Pięć sprawdzonych wskazówek, jak odnieść sukces z Tinderem

Tinder

 

Autor:

Nie jest łatwo stworzyć profil randkowy, najpierw trzeba sporo pomyśleć. Przez lata widziałem, co działa, a co nie. Bez względu na to, czego szukasz, Twój profil musi Cię wyróżniać. Często zdarzają się błędy, które mogą zrujnować możliwość poznania właściwej osoby. Randki powinny być zabawne i ekscytujące. Świat randek online to zupełnie nowy świat, jeśli nie robiłeś tego wcześniej, więc teraz powiem Ci, o czym możesz pomyśleć, gdy rozpoczniesz podróż do znalezienia miłości, w pięciu prostych wskazówkach.

1. Bądź sobą!

Tinder

Ile razy tego nie słyszałeś? W profilu randkowym powinieneś być uczciwy od samego początku. Nie pisz rzeczy, o których myślisz, że ktoś inny chce usłyszeć. Czy wiesz, że według badań użytkownicy kłamią najbardziej na temat swojego wieku, wynagrodzenia, wagi i wzrostu? Jest to zupełnie niepotrzebne, ponieważ żadna osoba nie ma takich samych preferencji jak inna. Pamiętaj o pewności siebie i obronie tego, do kogo zawsze wracasz do domu.

Statystycznie najczęściej ludzie szukają partnera, który jest otwarty, pewny siebie, przyjazny i ambitny. Jeśli jesteś jednym z nich, napisz to! Powiedz mi kim jesteś i zrób tak jakbyś gadał z przyjacielem. To nie rozmowa kwalifikacyjna! Pochwal się trochę sobą, ale nie popadaj w samozadowolenie.

Możesz na przykład powiedzieć, w czym jesteś dobry, ale nie w taki sposób, by nikt nie był tak dobry jak ty. Pamiętaj, że humor zawsze się sprawdza. Nie zawsze trzeba być poważnym, szukanie drugiej osoby powinno też być fajne i rozwijające.

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
  • 40+
  • Popularny serwis randkowy
  • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Najlepsza funkcja dopasowania
  • Stosunkowo tania usługa

2. Dobre zdjęcia

Hobbies

Przede wszystkim nie rób zdjęcia w okularach przeciwsłonecznych, chcemy zobaczyć, jak wyglądasz. Nikt też nie chce oglądać tylko zdjęć z tobą i twoimi przyjaciółmi, na których nie można odróżnić, kim jesteś. Zdjęcia nie powinny być ciężkie od filtrów, prawda wyjdzie na jaw, jeśli zdecydujesz się na spotkanie. Wykorzystaj nowe zdjęcia samego siebie, bo chyba nikogo nie obchodzi to, jak wyglądałeś dziesięć lat temu. Poproś kogoś o zrobienie Ci zdjęć w miejscach, w których się wyróżniasz.

Statystyki mówią, że kobiety zwykle zakochują się w mężczyznach, którzy mają psa na jednym ze swoich zdjęć, więc jeśli masz psa, warto mieć wspólne zdjęcie. W przeciwnym razie zawsze dobrze jest robić zdjęcia, kiedy czujesz się komfortowo. Może jest w kuchni, kiedy gotujesz, gdy jesteś w lesie, a może siedzisz na kanapie i jesteś gotowy na maraton filmowy.

Piękny uśmiech to coś, co zarówno mężczyźni, jak i kobiety uważają za ważny element wyglądu, więc uśmiechaj się do swoich zdjęć, ponieważ jest to bardziej zachęcające.

3. Dowiedz się, czego szukasz u partnera

Jest wielu różnych ludzi i nie ma dwóch takich samych. Dlatego dobrze jest wiedzieć, co jest dla Ciebie ważne. Chcesz, aby Twój partner był towarzyski? Przemyślany? Społeczny? Cichy? Aktywny? Możesz nie wiedzieć, czego szukasz, ale nadal dobrze jest wymienić z wyprzedzeniem, co Twoim zdaniem jest ważne dla przyszłego partnera.

Jeśli szukasz związku, istnieją pewne cechy, które obie strony uważają za ważne, co pokazują również badania. Podobne wartości są ważną częścią relacji pracowniczej, szukaj kogoś, kto myśli i czuje się jak ty. Powinieneś także być w stanie ufać swojemu partnerowi, więc jeśli już na początku czujesz, że coś jest nie tak, to prawdopodobnie tak jest.

Trzecią ważną cechą jest zaangażowanie. Wiele osób uważa, że ważne jest, aby zarówno okazywać chęć do bycia razem, jak i chęć do codziennej pracy nad związkiem.

4. Znajdź partnera o wspólnych zainteresowaniach

Sport

Nic nie może być ważniejsze dla trwałych relacji niż wspólne interesy. Wspólne zainteresowania są tym, czego większość ludzi szuka u partnera. To może być tak proste, jak posiadanie takiego samego poczucia humoru. Oczywiście nie musisz szukać partnera, który podziela tylko Twoje zainteresowania. Związek staje się bardziej ekscytujący, jeśli macie również różne zainteresowania, które możecie wspólnie przetestować. Możesz budować silną relację od samego początku, mieć ze sobą specjalny żargon i czuć się zrozumiany. Wszystko to jest ważne dla związku i może sprawić, że wspólnie rozwiniecie wspólne zainteresowania.

5. Odważ się zacząć pisać!

App

Powszechne jest, że nikt nie odważy się zacząć pisać lub po prostu nie oczekuje, że drugi zacznie rozmowę. Możesz nie wiedzieć, jak zacząć pisać, ale znowu bądź sobą. Rozpoczęcie rozmowy może być łatwiejsze, jeśli pomyślisz o tym, jak chciałbyś, aby ktoś zaczął do Ciebie pisać.

Prostą wskazówką jest skomentowanie zdjęcia lub tekstu w profilu. Jeśli dana osoba ma zdjęcie ukazujące gotowanie, napisz i zapytaj, co dana osoba chciałaby ugotować dla danego rodzaju jedzenia i dlaczego. Jeśli dana osoba pisze, że pracuje w opiece zdrowotnej, zapytaj, co sprawia, że ta osoba właśnie pracuje w tym miejscu. Może to być świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy zamiast pisania „Cześć!”.

Bądź ciekawy osoby, z którą piszesz. To bardzo miły komplement czuć, że ktoś chce wiedzieć, kim jesteś. Czasami nie wszystkie rozmowy przebiegają tak, jak chcesz, ale nie stawiaj zbyt wysokich wymagań osobie, z którą piszesz. W morzu zawsze jest więcej ryb, a na końcu znajdziesz tę, której szukasz!