Facebook Dating

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Facebook Dating Logo
 • Zarejestruj się za pomocą Facebooka
 • Darmowe członkostwo
 • Łatwe mecze

Facebook Dating został ogłoszony w 2018, a następnie uruchomiony w 2019. Wszedł do gry randek, aby zapewnić platformę dla tych, którzy szukają miłości. Ponieważ Facebook już wcześniej zdobył ogromną popularność w Internecie, sensowne było wejście na scenę randkową. Każdy, kto szuka alternatywy dla zwykłych opcji przesuwania, znajdzie ją tutaj.

Facebook Dating ma siedzibę w Menlo Park w Kalifornii i ma wiele do zaoferowania. Chociaż koncepcja aplikacji nie jest niczym nowym, zyskała na popularności. Aplikacja działa na smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych. Jest używana przez miliony ludzi na całym świecie. Ma stać się podstawą wśród osób zainteresowanych randkowaniem i poznawaniem ludzi. Dlatego musisz spróbować znaleźć w pobliżu kogoś interesującego.

Oferty Facebook Dating mogą pochwalić się przyjaznym dla użytkownika designem, który jest wierny niebiesko-białemu wizerunkowi stworzonemu przez firmę. Ma dobrą ocenę większości użytkowników, którzy uważają ją za aplikację do znajdowania kogoś z ich kręgu społecznościowego i nie tylko. Chociaż Facebook Dating twierdzi, że ma oryginalny pomysł, jest dość podobny do innych dostępnych na rynku aplikacji przesuwania w prawo i w lewo.

Najlepszą rzeczą w Facebook Dating jest to, że ma prosty proces kojarzenia. Wspaniale jest wiedzieć, kiedy ktoś przesunie Cię w prawo. Aplikacja ma na celu konkurowanie z innymi ogromnymi graczami, takimi jak Tinder i Bumble. Chociaż ma przed sobą długą drogę, ma już platformę, którą może wykorzystać. Przy przesuwaniu nie musisz wiele robić. Gdy ktoś również okaże zainteresowanie tobą, wystarczy, że porozmawiasz z nim, aby dowiedzieć się, czy oboje pasujecie do siebie.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Facebooka, możesz od razu zacząć korzystać z aplikacji. Poza tym nie musisz się martwić o płatne członkostwo w celu uzyskania dodatkowych funkcji, ponieważ aplikacja jest dostępna za darmo. Oferuje również świetną obsługę klienta. Facebook Dating to niezawodna opcja. Nie będziesz mieć do czynienia z fałszywymi profilami, ani bać się, że zostaniesz złapany. Możesz także zablokować profile, których nie chcesz lubić.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Facebook Dating Polska

Użyteczność

Facebook Dating zapewnia wiele funkcji. Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i działa zgodnie z tą samą formułą wzajemnego dopasowywania opartą na przesuwaniu, tak jak każda inna aplikacja. Kiedy wejdziesz na stronę główną, natkniesz się na różne profile randkowe i wybierzesz serce do okazania zainteresowania. Możesz także dotknąć gwiazdki, aby wyświetlić ulubione profile. Naciśnij X, aby przejść do następnego profilu.

Tym, co odróżnia Facebook Dating od innych aplikacji randkowych, jest to, że wybranie X nie usuwa profilu na zawsze. Możesz przejść do sekcji Drugie spojrzenie, aby przyjrzeć się profilom, które anulowałeś. Jest to funkcja, którą docenisz.

Na czacie nie ma ograniczeń czasowych ani znaków. Możesz jednak wysłać wiadomość tylko do wzajemnych dopasowań. Co więcej, większości użytkowników podoba się to, że Facebook Dating nie pozwala im przeglądać bez końca. Odcina Cię, mówiąc ci, abyś zrobił sobie przerwę i wrócił po 24 godzinach na nowe dopasowania lub przejrzał anulowane opcje, aby dać innym ludziom drugą szansę.

Test osobowości

Chociaż Facebook Dating już dużo o Tobie wie, na przykład o płci, którą uważasz za interesującą, podczas konfigurowania profilu musisz podać szczegółowe informacje, takie jak przedział wiekowy, dzieci, odległość, religia, język mówiony, wzrost i poziom wykształcenia.

Aby uzyskać lepszy wgląd w osobowość użytkowników, możesz przeczytać pytania dotyczące osobowości, takie jak ulubione piosenki i najlepsze rzeczy, które można ugotować. Możesz uzyskać bardziej dogłębny portret użytkowników, dotykając ich profili. Oferowany poziom szczegółowości przypomina Match.com. Użytkownicy mogą przewijać w dół, aby wyświetlić więcej zdjęć, przeczytać podsumowania profili i uzyskać dostęp do kanału Instagram. Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć serca lub X, tak jak w każdej innej aplikacji do przesuwania.

Koszt

Jak pewnie wiesz, Facebook Dating to w 100% darmowy serwis randkowy. Główną zaletą Facebook Dating jest to, że nie musisz płacić za korzystanie z funkcji dopasowywania i przesyłania wiadomości. Nie ma subskrypcji członkowskich ani żadnych ukrytych opłat, o których musisz wiedzieć. Od samego początku usługa jest całkowicie bezpłatna. Oznacza to, że nie musisz wydawać żadnych pieniędzy, aby korzystać z Facebook Dating.

Facebook Dating Opinie

Skargi na Facebook Dating

Facebook Dating to potężna aplikacja, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz w serwisie randkowym za darmo. Chociaż jest całkowicie darmowa, w aplikacji nie ma tak wielu osób, w przeciwieństwie do Tindera i Bumble, które mają więcej użytkowników.

Jeśli jest jedna rzecz, z którą zgodzą się użytkownicy Facebook Dating, to fakt, że jest łatwy w użyciu i upraszcza cały proces randkowy. Ponieważ aplikacja jest stosunkowo nowa, czasami ma usterki. Jest jednak często aktualizowana.

Mimo to Facebook Dating szturmem podbija scenę randkowania online. Zapewnia wszystko, czego możesz chcieć, aby kogoś poznać. Jest przeznaczona dla każdego typu użytkownika, nawet najbardziej wymagającego. Dzięki przyjaznej dla użytkownika konstrukcji i zabawnym funkcjom – tak, musisz spróbować. Facebook Dating jest skierowany do każdego typu użytkownika. Dlatego możesz polegać na aplikacji, aby poznać kogoś w pobliżu.

Aplikacja nie ma żadnej negatywnej krytyki. Jest to bardzo wszechstronna, która pasuje do każdego, bez względu na preferencje. Jeśli chcesz wypróbować bezpieczne randki, Facebook Dating zapewni Ci ochronę.