10 najczęstszych fantazji seksualnych

Autor:

1. Wielu partnerów

Podobnie jak 87% kobiet i 95% mężczyzn, wielu Amerykanów marzy o trójkątach i nie tylko. Dla niektórych sytuacja ta polega głównie na wymianie partnerów i orgiach, podczas gdy znaczna liczba osób koncentruje się na seksie z wieloma partnerami. Seks grupowy jest główną przyczyną podniecenia dla większości Amerykanów.

Threesome

2. BDSM

Zmiana dynamiki mocy może być bardzo ożywcza dla tych, którzy mają kontrolę przez cały dzień. Najpopularniejsze są: krępowanie, gorący wosk, klapsy i gryzienie. 96% kobiet i 93% mężczyzn jest na to otwartych. Jak ujęła to Laura Berman, ekspertka od seksu i autorka książki „Loving Sex: The Book of Joy and Passion”: „Bycie ciągle prześladowcą może być męczące.”

BDSM

3. Nowość seksualna i przygoda

Długotrwały związek może się znudzić. Nic dziwnego, że tak wiele osób potajemnie marzy o seksie z kimś innym niż ich partner życiowy. Nie tylko fantazjują o innym partnerze, ale wielu z nich marzy również o doświadczeniach, których nie doświadczają w prawdziwym życiu: od prostego fellatio lub minetki po seks w niekonwencjonalnych miejscach.

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
  • 40+
  • Popularny serwis randkowy
  • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Najlepsza funkcja dopasowania
  • Stosunkowo tania usługa

4. Tabu/seks zakazany

Nie ma nic bardziej kuszącego niż zakazany owoc. Przypływ adrenaliny, który nadchodzi, napędza bardzo wiele osób. 60% uczestników ujawniło, że podglądactwo jest jedną z ich głównych fantazji. Ludzie chcą widzieć innych w sytuacji intymnej lub mogą również chcieć być świadkami angażowania innych osób w ich aktywność seksualną. Obejmuje to również fetysze na stopy lub noszenie damskiej bielizny.

5. Otwarte związki

Następnie mamy tych, którzy chcą otworzyć się na nowych partnerów. Chcą doświadczać nowych rzeczy, ale nie zapominając o swoim długoletnim partnerze. Wiele osób marzy też o tym, by ich partnerka uprawiała seks z kimś innym. Otwarte związki, sytuacje poliamoryczne i swingujące pary stają się coraz bardziej popularne. Dopóki struktura jest zdrowa i szczęśliwa, nic jej nie szkodzi.

6. Namiętność i romans

Choć może to zabrzmieć dziwnie, wielu ludzi pragnie romansu, czyli czegoś, czego nie doświadczają w swoim codziennym życiu. Wiele kobiet i mężczyzn może tęsknić za troską i uczuciem ze strony kogoś innego niż ich partner, były chłopak/dziewczyna lub kolega. Jest to wspólne dla ponad połowy uczestników. Romantyczne gesty są dowodem emocjonalnego zaangażowania partnerów.

7. Elastyczność, homoerotyzm, naginanie płci

Ma to związek ze związkami lesbijek/gejów/biseksualistów, seksem z osobami transpłciowymi lub transpłciowością. Jest to mniej powszechne i wiąże się głównie z fantazjami kobiecymi (59%) niż mężczyznami (26%). Ludzie chcą w pełni odkryć swoje ukryte tendencje. Mogą również chcieć, aby ich partner spróbował czegoś nowego pod tym względem. Pozwala to nam odsłonić najbardziej ukrytą część nas samych.

8. Seks oralny

Wielu mężczyzn tego pragnie, zwłaszcza jeśli ich partnerka zazwyczaj tego nie robi w prawdziwym życiu. Dr. Schwartz i jej koledzy przebadali 100 000 dorosłych na temat ich małżeństw i wiele osób przyznało się do tego problemu. Dla kobiet jest to często jedyny sposób na doznanie orgazmu. Dzięki temu mogą również odkrywać swoją seksualność z inną kobietą.

9. Ekshibicjonizm

Chęć uprawiania seksu w miejscach publicznych jest w większości przypadków napędzana przez pewne ekshibicjonistyczne tendencje. Niektórzy ludzie nie tylko chcą poddać się swoim popędom podglądacza, ale także chcą być widziani. Czasami może po prostu podobać się pomysł bycia nago przed określonymi ludźmi, bez popadania w skrajność, jaką jest bycie ekshibicjonistą.

10. Odgrywanie ról: przebieranie się i odgrywanie ról

W bezpieczeństwie naszych sypialni i dla naszego partnera możemy być kimkolwiek, dosłownie, poprzez przebieranki. Możesz być pielęgniarką, policjantem, studentem lub szefem, w zależności od nastrojów i potrzeb twojego partnera. Może to być bezpieczny sposób na spełnienie fantazji, które w innym przypadku mogłyby być nielegalne.