EliteSingles

Napisane przez EMMA STOCKTON

RANK
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
EliteSingles Logo
 • Dobry test osobowości
 • Ambitni członkowie
 • Tanie członkostwo premium

Czym jest EliteSingles?

EliteSingles najlepiej nadają się dla osób poszukujących poważnych związków. Spośród obecnych członków ponad dwie trzecie to naukowcy, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny do znalezienia miłości. Wszyscy są bardzo mile widziani.

Elite Singles zostało założone w 2013 roku przez Affinates GmbH i jest dziś jednym z wiodących serwisów randkowych dla dobrze wykształconych singli. Celem portalu randkowego jest zapewnienie osobistej podstawy do ich dopasowania. Odbywa się to w formie testu osobowości, który daje użytkownikowi pewność w pogoni za miłością.

Użyteczność

Algorytm dopasowywania jest niezaprzeczalnie najważniejszą cechą EliteSingles, ale oprócz tego EliteSingles oferuje 50 predefiniowanych pytań, aby ułatwić pierwszy kontakt. Pierwszy kontakt z dopasowaną osobą przez algorytm może być nerwówka, ale przy tych predefiniowanych pytaniach wszystko staje się prostsze.

Randki nie zawsze są łatwe, ale właśnie dlatego istnieje unikalny test osobowości na stronie. Test osobowości oparty jest na teorii pięciu czynników. To właśnie równowaga między nimi składa się na wyjątkową kompozycję przyszłego meczu.

EliteSingles jest również dostępne w aplikacji na iOS i Androida.

Lepsze portale randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Elite Singles Polska

Słynny test osobowości

Test osobowości rozpoczyna się od potwierdzenia Twojej płci i jakiej płci szukasz. Następnie podajesz datę urodzenia i określasz, jak ważny może być wiek Twojego partnera.

Następnie podajesz status związku, poziom wykształcenia oraz to, jak ważne jest, aby Twój potencjalny partner posiadał określony poziom wykształcenia. Wypełniasz również zawód.

Po podstawach test osobowości przybiera twórczy obrót. Następnie otrzymasz dwie miniatury, w których możesz wybrać preferowany obraz.

Te dwa obrazy są różne, jeden jest bardziej kolorowy, a drugi ustrukturyzowany i czarno-biały. To bardzo zabawna i kreatywna funkcja, z której można skorzystać przy pierwszym kontakcie podczas meczu.

Teraz nadszedł czas, abyś przejrzał swoją osobowość.

 • Jak ważne jest dla Ciebie robienie planów?
 • Jak łatwo się stresujesz?
 • Jak łatwo łączysz się z innymi ludźmi?

Jest to oceniane wśród odpowiedzi w skali od jednego do siedmiu.

Wiele dobrych pytań może być pomocnych przy pierwszym kontakcie. I „czy podczas rozmowy najwięcej mówisz, czy najczęściej słuchasz?”

Za pomocą testu osobowości Elite Singles wynik daje dobry obraz siebie i tego, co się woli. To dobry kamień węgielny dla nich samych i ich przyszłego meczu.

Koszt

Członkowie mogą wybierać między różnymi członkostwami i muszą zobowiązać się na co najmniej trzy miesiące, jeśli nie wybiorą podstawowego (bezpłatnego) członkostwa. W członkostwie podstawowym otrzymujesz możliwość zapoznania się z wynikami testu osobowości, sugestii partnerów, możliwość przeczytania wszystkich tekstów profilowych, wysłania uśmiechów, polubień oraz wgrania zdjęć. Ceny członkostwa nie są zbyt wysokie, ale nawet jeśli nie ma gwarancji znalezienia miłości, miłość nie ma ceny, gdy się ją znajdzie.

Skargi na EliteSingles

Częstym narzekaniem na EliteSingles jest to, że „miłość kosztuje”, czy jest cena, która jest zbyt „wysoka”? Darmowe serwisy randkowe rzadko są bezpłatne przez długi czas. Możliwość odpowiadania lub przesuwania palcem jest dodatkowym kosztem.

Losowy wybór jest tworzony w większości darmowych aplikacji randkowych, które są oparte na fajnych obrazach do dopasowania, podczas gdy Elite Singles tworzy bardziej osobiste dopasowanie za pomocą testu osobowości.

Nowy rodzaj skarg konsumentów na serwisy randkowe dotyczy fałszywych profili. W Elite Singles nie ma weryfikacji tożsamości, ale Elite Singles nie zezwala na pozostawienie starych lub nieaktywnych profili na stronie.

Alternatywny wybór pytań w Elite Singles utrudnia tworzenie fałszywych profili i jest to wyraźna zaleta Elite Singles.

Elite Singles Opinie

Konkluzja

Dla osoby otwartej EliteSingles to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się więcej o sobie i innych za pomocą testu osobowości.

Otwarcie się na miłość nigdy nie jest łatwe, ale dzięki unikalnym funkcjom EliteSingles, będzie Ci łatwiej.