C-Date

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
C-Date Logo
  • Większość kobiet
  • Na spotkania seksualne
  • Wysoki sukces dopasowania

Intensywne spotkania bez ograniczeń

Firma C-Date została założona w 2008 roku i jest liderem w znajdowaniu prostych relacji. Innymi słowy, C-Date istnieje od nieco ponad dekady, we współpracy z właścicielem Interdate SA. W tym czasie C-Date pomogło tysiącom ludzi znaleźć ich pasjonującą randkę.

Jedną z unikalnych cech C-Date jest to, że strona wykorzystuje maksymalną ochronę, aby uniknąć fałszywych profili i oszustw.

Inną unikalną cechą jest to, że C-Date ma członków w każdym wieku, o różnych orientacjach i wariacji na temat tego, dlaczego są na C-Date. Baza użytkowników przedstawia się od poszukiwania potencjalnego małżeństwa do namiętnego romansu.

Użyteczność jest bardzo dobra

Po lewej stronie strony głównej znajdziesz pole do rejestracji. Tam wybierasz, czy jesteś kobietą czy mężczyzną i czego szukasz.

Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i określono, że;

  1. Jest anonimowy, bezpieczny i niezobowiązujący.
  2. Wykorzystuje dyskretne wyszukiwanie partnerów.
  3. Mają poważną kontrolę profilu i ręczną kontrolę wszystkich zdjęć.

Sam projekt strony jest naprawdę przyjazny dla użytkownika. Poruszanie się po witrynie jest łatwe bez zbyt wielu funkcji. C-Date ma również prostą aplikację, która działa na iOS i Androida.

C-Date nie wymaga zdjęcia profilowego, aby móc pisać lub wyszukiwać innych członków, ale chroni anonimowość użytkownika. Zamiast tego zainwestowali w ochronę profilu i ręczną kontrolę zdjęć.

Po założeniu konta przez użytkownika otrzymujesz alternatywny wizerunek bardzo atrakcyjnej kobiety i pięknego mężczyzny. Następnie zostajesz zapytany: „Kto cię podnieca?”

Kiedy już wybierzesz osobę, która Twoim zdaniem jest najbardziej atrakcyjna, możesz wybrać, skąd pochodzisz geograficznie w Polsce. Ułatwia to C-Date znalezienie bliskich potencjalnych partnerów w Twojej okolicy.

Miłość nie ma absolutnie żadnych granic geograficznych, ale czasami namiętne spotkanie może być bliżej niż myślisz.

C-Date Polska

Test osobowości

Powodem, dla którego C-Date działa dobrze, jest to, że wszyscy użytkownicy otrzymują wybrane sugestie kontaktów, które są oparte na ich preferencjach i lokalizacji geograficznej.

Ponieważ członkostwo kosztuje, utrzymuje również osoby pozbawione skrupułów z dala od platformy. Oznacza to, że o kobietę rywalizują tylko nieliczni mężczyźni. Dlatego C-Date ma wyższy wskaźnik sukcesu dla mężczyzn. Aż 63% mężczyzn znajduje swoje randki na platformie.

Większy wskaźnik sukcesu oznacza, że C-Date ma większą bazę członków niż większość portali randkowych i jest to wyraźna zaleta dla użytkowników.

Koszt C-Date

Użytkownicy mogą wybierać między różnymi członkostwami i muszą zobowiązać się na co najmniej 3 miesiące, jeśli nie wybiorą członkostwa podstawowego (bezpłatnego).

Członkostwo podstawowe daje możliwość stworzenia profilu i zobaczenia dostępnych w pobliżu użytkowników. Niestety nie daje możliwości obejrzenia zdjęć profilowych innych osób w całości ani napisania do nich.

Ceny członkostwa nie są zbyt wysokie, a cena maleje im dłużej wybierasz członkostwo.

Jednym z miłych dodatków C-Date jest to, że kobiety mogą bezpłatnie korzystać z Premium.

C-Date Opinie

Skargi na C-Date

Częstym zarzutem dotyczącym C-Date jest to, że służy ona głównie do randkowania na co dzień i że wielu użytkowników nie szuka długoterminowego związku. Wiele osób mówi, że nie szuka związku, a kilka tygodni później znajduje miłość.

Drugą skargą jest to, że obsługa klienta nie ma czatu na żywo, jednak C-Date stale filtruje witrynę pod kątem fałszywych profili.

Ceny serwisów randkowych to pytanie, które zawsze się pojawia, ale C-Date przywiązuje dużą wagę do anonimowości, która rekompensuje cenę członkostwa w porównaniu z innymi serwisami randkowymi.