15 Kluczowych Faktów o Speed Datingu w 2024

Napisane przez EMMA STOCKTON

Nie da się ukryć, że otwarcie się na miłość nie jest łatwe. Jednak szybkie randki zapewniają niezliczone możliwości i nowe doświadczenia, których nie chcesz przegapić. Szybkie randki to stosunkowo nowe zjawisko, które zmienia sposób, w jaki znajdujemy miłość.

Pewien rabin pomógł stworzyć koncepcję zachęcania żydowskich mężczyzn i kobiet do małżeństwa. Rabin Yaacov Deyo był nawet gospodarzem speed datingu w Los Angeles w 1998 roku, a koncepcja przyjęła się w Ameryce Północnej i rozprzestrzeniła się na Europę. Istnieją nawet popularne filmy i programy o szybkich randkach. Idea szybkiego randkowania jest dość prosta. Możesz połączyć się z mężczyznami lub kobietami w pożądanym przedziale wiekowym, aby mieć szansę na znalezienie tego jedynego.

Co tu jest do stracenia?

Dzięki wielu aplikacjom i stronom randkowym, które mogą Ci pomóc, poniższe wskazówki pomogą Ci uzyskać kluczowe informacje. Oto kilka naszych sugestii, które gwarantują dobrą zabawę

Używaj aplikacji

Używaj aplikacji

Jeśli utworzyłeś konto, musisz skorzystać z aplikacji lub strony, aby kogoś znaleźć.


Ucz się tyle, ile to możliwe

Zanurz się w rozmowie i dowiedz się jak najwięcej o drugiej osobie.


Tylko jedna osoba na raz

Tylko jedna osoba na raz

Spróbuj skoncentrować się na jednej osobie na raz i zapomnij o wszystkich sprawach pobocznych.


Bądź szczerze zainteresowany

Bądź szczerze zainteresowany drugą osobą, a zobaczysz, że druga osoba odpłaci się tym samym.


Traktuj wszystko lekko

Traktuj wszystko lekko

Nie bierz nic na serio i nie bierz niczego do siebie, ponieważ po prostu bawicie się razem.


Miej otwarty umysł

Bądź otwarty, ponieważ wszystko może się zdarzyć. Niektórzy ludzie mają zestaw pytań, które chcą zadać, podczas gdy inni lubią zachować naturalność. Jednak sekretem sukcesu w szybkich randkach jest trzymanie się lekkich tematów.


Bądź sobą

Bądź sobą

Zawsze bądź sobą przez cały czas trwania szybkich randek. Nie musisz nikogo zachwycać cudzym humorem. Bycie sobą jest więcej niż wystarczające.


Nie oceniaj

Upewnij się, że przedstawiasz pozytywne uwagi, ponieważ nie ma potrzeby być krytycznym. Unikaj niepotrzebnych komentarzy. Kiedy kogoś doceniasz, łatwiej Ci będzie znaleźć kogoś.


Korzystaj z szansy

Korzystaj z szansy

Kiedy ktoś cię polubi, wykona ruch. Ale to nie znaczy, że nie powinieneś sam wykonywać ruchu. Jeśli ktoś ci się podoba, powinieneś to zrobić.


Daj sobie czas

Unikaj podejmowania pochopnych decyzji, ponieważ później byś tego żałował. Poświęć trochę czasu na jasne wyobrażenie o drugiej osobie. Musisz dać każdej osobie trochę czasu na myślenie i relaks. Dlatego nie powinieneś spieszyć się z rzeczami, nawet jeśli myślisz, że o to chodzi w szybkich randkach.


Nie pij zbyt dużo

Nie pij zbyt dużo

Aby zachować jasność umysłu, musisz trzymać się z dala od alkoholu lub pić jak najmniej, aby wiedzieć, jak się czujesz, zamiast pozostawać pod wpływem. Poza tym pierwsze wrażenie robisz tylko raz.


Jakość, nie ilość

Nie rób żadnej matematyki, ponieważ to nie działa w przypadku szybkich randek. Musisz zrozumieć, że chodzi o jakość, a nie ilość. Jedna dobra randka jest znacznie lepsza niż 10 okropnych.


Nie przemyśliwuj zbyt dużo

Nie przemyśliwuj zbyt dużo

Aby nie zastanawiać się zbyt mocno, gdzie pójść na randkę, powinieneś trzymać się kawiarni. Wypij kawę z drugą osobą i przekonaj się, czy pasuje do Ciebie.


Nie poddawaj się

Jeśli osoba, którą lubisz, ale ona chyba nie do końca, to jednak nie poddawaj się, ponieważ prawdopodobnie znajdzie się ktoś inny. Poza tym zasługujesz na kogoś, kto naprawdę docenia cię za to, kim jesteś.


Przeglądaj dopasowania

Przeglądaj dopasowania

Pamiętaj, aby przeglądać stare dopasowania w aplikacji, nigdy nie wiesz co ma dla Ciebie przyszłość.


O to chodzi. Spróbuj szybkiej randki, nie przejmując się tym, co myślą inni.