JapanCupid

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
JapanCupid.com Logo
 • ❤️ Meet japanese singles
 • ❤️ Free account
 • ❤️ Even gender distribution
Autor:

Randki dla użytkowników zainteresowanych Japończykami

Randki online oferują mnóstwo opcji. Może to utrudnić podjęcie decyzji, z której platformy randkowej skorzystać, aby poznać innych singli. Jedną z witryn randkowych, na które możesz się natknąć, jest JapanCupid. To kolejna strona zaprojektowana przez Cupid Media.

JapanCupid to niszowy serwis randkowy przeznaczony dla użytkowników zainteresowanych Japończykami. Witryna nie tylko obsługuje singli w kraju, ale także zaprasza singli z zewnątrz, którzy chcą poznać kogoś Japończyka. Korzystając z niszowej witryny, zaoszczędzisz mnóstwo czasu, ponieważ możesz natychmiast znaleźć jakiegoś Japończyka.

Jako osoba zainteresowana randkowaniem z Japończykiem, postanowiłam spróbować i podzielić się z Tobą moim doświadczeniem. Nie ma ścisłego procesu weryfikacji, dlatego natrafiłam na fałszywe profile. Ale nie było żadnych wyskakujących reklam, które zrujnowałyby moje wrażenia. Godną uwagi funkcją, którą polubiłam była możliwość tłumaczenia wiadomości.

Strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
JapanCupid Screenshot

Prosty i łatwy w użyciu

Pierwszą rzeczą, którą ludzie chcą wiedzieć, rozważając korzystanie z aplikacji, jest jej użyteczność. Uważam, że Japan Cupid jest prosty w użyciu. Poruszanie się po aplikacji i witrynie nie powinno stanowić problemu. Platforma zapewnia nawet opcje językowe, dzięki czemu wrażenia są jeszcze lepsze. Rejestracja w aplikacji nie zajęła dużo czasu. Po prostu wprowadziłam swoje informacje i przesłałam moje najnowsze zdjęcie, aby upewnić się, że znajdę kogoś zainteresowanego tym.

Po zarejestrowaniu swojego profilu, podając swój adres e-mail, możesz przeszukiwać profile, filtrując je na podstawie swoich preferencji, takich jak profil użytkownika, pochodzenie kulturowe, data utworzenia konta i wygląd. Ponieważ możesz zacząć od darmowej wersji, będzie kusić Cię wszystkimi możliwościami. Znajdziesz wielu ludzi zainteresowanych rozmową z Tobą. Ale jako darmowy użytkownik nie będziesz w stanie wysłać do nich wiadomości, chyba że najpierw sami wyślą wiadomość. Dlatego zdecydowałam się zapisać na platynowe członkostwo.

Notatki profilowe

JapanCupid skupia się na osobowości i znalezieniu kogoś, z kim lubisz rozmawiać i kto Ci się podoba. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym JapanCupid pomoże Ci dopasować kogoś, kogo uważasz za interesującego. Możesz użyć zaawansowanego algorytmu dopasowywania, aby szybko zawęzić wszystkie preferencje i znaleźć profile odpowiadające Twoim osobistym preferencjom.

Jedną z interesujących rzeczy w Japan Cupid jest to, że ma funkcję „Notatki profilu”. Został to stworzone z myślą o wielu rzeczach. Przede wszystkim o tym, by zostawić wiadomość dla siebie samego, gdy trafisz na tę samą osobę za jakiś czas. W tym miejscu przydają się notatki. Pozwalają na ponowne przesłanie komuś wiadomości, jeśli Ci się spodoba. Oprócz tego możesz również skorzystać z usługi tłumaczenia wiadomości, aby komunikować się z osobą, która nie zna zbyt dobrze angielskiego.

JapanCupid Reviews

Skargi na JapanCupid

Ponieważ JapanCupid to niszowy serwis randkowy, przeznaczony jest tylko dla osób zainteresowanych Japończykami. Jeśli nie interesujesz się Japończykami, nie jest to dla ciebie odpowiednie miejsce. Użytkownicy skarżyli się, że nie mogą wysyłać wiadomości za darmo i musieli zarejestrować się w jego drogim planie. Warto również wspomnieć, że aplikacja jest przeznaczona dla użytkowników Androida. Dlatego użytkownicy iOS będą musieli znaleźć inną witrynę randkową, która pasuje do ich systemu smartfonów. Ogólnie rzecz biorąc, Japan Cupid robi to, czego się od niego oczekuje. Użytkownicy, którzy uważają Japończyków za atrakcyjnych, uważają, że jest to dla nich właściwa opcja.