Najlepsze strony randkowe z mamuśkami i kuguarami

Milf Dating Sites

 

Autor

Termin „kuguar” oznacza starsze kobiety z młodszym zainteresowaniem miłością. Niestety starsze kobiety spotykające się z młodszymi mężczyznami wciąż są w wielu miejscach tematem tabu. Ludzie szybko osądzają i nazywają kobiety zdesperowanymi lub dziwnymi. Jednak miłości i związku nie można zdefiniować za pomocą powierzchownych rzeczy, takich jak czyjś wiek.

Jeśli pociąga Cię ktoś młody lub chcesz umawiać się z młodszymi ludźmi, nie wahaj się. Ostatnio powstały niezliczone serwisy randkowe i aplikacje dla kuguarów. To sprawiło, że proces znajdowania miłości był znacznie łatwiejszy.

Muszę jednak przyznać, że te strony działają nieco inaczej niż zwykłe serwisy randkowe. Przygotowałem kilka wskazówek, których należy przestrzegać, aby mecz był udany.

⭐ Serwisy randkowe dla kuguarów w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
2
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
3
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
4
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Popularny serwis randkowy
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
 • ❤️ Stosunkowo tania usługa
6
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Randki na co dzieńs
 • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
 • ❤️ Zweryfikowane profile
7
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna

Wybierz swój typ randki

Istnieją dwa rodzaje kuguarów – kuguary alfa i beta. Alfa to eleganckie, doświadczone i inteligentne kobiety. Bardziej przypominają kobiety z filmu “Seks w wielkim mieście”. Poza tym są również niezwykle pewne siebie i nie zadowoliłyby się byle czym. Dominują pod każdym względem i szczególnie przyciągają ich beta-mężczyźni. Banalne i pretensjonalne teksty zwykle na nich nie działają. Niemniej jednak, jeśli uznasz je za onieśmielające, powinieneś poszukać beta.

Beta są całkowitym przeciwieństwem swoich odpowiedników alfa. Są niezwykle kobiece i emocjonalne oraz mniej niezależne lub pewne siebie w porównaniu z kobietami alfa. Zazwyczaj wolą mężczyzn alfa, którzy mogą ich zdominować i zapewnić im komfort, którego szukają. Co więcej, chcą fizycznej i emocjonalnej dominacji od mężczyzn.

Pomogłoby, gdybyś wiedział, który z powyższych jest Twój typ. Jest to główny krok przed zagłębieniem się w witryny i aplikacje randkowe dla kuguarów.

Traktuj je poważnie

Kuguary to doświadczone i dojrzałe kobiety. Zwykle są w wieku, w którym kończą pogoń za ludźmi. Dlatego druga osoba musi włożyć dużo wysiłku w pogoń za nimi. Nie możesz zachowywać się jak dzieciak i nie wysyłać im SMS-ów przez 3-4 dni. Kobiety nie przepadają za tym zachowaniem, zwłaszcza kuguary, dlatego trzeba je traktować poważnie.

Spraw, aby poczuły się kochane i pożądane

Jak wynika z badań, większość kuguarów przyciąga młodszych ludzi, ponieważ mają dość mężczyzn w ich wieku. Zwykle oznacza to, że mężczyźni jej wieku nie obdarzają jej miłością ani uwagą, na jaką zasługuje. Dlatego najlepiej byłoby jej nie zaniedbywać i bardziej do niej przemawiać. Poza tym najlepiej byłoby nie podchodzić do wszystkiego pesymistycznie ani ponuro. Komplementy są właściwą drogą. Pomoże Ci to również zdobyć ich zaufanie.

Stereotypowanie to surowe NIE

Jest to powszechne błędne przekonanie, że kuguary są seksualnie tylko dla młodszych mężczyzn, co jest dość błędne, ponieważ istnieje wiele kuguarek, które szukają długoterminowego zaangażowania. Może to być spowodowane tym, że chcą zrekompensować sobie stracone lata spędzone w złych małżeństwach i toksycznych związkach. Dlatego nie traktuj kuguarów specjalnie lu sztucznie. Rozmawiaj z nimi tak, jak z każdą romantycznie atrakcyjną osobą.

Nie przypominaj o wieku

Nie musisz mówić takich stwierdzeń, jak „dysproporcje wiekowe Cię nie dotyczą” lub tak. Te stwierdzenia są zupełnie niepotrzebne i pretensjonalne. Nie powinieneś czuć się skłonny do mówienia o wieku w żadnych okolicznościach. Po prostu komunikuj się tak, jak z kimś w Twoim wieku. Co więcej, kuguary mogą czuć się skrępowane, jeśli pojawi się temat wieku. Dlatego należy tego unikać za wszelką cenę.

