Raya

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Raya the App Logo
 • ❤️ Private and membership based
 • ❤️ Only on iOS
 • ❤️ Limited reach
Autor:

Ekskluzywne dopasowywanie

Znalezienie idealnego partnera nie jest łatwe. Prawdopodobnie masz wysokie standardy. W związku z tym Tinder lub Bumble mogą po prostu nie sprostać. W tym miejscu pojawia się Raya. Prawie każdy przynajmniej o nim słyszał, ponieważ jest używany przez milionerów i celebrytów, którzy szukają szansy na miłość.

Poza tym aplikacja jest dość skryta i promuje ekskluzywność. Czas oczekiwania może być dość długi. Jednak to właśnie dodaje jej uroku, bo nie jest dla każdego. Jako ktoś, kto korzystał z kilku internetowych platform randkowych, zdecydowałem się zarejestrować i spróbować.

Raya obsługuje dobrze wykształconych lub singli, którzy chcą mieć towarzysza w życiu. Jest odpowiedni dla tych, którzy mogą trochę poczekać, aby kogoś znaleźć i nie spieszą się zbytnio. Stworzona w 2014 roku, Raya szturmem podbiła świat randek internetowych.

Aplikacja została zaprojektowana tak, jak kameralna kolacja. Gwiazdy i wpływowe osoby mogą liczyć na to, że dzięki Rayi nawiąże rozmowę i zakocha się. Niektóre z celebrytów obecnych to Owen Wilson, Sharon Stone, Ben Affleck, John Mayer, Harry Style, a nawet Channing Tatum.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
Raya App Screenshot

Użyteczność

Jeśli chodzi o użyteczność, uważam, że Raya jest wyjątkowa. Jest jednak łatwy w użyciu. Ogólny interfejs użytkownika w niczym nie przypomina popularnych aplikacji. Chociaż rejestracja w aplikacji jest łatwa, wydaje się być bardzo ekskluzywna i nie tylko akceptuje wszystkich. Jeśli spełniasz kryteria, będziesz musiał poczekać trochę czasu na zatwierdzenie. Może to trwać od tygodnia do nawet miesięcy. Ale jeśli jesteś sławny na Instagramie, zwiększy to Twoje szanse na akceptację.

Jeśli znasz kogoś, kto używa Rayi, powinien być w stanie Cię polecić i pozwolić Ci spełnić wymagania. Prestiżowa platforma zapewnia kilka funkcji po zatwierdzeniu. Podczas procesu aplikacji będziesz musiał odpowiedzieć na wiele pytań, takich jak cele życiowe, preferencje dotyczące randek i inne, aby określić, czy pasujesz do aplikacji, czy nie. Po zatwierdzeniu możesz wybrać, czy chcesz wybrać tryb pracy, czy tryb społecznościowy. Tryb pracy pozwala znaleźć użytkowników z branży, natomiast tryb społecznościowy pozwala na randkowanie i nawiązywanie znajomości.

Uzyskanie akceptacji przez komisję

Raya ma algorytm, który zapewnia użytkownikom znalezienie idealnego dopasowania. Ale najpierw musisz zostać zaakceptowany przez anonimową komisję. Obserwacja na Instagramie co najmniej 5000 jest uważana za absolutne minimum. Aby uzyskać zatwierdzenie, musisz połączyć się ze swoim Instagramem. Algorytm będzie zależny od Twojej obecności w Internecie, a nawet sprawdzi, czy jacyś członkowie Raya już Cię śledzą na Instagramie. Musisz zrozumieć, że Raya skupia się bardziej na sławie i twoim statusie niż na osobowości.

Koszt

Mimo że każdy może zarejestrować się w Raya za darmo, będziesz musiał płacić równowartość 9999 USD co miesiąc po uzyskaniu zatwierdzenia. W przeciwnym razie nie będziesz mógł w ogóle korzystać z aplikacji, nawet jeśli zostaniesz zaakceptowany. Dlatego musisz być przygotowany na wydawanie pieniędzy.

Raya App reviews

Skargi na Raya

Głównym zarzutem wobec Raya jest to, że jest ona bardzo ekskluzywna i utrudnia przeciętnej osobie uzyskanie akceptacji. Fakt, że w Twoją akceptację jest zaangażowana komisja, sprawia, że ​​jest to trudna opcja, w przeciwieństwie do innych witryn randkowych, które zapewniają natychmiastowy dostęp.

Jeśli nie masz wielu obserwujących na Instagramie, miałbyś problem z akceptacją. Poza tym raczej nie znajdziesz wielu użytkowników, chyba że mieszkasz w dużym mieście, takim jak Los Angeles czy Nowy Jork. Muszę jednak wspomnieć, że użytkownicy Raya są atrakcyjni i wiele osiągnęli w swoim życiu. Dlatego jeśli masz już wielu obserwujących na Instagramie, powinieneś rozważyć wypróbowanie go. Ale ta aplikacja nie jest dla tych, którzy szukają swobodnego seksu lub kogoś, kto ma taką samą osobowość jak oni.