Badoo

Napisane przez EMMA STOCKTON

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Badoo Logo
 • Świetna aplikacja randkowa
 • Włączające randki
 • Darmowa rejestracja

Czym jest Badoo?

Założona w 2006 roku przez tych samych właścicieli co Bumble, Badoo jest niezwykle szybko rozwijającą się internetową stronę randkową, która koncentruje się na tym, aby szybko i łatwo dołączyć do społeczności singli. Witryna może pochwalić się 60 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie ze średnio 300 000 nowymi rejestracjami każdego dnia. Badoo ma ponad 410 milionów użytkowników ze 190 krajów i jest dostępna w 47 językach od 2019 roku. Dzięki temu jest to prawdziwie globalna aplikacja randkowa. Badoo ułatwia poznawanie nowych ludzi.

Witryna Badoo i aplikacje randkowe mają porównywalne funkcje i są dostępne za pomocą tych samych danych logowania Badoo. Poza tym rejestracja w Badoo i rozpoczęcie wyszukiwania członków w Twojej okolicy zajmuje tylko około 10 minut.

Lepsze strony randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
CasualRandki.com Logo
 • 18+
 • 160000+ członków
 • Zarejestruj się za darmo
2
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
Badoo Polska

Spotkania z Badoo

Badoo Encounters to gra, która umożliwia wyszukiwanie dopasowań. Ta funkcja wyświetla dopasowania jeden po drugim, przy czym każdy wpis wyświetla zdjęcie użytkownika oraz dane osobowe, w tym:

 • Imię
 • Wiek
 • Datę urodzenia
 • Adres e-mail
 • Zainteresowania

Ludzie w pobliżu

Osoby w pobliżu, główne narzędzie wyszukiwania Badoo, pozwala zlokalizować innych członków. Możesz zawęzić wyszukiwanie, aby zobaczyć tylko nowe konta lub konta, które są obecnie online.

Możesz znaleźć różne zdjęcia profilowe w prawym dolnym rogu swojej strony profilowej. Są to obrazy przesłane przez polecanych użytkowników. Kupując kredyty, możesz zaprezentować swoje zdjęcie.

Funkcja wiadomości

Ponieważ Badoo dating to darmowy serwis randkowy, możesz wysyłać wiadomości do ludzi bez subskrypcji funkcji premium. Aby rozpocząć dyskusję, po prostu opublikuj selfie. Możesz nawiązać rozmowę z innymi użytkownikami, a nawet zaprosić ich na randki, gdy masz zdjęcie

Badoo Live

W przeszłości Badoo Live pozwalało członkom na prowadzenie transmisji wideo na żywo, w której mogli wziąć udział wszyscy członkowie Badoo. Jednak witryna ogłosiła usunięcie funkcji, ponieważ chciała, aby jej klienci skupili się na połączeniach, a nie na transmisji strumieniowej.

Portal randkowy czy sieć społecznościowa?

Badoo to największy serwis randkowy, który działa również jako platforma społecznościowa. Jego konstrukcja jest podobna do innych sieci społecznościowych. Z drugiej strony, pulpit wydaje się być zatłoczonym bałaganem o prymitywnym projekcie.

Badoo jest jednak przyjazny dla użytkownika i prosty w użyciu. Możesz zalogować się na swoje konto jednym kliknięciem. Menu na pasku bocznym umożliwia uczestnikom korzystanie z myszy w celu uzyskania dostępu do większości jego funkcji. Badoo ma prosty design i atrakcyjną wizualnie kolorystykę. Prostota platformy ułatwia użytkownikom nawigację. Co więcej, nie ma uciążliwych reklam, które irytują członków i umniejszają ogólne wrażenia użytkownika.

MBTI Quiz

Po uruchomieniu aplikacji i utworzeniu nowego konta, możesz wypełnić quiz i prosty test osobowości, aby uzyskać swój typ MBTI. Możesz poczytać o swoim typie osobowości w wolnym czasie. Badoo proponuje Ci odpowiednich partnerów w oparciu o Twój typ osobowości. Musisz tylko być sobą.

Koszt

Badoo jest początkowo dostępne za darmo. Kredyty Badoo należy kupować w pakietach, jeśli chcesz korzystać z funkcji premium.

Większość dodatkowych funkcji kosztuje 100 kredytów za użycie. Funkcja „3 razy bardziej popularna” kosztuje 250 kredytów i aktywuje jednocześnie funkcje „Zdobądź wyróżnione”, „Rise Up” i „Extra Shows”. Korzystając z tej opcji, możesz zaoszczędzić 50 kredytów!

Możesz wybrać, jak długo chcesz mieć dostęp do „supermocy” dołączonych do Badoo Premium. To określi kwotę, jaką należy zapłacić za usługę i jak często będziesz za nią obciążany.

Twoja subskrypcja Premium Badoo zostanie automatycznie odnowiona na koniec każdego okresu rozliczeniowego, więc anuluj ją, jeśli już jej nie chcesz. Aby to zrobić, kliknij ikonę Ustawienia (koło), a następnie przewiń w dół do sekcji „Ustawienia płatności” i kliknij Anuluj subskrypcję.

Badoo Opinie

Skargi na Badoo

Klienci, którzy skarżą się na Badoo, najczęściej dotyczą problemów z kartą kredytową, fałszywymi profilami i numerami telefonu.