Serwisy randkowe dla babć

Granny Dating Sites

 

Autor:

Nie ma ograniczeń wiekowych, aby znaleźć miłość. Według badania z 2017 r. około 20% osób w wieku powyżej 65 lat jest samotnych. Liczby z pewnością wzrosły z czasem. Jednak, mimo że żyjemy w nowoczesnym społeczeństwie, koncepcja babć umawiających się na randki po pięćdziesiątce jest nadal uważana za temat tabu. Dlatego większość z nich zostaje sama i prowadzi nieszczęśliwe życie.

Jednak z biegiem czasu ludzie stopniowo stają się bardziej otwarci na koncepcję związków z kobietami po 50. roku życia, co doprowadziło również do powstania niezliczonych witryn i aplikacji randkowych dla babć. Zagłębianie się w świat randek na tym etapie może być dość przytłaczające. Nie martw się jednak, ponieważ wymieniłem kroki, które pomogą Ci znaleźć idealnego partnera online.

⭐ Serwisy randkowe dla babć w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • 30+
 • Gwarancja kontaktu
 • Dobry test osobowości
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Popularny serwis randkowy
 • Dobry test osobowości
3
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Najlepsza funkcja dopasowania
 • Stosunkowo tania usługa
4
Bez Zobowiązań Logo
 • 18+
 • Darmowa rejestracja
 • Randki dla dorosłych
5
Ashley Madison Logo
 • Randki na co dzieńs
 • Łatwa w użyciu aplikacja
 • Zweryfikowane profile
6
AdultFriendFinder Logo
 • Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • Zweryfikowani członkowie
 • Bezpłatna wersja próbna
7
FlirtIWięcej Logo
 • 18+
 • Najlepszy system czatu
 • Popularny w Polsce

Skonfiguruj swój profil randkowy online

Na początek Twój profil musi być atrakcyjny. Powinien wyświetlać twoje atrybuty tak, jakbyś opisywał je znajomemu. Nie rozpracowuj jednak zbyt wiele. Informacje powinny być krótkie i zwięzłe. Rozwijając swój profil, pamiętaj, jakiego rodzaju starsze osoby chciałbyś przesunąć bezpośrednio na siebie. Nie próbuj udawać, po prostu bądź najlepszą wersją siebie.

Zdjęcie profilowe jest ważne

Zdjęcie profilowe jest jednym z najważniejszych elementów podczas zakładania profilu randkowego. To pierwsza rzecz, którą widzi człowiek. Ludzie decydują się również przeczytać Twoje informacje na podstawie Twojego zdjęcia profilowego. Nie musisz tworzyć skomplikowanego profilu, a stworzenie prostego zapewni Ci to, czego chcesz.

Staraj się unikać robienia selfie. Zamiast tego spraw, aby ktoś inny wykonał Twoje zdjęcie prawidłowo. Upewnij się, że obnosisz się ze swoim pięknym uśmiechem i staraj się unikać używania filtrów, które ukrywałyby oznaki starzenia, takie jak zmarszczki. Ukrywanie tych rzeczy może wydawać się dobrym pomysłem, ale tak nie jest. Musisz pozostać wierny swojemu autentycznemu ja. Na koniec upewnij się, że inne osoby nie znajdują się na Twoim zdjęciu profilowym, ponieważ wielu użytkownikom może być trudno zidentyfikować faktycznego właściciela konta. Jednak wiele osób popełniło ten błąd w przeszłości.

Realistyczne oczekiwania

Na portalu randkowym znajdziesz niezliczone kuszące i atrakcyjne profile. Proszę jednak nie dać się ponieść ich doskonałemu wyglądowi. Twoim celem jest znalezienie odpowiedniego dla siebie pod każdym względem. Nie ma czegoś takiego jak ideał. W związku z tym musisz określić realistyczne oczekiwania, aby im sprostać, co może nie być takie łatwe, jak wtedy, gdy miałeś 20 lat. Przyrost masy ciała, wypadanie włosów, siwe włosy i zmarszczki są powszechne w tym wieku. Dodatkowo pomogłoby, gdybyś nigdy nie dokonywał wyboru w oparciu o te powierzchowne atrybuty.

