Recenzja eDarling

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
eDarling Logo
  • ❤️ Best personality test
  • ❤️ Mature relationships
  • ❤️ Easy to use page
Autor:

Poważniejszy serwis randkowy

eDarling to serwis randkowy, który został uruchomiony w Niemczech w 2008 roku. Właścicielem strony jest niemiecka firma Spark Networks Services GmbH. eDarling jest wyjątkowy, ponieważ kiedy zostajesz członkiem witryny, wypełniasz test osobowości, który następnie pomaga ci znaleźć idealne dopasowanie. Otwierając darmowe konto w serwisie randkowym, otrzymujesz bezpośredni dostęp do swojego profilu osobowości, otrzymujesz sugestie partnerów, możesz wysyłać uśmiechy i polubienia, a także masz możliwość przesyłania zdjęć. eDarling to strona, która odpowiada tym z nieco większymi ambicjami i szukającym poważnego związku.

Użyteczność

eDarling to sprytny sposób na randkowanie i znajdowanie miłości. Jest to platforma randkowa, która przedstawi Ci tylko singli, którzy Ci odpowiadają. Ułatwia wyszukiwanie i sprawia, że systematyczne i łatwe znalezienie osoby, która może być dla Ciebie odpowiednia. Witryna jest również dostępna jako aplikacja randkowa, co oznacza, że masz dostęp do usługi bezpośrednio na telefonie komórkowym. eDarling to również bardzo bezpieczna platforma randkowa ze staranną kontrolą profili, dobrą obsługą klienta i filtrami oszustw – wszystko po to, abyś jako członek czuł się bezpiecznie i pewnie.

Edarling Screenshot

Test osobowości IdealPartner

Test osobowości eDarling „IdealPartner” jest wyjątkowy, jeśli chodzi o serwisy randkowe. Został zaprojektowany we współpracy z psychologami i badaczami relacji. Kiedy przystępujesz do testu, mówisz kim jesteś, odpowiadając na pytania dotyczące m.in. Twojego sposobu komunikowania się, charakteru i stosunku do relacji. Twój test jest następnie analizowany i porównywany z wynikami innych członków. Następnie zobaczysz, którzy członkowie najlepiej pasują do Twojego profilu osobowości. Test ma na celu dać jasny obraz tego, kim jesteś i czego szukasz w związku.

Dopasowania

Otrzymasz wtedy listę sugestii dotyczących twoich dopasowań, a następnie możesz wejść i przeczytać ich profile. Kiedy znajdziesz kogoś, kogo uważasz za interesującego, wysyłasz wiadomość lub uśmiech i miejmy nadzieję, że ta wiadomość prowadzi w końcu do romansu. Test osobowości jest tym, co sprawia, że eDarling jest wyjątkowy i co wyróżnia witrynę w tłumie. Test osobowości jest również powodem, dla którego wyniki strony są tak dobre i często odnoszą sukcesy w swoich dopasowaniach.

Jak działa test

Test składa się łącznie z 283 pytań. Podczas wykonywania testu dobrą wskazówką jest prawidłowe przemyślenie odpowiedzi. Ważne jest też, żeby być szczerym. Test trwa około 25 minut i możesz zatrzymać się i wrócić, jeśli nie masz czasu na ukończenie tego samego dnia. Test jest zapisywany przez 15 tygodni przed usunięciem. Jeśli uważasz, że nie jest poprawny, możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby go powtórzyć. Jeśli właśnie przystąpiłeś do testu, dobrze jest poczekać, aż otrzymasz swoje pierwsze dopasowania; być może jest to bardziej prawdziwe, niż myślisz. Po zakończeniu testu przygotowujesz swój profil ze zdjęciami i tekstem, zanim otrzymasz swoje dopasowania.

Rabaty i ceny

eDarling ma dwa różne rodzaje członkostwa. Pierwsze to tak zwane członkostwo podstawowe, które jest bezpłatne, a drugie to członkostwo premium. Aby móc w pełni korzystać z witryny i mieć największe szanse na znalezienie partnera, zalecane jest członkostwo premium. Możesz oczywiście zacząć od podstawowego członkostwa, aby przetestować witrynę i jej funkcje. W ramach członkostwa podstawowego masz również możliwość wykonania testu osobowości, stworzenia profilu i otrzymywania meczów.

Członkostwo Premium

Po uaktualnieniu uzyskasz pełny dostęp do wszystkich funkcji, w tym do 20 dodatkowych propozycji partnerów każdego dnia. Otrzymasz również dostęp do inteligentnej aplikacji, dzięki czemu możesz śledzić swoje dopasowania bezpośrednio na telefonie. eDarling korzysta z progresywnego modelu cenowego, co oznacza, że miesięczna cena będzie niższa, im dłużej się zobowiążesz.

Częste skargi dotyczące eDarling

Najczęstszym zarzutem dotyczącym eDarling jest to, że nie masz dostępu do tylu funkcji w darmowej wersji. eDarling ma też dość wysokie ceny, co oznacza, że nie jest dostępny dla wszystkich portfeli. Witryna ma również nieco mniejszy odsetek członków w porównaniu z innymi podobnymi usługami na rynku. Niektórzy skarżyli się, że nie mogą sami szukać zapałek. Z drugiej strony celem witryny jest to, że powinieneś być dopasowany do osób, które najlepiej pasują do Twojej osobowości. Nie te, które sam wybierasz na pierwszy rzut oka.