Najlepsze serwisy randkowe Trans

Shemale Dating Sites

 

Autor

Słowo „transgender” lub po prostu „trans” jest źle rozumiane w wielu kręgach społecznych. Oznacza to po prostu, że dana osoba jest klasyfikowana jako mężczyzna lub kobieta, choć nie jest żadną z nich. Co więcej, obejmuje to osoby o kobiecym ciele i męskich genitaliach lub męskie ciało, ale kobiece genitalia. Alternatywnie są osoby o męskim ciele, ale z kobiecymi uczuciami lub czasami z wyraźnymi piersiami.

Istnieje wiele rodzajów osób trans. Obejmują one osoby, które czują się emocjonalnie niewłaściwie umiejscowione w niewłaściwej płci, podczas gdy inni fizycznie należą do podziału między płciami. Jest to zjawisko naturalne, a nie mylące.

Osoby trans muszą się umawiać na randki, więc niektóre witryny i aplikacje zaspokajają te potrzeby. Znalezienie randki na ulicy lub w pubie dla osób trans może być prawdziwym wyzwaniem. Właśnie dlatego nowe strony, które zaspokajają ich potrzeby seksualne, są dla nich jak najbardziej mile widziane. Tutaj omawiamy sześć rzeczy, których należy szukać w witrynach trans, szukając ich usług.

⭐ Najlepsze serwisy randkowe Trans w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna
2
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
3
TStonight Logo
 • ❤️ Zweryfikowane profile
 • ❤️ Bądź anonimowy, jeśli chcesz
 • ❤️ 18+
4
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych

Sześć cech witryn randkowych przyjaznych dla osób trans

Adult FriendFinder

Dobre serwisy randkowe dla osób trans oferują usługi przyjazne dla klienta i nie mają na celu poniżenia, wykorzystania ani uprzedmiotowienia swoich klientów trans. Głównym celem witryn jest zapewnienie, że klienci z kategorii trans spotykają się z osobami, z którymi chcą przebywać. Poniżej znajdują się cechy, których osoby trans powinny szukać w internetowej platformie randkowej.

Elastyczność tożsamości płciowej

Dobre witryny nie zmuszają klientów trans do identyfikowania się z dowolną płcią, jeśli Ci tego nie chcą. Oznacza to, że osoby trans mogą identyfikować się tylko z taką płcią, jaką chcą. Pierwszą oznaką tej elastyczności jest obecność więcej niż dwóch tożsamości płciowych w formularzu rejestracyjnym.

Powinieneś zwrócić uwagę, że strona pozwala nie podawać swojej płci, jeśli nie chcesz. Masz prawo odmówić podania swojej płci, a co więcej powinieneś podać swoją płeć tylko wtedy, gdy czujesz się z tym komfortowo. Dodatkowo, może minąć trochę czasu, zanim poczujesz się wystarczająco komfortowo, aby ujawnić swoją płeć.

Witryny, które nie używają poniżającego języka wobec osób trans

Niektóre słowa powinny wywołać alarm, jeśli jesteś osobą trans, a rodzaj terminologii używanej na stronie powie Ci, czy Cię szanuje, czy nie. Słowa takie jak „queer” powinny natychmiast wywołać alarm. Co więcej, te potoczne terminy używane na ulicy nie powinny znaleźć się na internetowej platformie randkowej.

Problem ze słowami obraźliwymi polega na tym, że mają one również tendencję do wpływania na zachowanie członków witryny. Niektórzy ludzie mają tendencję do ścigania osób trans jako swego rodzaju trofeum tylko ze względu na ich szczególną seksualność. Jeśli usłyszą słowa zachęcające do tego dziwnego pościgu, poczują się usprawiedliwieni w swoim niemoralnym zachowaniu.

Ogólna prywatność na stronie

Wszyscy, transseksualiści lub nie, chcą cieszyć się prywatnością podczas korzystania z serwisów randkowych. Niedopuszczalna jest sytuacja, w której komunikujesz się ze wszystkimi. Co więcej, powinieneś być w stanie wybrać osoby, z którymi chcesz nawiązać kontakt. Jest to ważne, szczególnie dla osób trans.

Internetowe serwisy randkowe, w których ludzie wysyłają Ci wiadomości tylko dlatego, że jesteś osobą trans, nie są dobre. Powinieneś mieć prawo do komunikowania się z ludźmi, których lubisz, a także powinieneś mieć możliwość zakończenia komunikacji z takimi niechcianymi prześladowcami.