Bądź szczery podczas komunikacji

Musisz być uczciwy i prawdomówny podczas rozmowy z drugą osobą. Większość ludzi tworzy fałszywe persony online, aby zaimponować innym. Jeśli to zrobisz, przyciągniesz ludzi, którzy nie są w twoim typie, co ostatecznie kończy się katastrofą. Jeśli nie masz pewności co do odpowiedzi, nie wahaj się zapytać znajomego lub bliskich.

Brak przypomnienia o jej wieku

Nie używaj słowa “babcia” za wszelką cenę. Użycie słowa „babcia” byłoby stanowczym przypomnieniem ich wieku, czego starsze kobiety nie znoszą. Dzieje się tak dlatego, że żadna kobieta nie chciałaby, aby przypominano jej, że straciła swój młodzieńczy lata. Co więcej, jest to po prostu lekceważące i krępujące. Tak więc, aby dobrze się z nią bawić, komunikuj się tak, jak z każdym innym zainteresowaniem miłosnym.

Unikaj wykorzystywania bagażu swojego życia

Starsze kobiety prawdopodobnie wiele w swoim życiu przeżyły. Może to obejmować wyczerpujący rozwód, śmierć współmałżonka, problemy zdrowotne, odpowiedzialność za dzieci i wnuków i tak dalej. Jest więc prawdopodobne, że nadal zmagają się z konsekwencjami tych negatywnych przypadków. Dlatego nie chcą słyszeć o bagażu innej osoby, przynajmniej na początku. Dlatego unikaj chęci ujawnienia wszystkiego na swój temat na początkowym etapie rozmowy.

Której strony lub aplikacji randkowej dla babci powinieneś użyć?

Wybór odpowiedniego serwisu randkowego dla babci ma ogromne znaczenie. Wraz z szybkim wzrostem liczby stron randkowych dla babć podjęcie decyzji, z którego skorzystać, stało się dość trudne. Jednak przeprowadziłem szeroko zakrojone badania, aby pomóc zaoszczędzić czas i mogę stwierdzić, że EliteSingles jest jednym z najlepszych na rynku.

EliteSingles

EliteSingles

EliteSingles to idealny serwis randkowy, jeśli szukasz czegoś poważnego. Na tej stronie są głównie użytkownicy w średnim i starszym wieku. Ponad 80% ludzi tutaj ma tytuł licencjata, magistra lub doktora. Jest to więc hotspot inteligentnych i inteligentnych dorosłych i seniorów.

Rejestracja

Proces rejestracji jest prosty. Może to zająć około 15-20 minut. Może się wydawać, że to dużo, ale ważne jest, aby odfiltrować te poważne. Co więcej, nie będzie już irytujących pustych i fałszywych profili, co pozwoli zaoszczędzić czas.

Dopasowanie

Platforma posiada ścisły i profesjonalny system dobierania graczy oparty na teście osobowości. Podczas rejestracji będziesz musiał odpowiedzieć na niektóre pytania, które platforma będzie później używać do dobierania graczy i kompatybilności. Niektóre pytania mogą dotyczyć rzeczy, które najbardziej lubisz w swoim życiu, w tym niektórych danych osobowych o Tobie. Twoje odpowiedzi są rejestrowane i wykorzystywane do określenia idealnego partnera dla Ciebie. Chociaż witryna nie pokazuje dokładnych odpowiedzi ze względu na prywatność, pokazuje wyniki. Jest to system oceniania od 1 do 100. Zatem im wyższa ocena, tym większe prawdopodobieństwo, że trafisz na tę osobę. Algorytm EliteSingles dopasował niezliczonych seniorów, którzy są gotowi na randki. W dziale recenzji nie ma nic poza pozytywnymi zeznaniami.

Apka

EliteSingles opracowało aplikację dość późno. Zapewnia jednak bezproblemowe działanie na urządzeniu mobilnym, zarówno na iPhonie, jak i na Androidzie. Możesz zarejestrować się, stworzyć swój profil, wykonać test osobowości, przesunąć palcem i dopasować w samej aplikacji.

Członkostwo premium

EliteSingles ma darmową wersję, w której można robić wszystkie podstawowe rzeczy. Nie będziesz jednak mógł wyświetlić zdjęć profilowych innych osób ani wysłać do nich SMS-ów. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich ich funkcji bez ograniczeń w wersji premium.