaktualnić swoje konto do wersji premium, aby dowiedzieć się więcej.

PlentyofFish Opinie

Skargi na PoF

Oczywiście każda aplikacja ma swoje słabe punkty. Przede wszystkim dla Plenty of Fish nieograniczone bezpłatne wiadomości oznaczają również większą liczbę użytkowników spamu, którzy próbują się z Tobą skontaktować. Ponadto nie możesz połączyć swojego konta z innymi aplikacjami, takimi jak na przykład Instagram.

Innym częstym problemem jest to, że pojawiają się liczne reklamy. Idzie to w parze z każdą darmową aplikacją, która jest jedną z niewielu strategii przynoszących zyski.

Konkluzja

Plenty of Fish ma więcej zalet niż wad z tego, co widziałem. Jeśli chcesz umawiać się na randki w sposób prosty, ale praktyczny, to jest to aplikacja dla Ciebie. Łatwo to ogarnąć, a w tym morzu jest rzeczywiście mnóstwo ryb. Jak ujął to właściciel Markus Frind, dzięki Plenty of Fish istnieją dziś miliony związków i małżeństw. Co więcej, powstały z tego tysiące dzieci.