Taimi

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Taimi Logo
 • Randki LGBTQ+
 • Świetna aplikacja
 • Bardzo inkluzywne

Randki online jako osoba LGBTQ

Randkowanie jako osoba LGBTQ nie jest łatwe. Dlatego ważne jest, aby korzystać z aplikacji randkowej, która jest naprawdę obsługuje zróżnicowaną społeczność. Jedną z niewielu aplikacji, z których mogą korzystać osoby homoseksualne, biseksualne i transgender, jest Taimi.

Najlepszą rzeczą w Taimi jest to, że zaspokaja każdą osobę. Nawet osoby transpłciowe, które mogą mieć niewiele opcji randkowych, znajdą coś dla siebie. Zrozumienie hype’u stojącego za Taimi jest ważne. Chociaż randki homoseksualne i małżeństwa homoseksualne mogły być bardziej akceptowane, nie każda aplikacja randkowa jest przeznaczona dla społeczności LGBTQ. Dlatego ważne jest, aby korzystać z aplikacji zaprojektowanej przez społeczność dla społeczności.

Aby dowiedzieć się wszystkiego, co Taimi ma do zaoferowania, postanowiłem założyć konto i podzielić się z wami moimi doświadczeniami.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Taimi Polska

Więcej niż tylko aplikacja randkowa

Użyteczność to coś, co bardzo poważnie traktuję, decydując, której aplikacji użyć. Taimi wykonał świetną robotę, ponieważ oferuje łatwą w użyciu aplikację. Jest tak fajna w użyciu, że możesz nawet nie zauważyć, że mijają godziny. Taimi to coś więcej niż aplikacja randkowa, to platforma mediów społecznościowych, która zapewnia bezpieczną przestrzeń dla społeczności LGBTQ. Podczas korzystania miałem wiele ciekawych połączeń.

Są pewne obszary, w których Taimi musi pracować. Uważam, że jest to idealne połączenie aplikacji randkowej i mediów społecznościowych.

Ponieważ Taimi jest wyposażone w wiele funkcji, możesz go używać do wszystkiego. Niektóre z funkcji, które mi się podobały, to Stories, Undo Swipe, Transmisja na żywo i Dostosowana Niewidzialność. Dzięki Stories możesz publikować historie i łączyć się ze społecznością. Pozwól innym dowiedzieć się więcej o tym, jakim jesteś typem osoby, publikując artykuły w aplikacji. Możesz także oglądać innych użytkowników. Inną funkcją, która ratuje życie, jest Undo Swipe. Łatwo jest przeciągnąć zbyt szybko i przypadkowo przesunąć w lewo kogoś, kogo lubisz. Aby uniknąć takiego błędu, możesz użyć Undo Swipe. Możesz korzystać także z trybu incognito.

Niesamowici single w Twojej okolicy

Jeśli jest jedna rzecz, którą zauważyłem podczas używania Taimi, to fakt, że single są niesamowite. Większość użytkowników jest ciekawa i atrakcyjna. Dzięki algorytmowi, Taimi pokazuje singli w pobliżu. Ponieważ ma dużą bazę użytkowników, nie będziesz miał problemu ze znalezieniem właściwej osoby. Co więcej, każdy użytkownik może udostępniać swoje zdjęcia i zawierać wszystkie informacje, które zapewnią Ci wyobrażenie o ich osobowości i określeniu, czy są dla Ciebie odpowiednie, czy nie.

Wyraźne zdjęcia są bardzo przydatne przy podejmowaniu decyzji, kogo uważam za interesującego. Kiedy już dopasujesz się do kogoś, możesz wysłać mu wiadomość i komunikować się z nim, aby dowiedzieć się, czy klikniecie, czy nie.

Taimi Opinie

Skargi na Taimi

Istnieje kilka skarg, które użytkownicy Taimi zgłaszali: złożone poziomy płatności, niedziałająca obsługa klienta i czasami usterki techniczne. Jeśli nie subskrybujesz rocznego planu, zapłacisz znacznie więcej. Jednak zawsze możesz trzymać się darmowego planu. Taimi jest przeznaczone dla singli LGBTQ, którzy szukają czegoś poważnego lub po prostu zwykłej relacji. Poza tym będziesz zadowolony z korzystania z jego integracyjnych funkcji mediów społecznościowych. Ogólnie jest nowoczesny i elegancki. Istnieją jednak inne serwisy randkowe, które możesz również sprawdzić, jeśli szukasz większej różnorodności.