Serwisy Randkowe dla Seniorów

Napisane przez EMMA STOCKTON

Jako senior single, który nie jest zaznajomiony ze sceną randkową online, warto docenić umiejętności i wiedzę młodszego pokolenia. Najlepiej zwerbować ich, aby pomogli Ci zbudować swój profil i poprowadzić Cię przez jak najlepsze wykorzystanie wybranej witryny randkowej.

Weź swoje dzieci, siostrzenice i siostrzeńców i powiedz im, że chcesz spróbować randek online. Prawdopodobnie otrzymasz otwartą i entuzjastyczną odpowiedź, która zachęci Cię i wesprze Cię w nadchodzącej podróży.

Wielu starszych singli jest entuzjastycznie nastawionych do możliwości randkowania online. Jednak przy bardzo podstawowej znajomości randek online często są one całkowicie odkładane.

Są przytłoczeni mylącym żargonem i czują, że to po prostu za dużo informacji do przyjęcia. Jeśli potrafisz się z tym utożsamić, możesz mieć pewność, że nowoczesne strony randkowe są zaprojektowane tak, aby były dostępne dla każdej grupy wiekowej.

Następnie możesz rzucić okiem na nasze najlepsze recenzje witryn randkowych, aby dowiedzieć się, jak poruszać się po tych witrynach. Wkrótce przekonasz się, że to wszystko jest bardzo proste. Nie potrzebujesz specjalnej wiedzy technicznej, aby cieszyć się doświadczeniem randkowym dla seniorów.

⭐ Najlepsze serwisy randkowe dla seniorów w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
C-Date Logo
 • 30+
 • Na spotkania seksualne
 • Wysoki sukces dopasowania
2
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
3
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
4
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
5
Victoria Logo
 • Bałamutny
 • Wielu członków
 • Cenne członkostwo

Umawianie się na randki

Jeśli jesteś seniorem i szukasz serwisów randkowych, aby rozpocząć swoje życie, to jesteś we właściwym miejscu. Od dużych witryn przeznaczonych dla wszystkich, zawierających ogromne bazy danych singli seniorów, po mniejsze, „niszowe” witryny skupiające się wyłącznie na seniorach singli.

Najlepsze recenzje witryn randkowych dla seniorów zrozumieją, że wartości są niezwykle ważne dla wielu seniorów. W ten sposób pozwala członkom zadeklarować swoje przekonania i znaczenie dla tych wartości.

eHarmony

eHarmony Polska

eHarmony to internetowa witryna randkowa promująca długoterminowe relacje między mężczyznami i kobietami, w szczególności dążące do zawarcia małżeństwa. W przeciwieństwie do konwencjonalnych usług randkowych, system dopasowywania zgodności eHarmony zawęża pole z tysięcy pojedynczych potencjalnych klientów, aby dopasować cię do wybranej grupy zgodnych dopasowań. Dodatkowo rozważa perspektywę relacji jakości.

Daje możliwość zarządzania początkową interakcją z tymi osobami (opcja „Guided Communication”). Jednak prawdopodobieństwo, że potencjalny partner na całe życie znajdzie się w tej małej puli, jest dość wysokie, biorąc pod uwagę, że są oni tak ściśle kontrolowani.

System eHarmony doskonale nadaje się do przedstawiania singli, którzy mogą być dla Ciebie idealnym partnerem. Po znalezieniu potencjalnego partnera w eHarmony, z którym chcesz się skontaktować, witryna poprowadzi Cię przez proces „komunikacji kierowanej”.

Ten proces polega na tym, że Ty i Twój potencjalny partner przesyłacie sobie nawzajem swoje odpowiedzi na kilka wstępnie napisanych pytań. W tym procesie ujawniacie sobie nawzajem swoje najsilniejsze preferencje dotyczące cech, których szukacie u swojego partnera. Podsumowując, istnieje duża baza danych starszych singli. Rozpocznij wyszukiwanie w eHarmony dla starszych samotnych osób, wykonując wszechstronny test zgodności osobowości i wartości.

Match.com

Match Polska

Sukces i popularność Match.com w świecie randek internetowych wynika z prostych i łatwych narzędzi dopasowujących oraz dającej się udowodnić skuteczności.

Dla nowych randkowiczów online Match.com jest onieśmielający w użyciu i odkrywaniu, ale jego interfejs jest zarówno profesjonalny, jak i przyjazny. Jego agresywna i szeroka reklama sprawiła, że zgromadził ogromną pulę pojedynczych członków. Rekomendacja ustna tych członków była doskonała. Match.com spełnia swoje obietnice.

System wyszukiwania Match.com po prostu działa. Jednym z wyjaśnień jest to, że chociaż większość serwisów randkowych zachęca do opublikowania swojego zdjęcia, Match.com chce, abyś podzielił się tym, co najlepsze.

