Pieprzyc.com Opinie

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Pieprzyc Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Niedrogie
Autor

Jeśli robisz sobie przerwę od normalnego życia randkowego i chcesz znaleźć partnera seksualnego, który pasuje do twojej chemii seksualnej, to Pieprzyc pikuje twoje zainteresowanie. Założona w 2018 roku strona skończyła właśnie cztery lata. Ugruntowała swoją pozycję jako lider w kategorii Sex Dating. Pieprzyc jest w rzeczywistości częścią dużej sieci sex randek, co pozwala mu zapewnić swoim użytkownikom większą pulę potencjalnych partnerów. Pieprzyc przyjmuje niemal wszystkie orientacje seksualne, czy to lesbijki, gejów, hetero, osoby niebinarne, czy jakąkolwiek inną orientację społeczności LGBTQ+. Pieprzyc to strona dla ludzi, którzy szukają odrobiny zabawy bez konieczności martwienia się o bagaż, który wiąże się z tradycyjnym związkiem. Możesz wskoczyć na stronę i znaleźć partnera, który będzie się “Pieprzyc”, i to wszystko. Nie trzeba się martwić o żadne problemy, które przychodzą z poważnym związku.

Łatwość użycia

Pieprzyc ma prosty, ale angażujący projekt strony internetowej. Strona logowania nie zawiera żadnych zdjęć dla dorosłych, co oznacza, że można z niej bezpiecznie korzystać nawet wtedy, gdy jesteś w pracy. Po stworzeniu swojego profilu, strona dopasowuje Cię do innych użytkowników. Możesz filtrować potencjalnych partnerów według następujących metryk:

 1. Płeć
 2. Wiek
 3. Użytkownicy online
 4. Użytkownicy ze zdjęciami profilowymi
 5. Lokalizacja

Jeśli szukasz czegoś bardziej konkretnego, to są też zaawansowane filtry, które pozwalają naprawdę zawęzić wyszukiwanie.

Strona jest responsywna na wszystkich urządzeniach, w tym urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach. Chociaż obecnie nie ma aplikacji mobilnej dla Pieprzyc, doświadczenie użytkownika korzystającego z witryny z urządzenia mobilnego jest dość płynne.

Lepsze serwisy randkowe

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
2
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
3
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
Pieprzyc Opinie

Anonimowość i prywatność

Jeśli obawiasz się o swoją prywatność i anonimowość podczas korzystania z Pieprzyc, to nie ma powodów do obaw. Istnieją dwa tryby dostępne na Pieprzyc, publiczny i prywatny. Jeśli obawiasz się, że osoby niepożądane będą przeglądać Twój profil i zdobywać Twoje informacje, to wybranie opcji prywatnej jest najlepszym rozwiązaniem. To uniemożliwi ludziom, którzy nie są zarejestrowani na stronie internetowej, aby zobaczyć swój profil. Jeśli pójdziesz z opcji publicznej randki, a następnie Twój profil będzie dostępny dla wszystkich, aby zobaczyć, nawet ludzie, którzy nie są zarejestrowani na stronie internetowej. Jeśli zdecydujesz się iść z opcji publicznej, a następnie upewnij się, aby być ostrożnym z informacji, które zdecydujesz się podzielić na platformie.

Koszt

Korzystanie z Pieprzyc jest bezpłatne. Nie musisz płacić, aby zostać członkiem platformy. Nie ma opcji próbnego lub stałego płatnego członkostwa. Platforma ma swój własny system walutowy, za który będziesz musiał zapłacić. Monety i kredyty, które kupujesz na Pieprzyc, pozwalają ci korzystać z pewnych funkcji, takich jak zwiększenie widoczności twojego profilu, aby przyciągnąć więcej użytkowników, czatowanie z użytkownikami itp. Ten system monet i kredytów nie jest usługą abonamentową. Możesz kupić liczbę monet lub kredytów, których potrzebujesz ala carte, zgodnie z Twoimi potrzebami. Oto ceny monet i kredytów:

 • 75 monet i kredytów – €12
 • 235 monet i kredytów – €36
 • 420 monet i kredytów – €60
 • 900 monet i kredytów – €121
 • 2500 monet i kredytów – €302

Od wyżej wymienionych cen praktycznie nie ma rabatów.

