Najlepsze strony i aplikacje dla swingersów

Swingers Sites

 

Autor

Jak prawie wszystko inne, sposób, w jaki ludzie umawiają się na randki, odbywał się pod wpływem pojawiającej się technologii. Witryny i aplikacje dla swingersów nie pozostały w tyle. Ugruntowały swoją pozycję jako nowoczesny sposób na znalezienie jakiejś ekscytującej akcji zarówno dla żonatych, jak i samotnych. Oto najlepsze strony dla swingersów w Polsce.

⭐ Najlepsze strony dla swingersów w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
2
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
3
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
4
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Popularny serwis randkowy
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
 • ❤️ Stosunkowo tania usługa
6
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Randki na co dzieńs
 • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
 • ❤️ Zweryfikowane profile
7
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna

Jak zacząć

AdultFriendFinder

Różne serwisy randkowe zapewniają różne sposoby, w jakie możesz zdobyć partnera lub partnerów. Najważniejsze jest jednak to, że musisz zarejestrować się na stronie, wypełnić profil i zacząć sprawdzać potencjalne dostępne mecze. Najlepszą stroną dla swingersów jest Adult Friend Finder. Jak sama nazwa wskazuje, jest to strona dla dorosłych, w której można znaleźć dużo różnych aktywności. Możesz mieć darmowe konto randkowe na stronie, ale to nie zapewni ci idealnych połączeń. Więcej ludzi znajdziesz, gdy zapłacisz.

Na innych stronach, takich jak Victoria Milan, musisz wypełnić formularz z danymi osobowymi, w tym statusem związku i czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. W Elite Singles oczekują, że oprócz wypełnienia profilu będziesz musiał przejść test osobowości.

Następnym krokiem, po uzupełnieniu informacji, jest znalezienie sobie dopasowań i zainicjowanie rozmowy. Różni się to również w zależności od witryny. W Ashley Madison ten proces będzie Cię kosztował, jeśli jesteś mężczyzną, ale nic Cię nie kosztuje, jeśli jesteś kobietą. Na Tinderze prawie cały proces dopasowywania jest bezpłatny.

Powinieneś być gotowy na wszystko

Strony dla swingersów oferują szeroką gamę opcji. Możesz nawiązać relacje tej samej płci równie łatwo, jak znaleźć heteroseksualne. Co więcej, możesz również połączyć się z jednym partnerem lub kilkoma. Tinder zapewni ci to wszystko. Witryna wyróżnia się największą liczbą członków i wielu możliwości, a wszystko odbywa się poprzez aplikację randkową.

Powinieneś także być przygotowany jednak na specyficzny język używany na stronach swingersów. Rozmowa jest zwykle bardzo bezpośrednia. Możesz uznać to za krępujące, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony.

Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ wszystkie rozmowy na tych platformach są prywatne. Powinieneś wykorzystać to jako okazję do powiedzenia tych rzeczy, których nigdy nie powiedziałbyś publicznie.

Połączenie z dopasowaną osobą

Ashley Madison

Po zakończeniu procesu wybierania możesz rozpocząć fizyczne spotkanie z dopasowaną osobą. Ashley Madison to wyjątkowa strona dla swingersów. Tutaj panie mogą rozmawiać za darmo, ale mężczyźni będą musieli zapłacić. Mimo to wiele seksualnych przygód jest organizowanych przez obie płcie. Na Tinderze wystarczy przesunąć palcem w prawo, a druga osoba przesunie palcem w prawo, aby się dopasować. To dość szybki proces. Jednak nadal musisz przedyskutować, gdzie i kiedy chcesz się spotkać. Niektóre witryny, takie jak Match.com, mają bardziej skomplikowany proces podłączania. Dopasowanie osobowości jest tam bardzo ważne, nawet jeśli podane dane osobowe nie są całkowicie dokładne. Musisz mieć jakieś dopasowanie w dwóch osobowościach, zanim się spotkacie.

Kontynuacje i reklamy

Elite Singles

 

Inną stroną, która dobrze służy swingersom, jest Elite Singles. Tutaj randkowanie z jednym lub dwoma partnerami jest już gotowe. Co więcej, na Twój e-mail lub telefon będą stale wysyłane wiadomości. Większość z nich będzie Cię informować o potencjalnych dopasowaniach na stronie. Jeśli korzystasz z darmowego konta, Twoja strona zostanie zalana reklamami. Pamiętaj, jeśli nie płacisz, strona i tak musi jakoś zarabiać. Reklamy są w takich okolicznościach najpewniejszym sposobem generowania przychodów przez strony internetowe. Chociaż te wiadomości uzupełniające i reklamy mogą być trochę uciążliwe, powinieneś nauczyć się z nimi żyć. Nie znikną w najbliższym czasie.

Randka na dystans

Cały pomysł zdobycia partnera może być przerażającym doświadczeniem. Za chwilę spotkasz nieznajomego i nawiążesz osobistą rozmowę. Wielu ludziom, zwłaszcza introwertykom, odciąga to wiatr od żagli. Aplikacja Ashley Madison doskonale zdaje sobie sprawę z tych trudności. W ten sposób zapewnia ci wspierającą społeczność, która jest zawsze aktywna.

Możesz wchodzić w interakcje z tą społecznością, kiedy potrzebujesz nawet najbardziej sprośnej porady, a zanim kogoś spotkasz, będziesz już wiedział, o co chodzi.

Informacje osobiste

Tinder

Aby się tam sprzedać, musisz podać kilka informacji o sobie. Oprócz podstawowych informacji, takich jak imię i wiek, zdjęcia znacznie poprawią Twój wizerunek. Tinder jest bardzo obciążony zdjęciami, więc możesz dodać więcej zdjęć do swojego profilu, aby się tam dobrze dopasować.

Co więcej, Tinder wymaga od ciebie bardzo mało, więc nie będziesz w stanie zbudować tam pełnego profilu, z wyjątkiem zdjęć. Elite Singles tworzy lepszy obraz Ciebie, ponieważ Twój potencjalny partner może przyjrzeć się Twojej aktywności na stronie. Niemniej jednak niektóre witryny zmuszają do wypełnienia pozornie niekończącej się ankiety, z której wiele osób po prostu rezygnuje w połowie.

Której apki użyć?

Umawianie się na randki zależy od Twoich celów. Tinder to najlepsza aplikacja do przygodnego seksu, od zwykłych związków po bardziej trwałe. Adult Friend Finder, jak sama nazwa wskazuje, ma na celu łączenie cię ze starszymi kolegami. Jeśli jesteś zainteresowany znalezieniem dużej liczby singli do wyboru, nic nie działa lepiej niż Tinder. Witryna oferuje miliony członków do wyboru.

Niektóre witryny pomagają w poszukiwaniu partnerów poprzez aktywne wsparcie społeczności. Jeśli chcesz mieć całkowicie darmową aplikację, nie znajdziesz jej. Jednak Tinder jest najbliżej prawie całkowicie bezpłatnych usług. Nie płacisz nic, żeby znaleźć sobie randkę. Co więcej, łatwo można tam spotkać swingersów.