Witryny, które nie zachęcają ludzi do randkowania

Liczne witryny, które pojawiły się w świecie randek, pchnęły konkurencję o cały poziom wyżej. Witryny desperacko chcą zwiększyć liczbę udanych dat, które włączyły w przeszłości. Aby to zrobić, niektórzy popychają cię do jak najszybszego wyjścia z drugą osobą, co jest dość złe dla każdej osoby.

Osoby trans prawdopodobnie spotkały się w przeszłości z wieloma rozczarowaniami, gdy próbowały nawiązać związek. Wiele osób reaguje alergicznie, gdy dowiadują się, że ich potencjalny partner jest trans. Co gorsza, niektórzy uważają, że umawianie się z osobą transpłciową to fetysz. Tak czy inaczej, kończy się to często rozczarowaniem.

W związku z tym większość osób transpłciowych jest bardzo ostrożna w poszukiwaniu nowego związku. Starają się unikać dawnych rozczarowań, a ostatnią rzeczą, jakiej chcą, jest pchnięcie na randkę z jakimś niejasnym znajomym. Każda osoba trans, która natknie się na witrynę, sugerującą szybki czas działania, powinna natychmiast opuścić aplikację.

Brak nękania przez obsługę klienta

Nikt nie powinien Cię nękać, ponieważ jesteś trans. Jeżeli zaznaczyłeś w swojej rejestracji, że jesteś osobą trans, nie pomniejsza to Twoich praw. Wiele witryn twierdzi, że są przyjazne dla osób trans, ale nie uwrażliwiają swoich pracowników obsługi klienta. Możesz więc doświadczyć pewnych poniżających słów lub czynów, gdy będziesz się z nimi kontaktować.

Jeśli doświadczysz jakiejkolwiek formy nękania ze strony działu obsługi klienta, zgłoś to e-mailem lub telefonicznie odpowiednim władzom. Jeśli to nie spotka się z pozytywną reakcją, należy założyć, że jest to polityka firmy i zrezygnować. Istnieją lepsze strony. Ponadto nigdy nie przebywaj tam, gdzie nie jesteś traktowany z szacunkiem.

Strony, które nie wykorzystują osób trans

Nie ma absolutnie żadnego powodu, dla którego powinieneś płacić więcej niż ktokolwiek inny tylko dlatego, że jesteś osobą trans. Jak wyraźnie stwierdzono wcześniej, bycie trans nie jest nieprawidłowością. Po prostu wszyscy inni próbują zaklasyfikować cię do płci, do której nie należysz, ponieważ nie widzą więcej niż dwóch opcji: męskiej i żeńskiej. Dlaczego więc miałbyś płacić więcej niż ci, którzy są zadowoleni z ich klasyfikacji?

Niektóre strony mocno wierzą, że osobom trans trudno jest umówić się na randkę, więc korzystają z tego, nakładając wyższe opłaty dla swoich klientów trans. Nie ma na to żadnego uzasadnienia, ponieważ jest to po prostu dyskryminacja. Dobra strona nie obciąży Cię wyższą opłatą tylko dlatego, że należysz do kategorii trans. Spróbuj znaleźć bardziej zrozumiałą witrynę, ponieważ jest ich wiele.

W pigułce

Dobre strony trans nie zmuszają Cię do identyfikacji płci, a ponadto oferują znacznie więcej opcji niż podstawowe kategorie męskie i żeńskie. Niemniej jednak jest to pierwszy znak, na który należy zwrócić uwagę. Dobre strony zapewniają również ogólną prywatność użytkownikom i nie próbują nakłaniać ludzi na randki tylko po to, aby podnieść statystyki. Podobnie, dają one procesowi randkowania miejsce na naturalny postęp.

To, że twoje potrzeby seksualne mogą być inne niż u kogoś innego, nie oznacza, że musisz płacić więcej. Niemniej jednak dobre serwisy randkowe szkolą personel obsługi klienta, aby traktował osoby trans z szacunkiem.

Witryny te nie tolerują dyskryminacji żadnego klienta w witrynie, a także podejmują natychmiastowe działania, jeśli pojawią się jakiekolwiek tego rodzaju skargi. To jest dyskryminacja i nie powinna być tolerowana.

Jednak witryna, która spełnia wszystkie te wymagania, może nie być pierwszą, którą znajdziesz, ale jest ich wystarczająco dużo.