10 sposobów, aby pomóc mu wytrzymać dłużej w łóżku

Autor:

Nie jest nowym zjawiskiem, że mężczyźni mają łatwiejsze orgazmy niż kobiety, a także znacznie szybciej wytryskują. Zwykle kobiecie potrzeba dwudziestu minut, a mężczyźnie tylko pięciu, aby osiągnąć ten sam poziom podniecenia.

Przedwczesny wytrysk jest najczęstszym zaburzeniem seksualnym u mężczyzn poniżej 40 roku życia. Oznacza to, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że doświadczyłeś go w swoim związku. Ale są sposoby, aby pomóc mu przetrwać dłużej, a my zebraliśmy 10 najlepszych wskazówek, które Ci pomogą!

1. Zmieniaj pozycje

Position

Zmienianie pozycji seksualnych podczas stosunku zwykle pomaga mu wytrzymać trochę dłużej, ponieważ trzeba zrobić krótką przerwę. Dlatego upewnij się, że zmieniasz od trzech do czterech różnych pozycji.

2. Skoncentruj się na ruchach w przód i w tył

Front and backwards

Jeśli skupisz się na nim, używając ruchów w przód i w tył podczas penetracji zamiast ruchów do wewnątrz i na zewnątrz, pomoże to mu pozostać dłużej w środku i będzie to dla ciebie wygodniejsze. W ten sposób otrzymujesz jednocześnie stymulację łechtaczki i penetrację, co jest gwarantowaną uderzającą kombinacją. Najważniejsze jest jednak to, aby znaleźć to, co najbardziej Ci odpowiada.

3. Ćwiczenia Kegla dla niego

Kegel Excersises

Ćwiczenia Kegla są dobre nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego partnera. Powiedz mu, że może ćwiczyć swoją wytrzymałość poprzez ćwiczenia wyciskania. Oprócz zwiększania jego wytrzymałości, jest to również dobre na potencję i zwiększa kontrolę. A najlepsze jest to, że może ćwiczyć w dowolnym momencie: w pracy, w domu lub na spacerze!

Ważne jest, aby pomyśleć o aktualnych ćwiczeniach na wyciskanie, aby znaleźć odpowiednie mięśnie. Najlepiej rozluźnić pośladki, a następnie ścisnąć mięsień wokół odbytu i do przodu w kierunku penisa.

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
  • 30+
  • Gwarancja kontaktu
  • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
  • 40+
  • Popularny serwis randkowy
  • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Najlepsza funkcja dopasowania
  • Stosunkowo tania usługa

4. Pierścień na penisa

Pierścień na penisa może pomóc Twojemu partnerowi dłużej wytrzymać, a także sprawić, że będzie on dla Ciebie bardziej komfortowy, gdy erekcja stanie się silniejsza. Dodatkowo, dostępne są również pierścienie na penisa ze stymulacją łechtaczki, które mogą zwiększyć przyjemność dla was obojga.

5. Mniej pozycji na pieska

Staraj się ograniczać styl na pieska, ponieważ jest to pozycja, z której większość mężczyzn bardzo szybko dochodzi, co nie jest dziwne, ponieważ jest to bardzo seksowna pozycja zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Jeśli oboje są podnieceni, powoduje to również, że mężczyzna dochodzi jeszcze szybciej, ponieważ wyczuwa nastrój z twojej strony.

6. Technika mocowania

Trenuj jego wytrzymałość techniką wyciskania. Oznacza to, że ściska kciukiem i palcem wskazującym poniżej żołędzi, gdy osiąga punkt kulminacyjny. Zatrzymuje wytrysk. Możecie ćwiczyć to razem, ale może też ćwiczyć sam.

7. Spraw, aby gra wstępna trwała

Uprawianie wspaniałego seksu niekoniecznie jest bezpośrednio związane z tym, że dłużej pozostaje twardy. Nie spiesz się z grą wstępną i zamiast tego pozwól, aby twoje pragnienia były w centrum uwagi. To pomaga również obojgu mieć głębszy orgazm. Seks to nie tylko penetracja, to o wiele więcej! Eksperymentuj, gra wstępna to coś, co ogranicza tylko wyobraźnia.

8. Pomyśl o czymś innym

Próba wymyślenia czegoś innego, gdy czuje się zbyt podniecony, może mu bardzo pomóc. Dzieje się tak dlatego, że trochę niszczy to podekscytowanie, a następnie zajmuje trochę więcej czasu, aby ponownie osiągnąć ten sam poziom. Na przykład może myśleć o nudnych rzeczach, takich jak jego praca (jeśli jest nudna) lub o jakimś zainteresowaniu, które nie wzbudza podniecenia, jak np. piłka nożna.

9. Relaksuj się

Im jest bardziej spięty, tym szybciej dochodzi. Napinanie ma związek z tym, jak łatwo jest mieć orgazm zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Właśnie dlatego dobrze jest, aby kobiety trenowały mięśnie dna miednicy i wykonywały ćwiczenia ściskające. Więc upewnij się, że może się bardziej zrelaksować. Masaż jako preludium może załatwić sprawę lub użyć pozycji, w których mniej się napina. Wypróbuj to!

10. Baw się lodem

Mówi się, że ciepło wzmaga pobudzenie, a zimno je osłabia. Dlatego spróbuj bawić się lodem, gdy jest zbyt podekscytowany i sprawdź, czy to działa dla ciebie. Może również działać jako wzmacniacz napięcia, ponieważ robienie czegoś nowego może być ekscytujące. Jeśli jesteś pod prysznicem, możesz nawet spróbować nalać mu trochę zimniejszej wody, gdy zrobi się za gorąco.


Do zapamiętania

Ale najważniejsze jest to, że prowadzisz dialog ze swoim partnerem i mówisz, jak się czujesz. Łatwo może się zdarzyć, że jako kobieta poczujesz się zawiedziona i nie będziesz wiedziała, jak podjąć temat. Ale nie ma się czego wstydzić i jest to coś, przez co przechodzi większość par.

Porozmawiaj ze swoim partnerem i bądź szczera i mów mu, jak się czujesz. Życie seksualne jest prawdopodobnie najważniejszą częścią życia większości par. Nawet jeśli w to nie wierzysz, twój partner chce, abyś też się tym cieszył, ale może nie wiedzieć, jak się czujesz i czego doświadczasz, jeśli mu nie powiesz. Im bardziej się cieszysz, tym bardziej on też będzie się cieszył, a tym samym osiągniecie nowe poziomy radości razem, o których ani on, ani ty nie myśleliście, że są możliwe.

Potraktuj te wskazówki głównie jako źródło inspiracji i wypróbuj to, z czym oboje czujecie się komfortowo. Ważne jest, aby oba były wygodne, abyście mogli cieszyć się wszystkim maksymalnie. Jak tylko jedno z was nie poczuje się komfortowo, drugie też to poczuje, co z pewnością wpłynie na cały nastrój. Tak ważne jest więc dostosowanie.