Nie używaj zwrotu “kuguar”

Słowo na K to zakazane słowo, którego musisz unikać przed nimi, ponieważ określenie „kuguar” przypomina im o ich wieku i wcześniejszych toksycznych doświadczeniach.

Dlatego w pewnym sensie mieści się to pod podtekstem wieku, którego należy unikać. Nigdy też nie bądź fanem dyskusji na temat wieku i zawsze zwracaj się do niej po imieniu.

Pewność siebie to klucz

Zaufanie jest podstawowym atrybutem potrzebnym w randkowaniu. Żadna kobieta nie wybiera mężczyzny, który nie jest pewny siebie. Ma to szczególne zastosowanie w przypadku kuguarów. Wiedzą, że młodsi mężczyźni są podobno niedoświadczeni i mniej dojrzali. Jednak pewność siebie to coś, co wykracza poza wiek. Pewność siebie powinna odzwierciedlać twoje maniery. W żadnym wypadku nie bój się przejąć przewodnictwa.

Przestrzeń jest niezbędna

Większość kobiet potrzebuje własnej przestrzeni podczas randek lub w związku, co ma również zastosowanie, gdy jesteś w związku z kuguarem. Dzieje się tak dlatego, że są w większości samotne i niezależne, w przeciwieństwie do młodszych kobiet. Co więcej, zwykle muszą zarządzać swoją karierą, kręgiem społecznym, a nawet dziećmi. Potrzebują więc czasu i przestrzeni, aby dostosować się do zmian. Trzeba też być z nimi bardzo cierpliwym.

Nie dramatyzuj

Musisz zdać sobie sprawę, że kuguary to dojrzałe kobiety, które prawdopodobnie przeżyły już w swoim życiu wiele dramatów. Rozmawianie o tych wydarzeniach z kobietami w twoim wieku może być w porządku, ale jeśli chodzi o kuguary, to stanowczo NIE. Nie ma potrzeby narzucać im skomplikowanych spraw swojego życia, bo wolą zorganizowanych, spokojnych mężczyzn, którzy nie sprawiają niepotrzebnych problemów.

Do jakiego serwisu randkowego lub aplikacji dla kuguarów należy dołączyć?

Mimo że kuguary mają swój udział w złych stereotypach, ich wskaźnik akceptacji rośnie w szybkim tempie. Istnieje wiele witryn, w których możesz umawiać się z kuguarami, na przykład Match.com, Tinder, Singles50, OkCupid, Zoosk, Academic Singles i tak dalej. Jednak po szeroko zakrojonych badaniach zdecydowałem się zrecenzować jedną z najlepszych platform randkowych dla kuguarów, EliteSingles.

EliteSingles

EliteSingles MILF

EliteSingles to jeden z najlepszych serwisów randkowych dla kuguarów z kilkoma wykształconymi profesjonalistami. Maksymalna liczba użytkowników jest w wieku powyżej trzydziestu lat i uzyskała wykształcenie wyższe. Podczas procesu rejestracji witryna prosi o odpowiedź na kilka pytań. Służy podwójnemu celowi: do wypełniania informacji w Twoim profilu, dopasowywania i sprawdzania, czy pasujesz do różnych osób.

Cechy EliteSingles

 • Funkcja analizy osobowości jest unikalna dla tej witryny. Umożliwia odpowiadanie na pytania z zakresu sumienności, otwartości, ekstrawersji, ugodowości i neurotyczności.
 • Funkcja rekomendacja meczów oferuje sugestie użytkownikom. Odbywa się to w oparciu o lokalizację, preferencje dotyczące relacji, odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu itp. Co więcej, zwiększa to szansę i wskaźnik znalezienia kompatybilnych partnerów.
 • Funkcja wyszukiwania zaawansowanego pomaga sprecyzować wyszukiwania. Kategorie obejmują lokalizację, wiek, wzrost, karierę, wykształcenie, preferencje dzieci, nawyki związane z piciem i tak dalej.
 • Witryna posiada również funkcję o nazwie Lista ulubionych. Pozwala na zapisywanie profili, które pokochałeś. Odbywa się to poprzez kliknięcie ikony gwiazdki obok profilu.

Jednak nic dobrego nie przychodzi za darmo. W samej darmowej wersji dostępnych jest wiele funkcji. Jednak otrzymasz prawdziwą ofertę z subskrypcją premium.

Konkluzja

Podsumowując, randkowanie z mamuśkami jest bardzo normalne i nie powinno być traktowane inaczej. Społeczeństwo może nazwać ich „zdesperowanymi”. Są jednak inteligentnymi, dojrzałymi i niezależnymi finansowo kobietami. Co więcej, różnice wiekowe nie są brane pod uwagę, o ile obie strony czują się komfortowo w związku. Niemniej jednak, jeśli lubisz starsze kobiety i chcesz spróbować szczęścia, odwiedź powyższą stronę.