Zapobieganie oszustwom i weryfikacja tożsamości

Obawa przed tym, że zostaniemy złapani na gorącym uczynku lub oszukani, to główny problem internetowych serwisów randkowych. Jest to bardziej powszechna praktyka niż mogłoby się wydawać. Większość platform randkowych ma jakąś formę zabezpieczenia, aby zminimalizować to zachowanie; Pieprzyc wdrożył proces konformacji e-mail, co oznacza, że każdy użytkownik musi przesłać e-mail i otrzymuje link potwierdzający, zanim jego profil zostanie pokazany istniejącym użytkownikom. Jest to miły sposób na wykorzenienie wszelkich fałszywych kont i zniechęcenie ludzi do tworzenia wielu kont. Z tego, co zostało powiedziane, nie ma żadnej formy moderacji dla zdjęć profilowych i obrazów, które są przesyłane przez użytkowników. Tak, to jest mądry, aby utrzymać się na czerwonych flag w zdjęciach profilowych siebie, aby utrzymać bezpieczne od wszelkich fałszywych kont.

Zalety

Więc teraz, gdy dostarczyłem Ci ogólną recenzję i przegląd funkcji Pieprzyc pozwól mi porozmawiać trochę o plusach i minusach tej platformy sex randki.

 • Wyszukiwanie oparte na lokalizacji – Jedną z głównych zalet korzystania z Pieprzyc jest opcja wyszukiwania opartego na lokalizacji. Dzięki temu możesz znaleźć bardziej wiarygodnych potencjalnych partnerów, którzy znajdują się w Twojej okolicy.
 • Prywatne czaty – Funkcja, aby móc zaprosić użytkowników, że widzisz jako potencjał do prywatnego czatu jest również wielki. Pozwala to na uderzenie go z ludźmi, którzy są zainteresowani.
 • Rozbudowane zaawansowane Filtry – Ponieważ Pieprzyc mieści ludzi o prawie wszystkich orientacjach seksualnych, ma wiele zaawansowanych filtrów, które mogą naprawdę pomóc w zawężeniu wyników wyszukiwania. Jest to świetne narzędzie dla osób, które wiedzą czego chcą i mają coś naprawdę konkretnego na myśli. Oszczędza wiele czasu i wysiłku dla użytkowników.
 • Podświetl swój profil – Jeśli szukasz, aby uzyskać zauważony przez więcej użytkowników na platformie i chcą rzucić szerszą sieć, a następnie płatne opcja, aby podświetlić swój profil jest świetną opcją, że Pieprzyc oferuje. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, Twój profil pojawi się w większej ilości wyników wyszukiwania, a Ty będziesz mógł wejść w interakcję z większą ilością potencjalnych partnerów.
 • Responsywność – Najgorszą rzeczą, jaka może się zdarzyć, gdy się z kimś zadajesz, jest napotkanie problemu technicznego. Pieprzyc jest bardzo dobrze zaprojektowany i jest bardzo responsywny, więc szanse na to, że scenariusz, o którym wspomniałem powyżej, wydarzy się na Pieprzyc są naprawdę niewielkie.

Wady

Ponieważ nic nie jest doskonałe, istnieją również pewne wady Pieprzyc. Oto główne wady korzystania z Pieprzyc:

 • Brak aplikacji mobilnej – Podczas gdy posiadanie dobrze zaprojektowanej i responsywnej strony internetowej jest świetne; nadal nie pokonuje wygody i doświadczenia posiadania aplikacji mobilnej. To jest przekręt, który Pieprzyc powinien przyjrzeć się, moim zdaniem, i wyjść z aplikacją mobilną raczej wcześniej niż później.
 • Moderacja – Jak wspomniałem wcześniej, nie ma moderacji, jeśli chodzi o zdjęcia profilowe i obrazy, które są przesyłane przez użytkowników. Pozwala to oszustom i kataryniarzom na łatwy dostęp do łatwowiernych użytkowników. Pieprzyc powinno popracować nad poprawą swoich zabezpieczeń.
 • Koszt – Chociaż to wspaniałe, że strona oferuje darmową rejestrację. System monet i kredytów może stać się nieco kosztowny, gdy zaczniesz regularnie korzystać z platformy.