Poliamoryczne serwisy randkowe

Best Polyamorous Dating Sites

 

Autor

Przede wszystkim, co dokładnie oznacza bycie poliamorycznym, a po drugie, jak jest to powszechne? Poliamoria odnosi się do posiadania wielu relacji z różnymi ludźmi. Poliamoria może być uważana za przeciwieństwo monogamii w tym sensie, że poliamoria odnosi się do każdego, kto nie jest monogamiczny w zgodny, etyczny sposób. Otwiera również serce na więcej niż jedną osobę na raz.

Partnerstwo poliamoryczne można budować na różne sposoby. Na przykład jedna osoba może być głównym partnerem lub wszyscy mogą być na równych prawach. Etyczna niemonogamia jest jednym z podejść do zapewnienia, że ​​wszyscy w związku są szczęśliwi.

Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto chce urozmaicić swoje randkowe życie, wypróbowując nowe strony specjalizujące się w poliamorii, mam dla ciebie ochronę.

⭐ Najlepsze poliamoryczne serwisy randkowe w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
2
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
3
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
4
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Popularny serwis randkowy
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
 • ❤️ Stosunkowo tania usługa
6
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Randki na co dzieńs
 • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
 • ❤️ Zweryfikowane profile
7
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna

Feeld

Feeld

Feeld ma oszałamiający wygląd, nawet jeśli podczas wysyłania wiadomości w aplikacji może się wydawać, że czasami wydaje się, że coś szwankuje. Jest przeznaczony prawie w całości na randki niemonogamiczne i LGBTQ+, co skutkuje wysoce ukierunkowaną bazą użytkowników. Wszystko to sprawia, że ​​jest to skuteczny wybór dla tych, którzy chcą dołączyć do związku poliamorycznego. Założenie konta na Feeld jest tak proste, jak połączenie swojej strony na Facebooku ze stroną Feeld. Zapewnia to spokój użytkownikom, ponieważ każdy użytkownik jest weryfikowany jako (prawdopodobnie) prawdziwa osoba.

OkCupid

OkCupid

Z pozoru OkCupid wydaje się być bardzo zwyczajnym serwisem randkowym. Odpowiadasz na pytania dotyczące Twojej osobowości, hobby, wartości i tak dalej. Następnie witryna generuje dla Ciebie profile na podstawie Twoich odpowiedzi. Na tle konkurencji wyróżnia ją fakt, że posiada dedykowane rozwiązania dla użytkowników niemonogamicznych. Możesz określić swoją seksualność, status związku i styl związku. Możesz także filtrować użytkowników. Ta strona jest doskonałym wyborem ze względu na swoją wielkość i możliwość doboru osób na podstawie stylu relacji.

Ashley Madison

Ashley Madison

Ashley Madison to jeden z najbardziej znanych serwisów randkowych. Ta strona internetowa określiła się jako bardzo prywatna platforma. Zarówno małżeństwa, jak i osoby samotne mogą odkrywać swoje seksualne alternatywy. Stanowi również forum spotkań dla osób zainteresowanych poliamorą.

Znajdziesz ponad 54 miliony zarejestrowanych użytkowników i wciąż rośnie. Zapewnia kilka możliwości poznania ludzi z całego świata. Użytkownicy mogą dołączyć do witryny bez martwienia się o swoją prywatność, ponieważ witryna zapewnia bezpieczne szyfrowanie.

OpenMinded

Ta strona internetowa zapewnia platformę do otwartych relacji. Strona jest ogólnie bezpieczna i prywatna. Ma być wolną przestrzenią dla partnerów do wyrażania siebie w dowolny sposób, który uznają za stosowny. Witryna zawiera sekcję treści, w której możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o otwartych relacjach. Obejmuje to sposób rozpoczęcia i kontynuowania. Co więcej, Open Minded to doskonały wybór zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy na scenie randkowej. Jeśli jesteś nowy na platformie, możesz być zakłopotany językiem społeczności poliamorycznych. Oferują ci słownik poświęcony terminom używanym na forum społeczności. Pomoże Ci to od razu zacząć.

Randkowanie w poliamorii

Ta strona poświęcona jest łączeniu par poliamorystycznych. Tutaj możesz przeczytać artykuły o poliamorycznych technikach randkowych i poznać różne typy ludzi. Ponadto na stronie znajduje się blog, który bardziej przypomina platformę społecznościową. Prawie na pewno znajdziesz dopasowanie, ponieważ jest tak wiele osób, które szukają swobodnych relacji. Co więcej, strona zapewnia Ci spokój ducha. Dzięki temu możesz bez obaw wyrażać swoją orientację seksualną.

Tinder

Tinder to jedna z najbardziej znanych aplikacji randkowych. Prawdopodobnie używałeś lub słyszałeś o Tinderze, jeśli znasz scenę randkową w Internecie. Design i wygoda użytkowania Tindera są doskonałe. Posiada również największą na rynku pulę profili.

Ze względu na ogromną bazę użytkowników platformy prawdopodobnie natkniesz się na osoby, które znasz. Może to stanowić problem, jeśli nie jesteś otwarty na swój niemonogamiczny styl życia. Mają opcję premium, aby po prostu wyświetlać konta, które lubiłeś wcześniej, ale nie jest to bezpłatne.

Adult FriendFinder

Adult FriendFinder to zwykły i alternatywny serwis randkowy. Posiada ponad 104 miliony profili osób szukających wszelkiego rodzaju połączeń. Jest to jeden z najlepszych serwisów randkowych dla osób szukających NSA i związków poliamorycznych.

To nie tylko serwis randkowy; to także społeczność, w której członkowie mogą się ze sobą komunikować. Możesz także spotkać się z innymi poliamorycznymi osobami w społeczności i porozmawiać o stylu życia i innych obawach związanych z poliamorycznymi randkami. Będziesz mógł dołączyć do tej społeczności po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej.

PolyFinda

To kolejna możliwość wypełnienia pustki w poliamorycznej przestrzeni randkowej. Pozwala umawiać się na randki tak, jak sobie tego życzysz. Został stworzony przez członków społeczności poliamorycznej dla osób wszystkich płci i preferencji. Co więcej, możesz podzielić się wszystkim, co myślisz.

Na przykład możesz wskazać, czy jesteś w parze, która próbuje poszerzyć swój związek. Możesz także podzielić się dowolnymi cechami, których szukasz u potencjalnych partnerów. Masz również możliwość wyboru czegoś casualowego.

Podsumowując, wybór należy teraz do Ciebie. Niezależnie od tego, z którego korzystasz, pamiętaj, aby być odpowiedzialnym i że obopólna zgoda jest zawsze najwyższym priorytetem.