10 sposobów na randkowanie w 2023 roku

Autor:

Umawianie się na randki to fantastyczna okazja do nawiązania kontaktu z nowymi ludźmi. Odkrywasz również, czy wasza dwójka może dobrze do siebie pasować. Jednak randkowanie może nie być łatwe dla każdego. Oto dziesięć najważniejszych wskazówek, które możesz wykorzystać, aby dobrze zacząć.

1. Wypróbuj randki online

Spotkanie online to świetny sposób na randkę. Każdy może swobodnie wyrażać siebie. To świetny sposób na nawiązanie kontaktu dla nieznajomych. Czasem wystarczy przesunąć tylko palcem w prawo, jeśli znajdziesz kogoś, kto przypadnie Ci do gustu.

Istnieje kilka witryn randkowych online. Wszystko zaczyna się od dotknięcia przycisku. Sprawdź je i zobacz, jak Ci odpowiadają.

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
  • 40+
  • Popularny serwis randkowy
  • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Najlepsza funkcja dopasowania
  • Stosunkowo tania usługa

2. Spędzaj czas z ludźmi w swoim wieku

Spędzanie czasu w mediach społecznościowych pomaga nawiązać kontakt z większą liczbą osób. Od spotkania w ten sposób wiele osób nawiązało relacje.

Możesz łatwo trafić na kogoś ciekawego, gdy starasz się to robić regularnie. Nawiązanie rozmowy jest łatwe. Spróbuj i sprawdź, czy działa dla Ciebie.

Spend Time With People

3. Prośba o rekomendacje od znajomych i rodziny

Zawsze możesz liczyć na sugestie znajomych lub krewnych, dosłownie odnośnie wszystkiego. Zwykle kierują się Twoimi najlepszymi intencjami.

Poproś znajomych, aby zajrzeli do swoich kontaktów lub mediów społecznościowych i zasugerowali potencjalną randkę. Szanse na dobrą randkę są stosunkowo duże. Dzieje się tak, ponieważ twój przyjaciel lub krewny prawdopodobnie zna tę osobę i uważa, że byłaby to dla ciebie odpowiednia randka.

4. Idź na szybką randkę

Speed dating ma miejsce wtedy, gdy spotykasz kogoś przez określony czas, a następnie przechodzisz do następnej osoby. Zaznaczasz każdą osobę, którą jesteś zainteresowany, a potencjalne dopasowania są ujawniane pod koniec nocy. To świetny sposób na poznanie nowych ludzi. Jest to również nieszkodliwe i świetna zabawa.

Speed dating

5. Używaj języka ciała

Postaraj się przedstawić obraz pewności siebie. Nie ma nic bardziej atrakcyjnego niż osoba, która jest bezpieczna sama w sobie.

Zawsze pokaż drugiej osobie, że jesteś nią zainteresowany, używając mowy ciała. Uważnie słuchaj tego, co mówią i utrzymuj kontakt wzrokowy. W ten sposób znacznie szybciej zdobędziesz ich zaufanie.

6. Podróżuj częściej

Utknięcie w swojej strefie komfortu utrudnia rozwój. Wstań i poznawaj nowe miejsca. Wtedy wpadniesz na nowych ludzi. Nowe miejsca i ludzie tchną świeżość w Twoje życie. Nigdy nie wiesz kogo możesz się spotkać podczas swoich podróży.

Travel

7. Wróć do starych znajomych

Ponowne połączenie się ze starymi znajomymi wyzwala starą wersję samego siebie. Skontaktuj się ze starymi przyjaciółmi, dziewczynami lub chłopakami, których nie widziałeś od jakiegoś czasu. Wyjdź na kolację i poznaj się na nowo. Nigdy nie wiadomo, co się z tym stanie.

8. Poznaj nowych znajomych

Nawiązywanie nowych znajomości powinno być również okazją do szukania nowych, potencjalnych partnerów. Automatycznie będziesz mieć te same zainteresowania i hobby, dlatego nawiązanie romantycznego związku powinno być całkiem łatwe.

Szanse na zainteresowanie nimi są również wysokie. Będąc otwartym na nawiązywanie nowych znajomości, łatwiej nawiązujesz kontakty z ludźmi.

New Friends

9. Wychodź częściej

Wyjdź ze swoimi przyjaciółmi. Weź udział w zaproszeniu na przyjęcie urodzinowe. Wyjedź z miasta z grupą sąsiadów.

Te działania zwiększają kontakt z nowymi ludźmi. Dowiesz się również więcej o swoich znajomych. A jeśli ktoś Cię pociąga, możesz być najlepszą wersją samego siebie.

10. Proś o kontakty

Gdy uznasz, że zapoznałeś się ze wszystkimi opcjami w swoim kręgu, myślę, że nadszedł czas, abyś rozważył sprawdzenie znajomych znajomych. Codziennie poznasz w ten sposób nowych ludzi. Niektóre z nich mogą nie lubić umawiać się z nieznajomymi. Zabierz ich kontakty, aby zadzwonić lub wysłać SMS-a później. Śledź też ich w mediach społecznościowych.

I na koniec, przed randkowaniem, pamiętaj – w komunikacji jest magia.

Contacts

Konkluzja

Podsumowując, nie miej obsesji na punkcie randki. Wszystko się ułoży, gdy się na to otworzysz. Bez wątpienia w końcu znajdziesz dla siebie idealną osobę.