Match.com pragnie również zapewnić swoim użytkownikom różne sposoby łączenia się i komunikowania z innymi ludźmi. Członkowie, którzy mają mało czasu, mogą użyć algorytmów inteligentnego dopasowywania witryny, aby utworzyć ograniczoną, ale bardzo odpowiednią pulę osób, z których można wybierać.

Christian Mingle

ChristianMingle Polska

Rejestracja w Christian Mingle zajmuje tylko kilka minut. Gdy już jesteś, możesz zacząć odkrywać seniorów za darmo (z pewnymi ograniczeniami funkcji).

Po zarejestrowaniu się w usłudze Christian Mingle natychmiast uzyskasz dostęp do ich zaawansowanego wyszukiwania i usługi idealnego dopasowania. Możesz zdefiniować swoje idealne dopasowanie na podstawie wieku, lokalizacji, wyglądu fizycznego. Możesz także dodać edukację i inne preferencje dotyczące stylu życia. Możesz także wyszukiwać według słów kluczowych. Witryna będzie co tydzień wysyłać Ci e-maile z sugestiami „najlepszego dopasowania”, gdy znajdzie kogoś, kto spełnia prawie wszystkie Twoje kryteria.

Będziesz mógł zawęzić go tylko do osób ze zdjęciami. Możesz nawet wyszukiwać za pomocą funkcji odtwarzania losowego zdjęć, która przerzuca losowe zdjęcia profilowe. Ponadto niektóre hotlisty informują Cię, kto oglądał Twój profil, a kto oglądał Twoje zdjęcia.

Jednym z najlepszych sposobów poznania ludzi na stronie jest ich fora – to świetne miejsce do nawiązania rozmowy z kimś, kto ma podobne zainteresowania. Pozwala zabłysnąć Twojej osobowości.

Senior Match

SeniorMatch Polska

SeniorMatch, założony w 2001 roku, jest bez wątpienia prekursorem aplikacji randkowych dla dojrzałych singli w wieku powyżej 50 lat. Senior Match zgromadził dużą liczbę starszych samotnych członków, którzy próbują znaleźć swoich prawdziwych partnerów miłosnych. Strona jest bardzo prosta w łączeniu cię z innymi singlami.

Procent płci w SeniorMatch to 60% kobiet i 40% mężczyzn. Baza danych zarejestrowanych członków witryny nie jest tak duża, jak w przypadku popularnych portali randkowych, takich jak Match.com. Jednak ta strona jest specjalnie zaprojektowana dla starszych członków.

Co więcej, jako serwis randkowy tylko dla dojrzałych singli, SeniorMatch nie akceptuje członków poniżej 30 roku życia. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów randkowych, które wymagają mnóstwa pytań i formularzy podczas rejestracji, ich proces rejestracji jest prosty dla seniorów. Będziesz mógł połączyć się z innymi starszymi singlami takimi jak Ty w zaledwie trzech prostych krokach.

SilverSingles

SilverSingles Polska

Witryna SilverSingles ma dobrą reputację w świecie randek jako część rodziny Spark Networks. Stworzyła doskonałą, przyjazną i bezpieczną społeczność dla seniorów szukających przyjaźni i miłości.

Strona ma wiele dopasowań do osobowości, a także inne przydatne funkcje. Najlepsze jest to, że zgodnie z Twoimi preferencjami ich ulepszona wyszukiwarka automatycznie znajdzie dla Ciebie odpowiednie dopasowanie. Dodatkowo będziesz otrzymywać powiadomienia e-mailem, gdy Twój profil zainteresuje idealne dopasowanie.

Proces rejestracji w SilverSingles obejmuje obszerny kwestionariusz (test osobowości) zawierający 125 pytań i 7 otwartych pytań w stylu eseju.

Test osobowości może zająć trochę czasu, ale musisz poświęcić trochę czasu i szczerze odpowiedzieć na pytania. Nie wypełniaj kwestionariusza tylko na podstawie tego, czego Twoim zdaniem chcą słuchać inni. Odpowiedz na pytania na podstawie tego, co uważasz za prawdę o sobie.

Znalezienie daty online

W dzisiejszych czasach większość ludzi zna koncepcję serwisów randkowych. Podobnie jak na Facebooku, zaczynasz od rejestracji. Jednak w serwisach randkowych każdy członek jest świadomy celu i zainteresowań. Tak więc znalezienie kogoś staje się kwestią wspólnego zainteresowania i preferencji osobowości.

Setki tysięcy ludzi siedzą teraz w domu, młodzi i starzy, w ramionach osoby, którą kochają i cenią. To prawo, które posiadamy jako człowiek — móc opiekować się drugą osobą.