Serwisy randkowe dla osób w związku małżeńskim

Dating Sites Married

 

Autor

Chęć umawiania się z innymi, gdy jesteś w związku małżeńskim, może wystąpić z kilku powodów i nie ma się czego wstydzić. Może nie jesteś zadowolony z małżeństwa i chcesz znaleźć nowego partnera. W dzisiejszych czasach coraz powszechniejsze staje się również posiadanie otwartych związków, w których pozostajesz w związku małżeńskim ze swoim partnerem, ale oboje ustalają, że spotykają się z innymi. Może to być sposób na rozpalenie płomienia w starym małżeństwie i może być postrzegane jako zdrowe w związku. Niezależnie od powodu, wiele serwisów randkowych ułatwia randkowanie jako osoba w związku małżeńskim lub znalezienie innych osób, które są w związku małżeńskim.

⭐ Najlepsze serwisy randkowe dla małżeństw w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
2
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
3
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
4
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Popularny serwis randkowy
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
 • ❤️ Stosunkowo tania usługa
6
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Randki na co dzieńs
 • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
 • ❤️ Zweryfikowane profile
7
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna

Randki online dla osób zamężnych

Jeśli jesteś w związku małżeńskim i szukasz randki, online jest najlepszym rozwiązaniem. Znalezienie odpowiednich osób jest szybkie i łatwe, a status związku można łatwo uzyskać. Zakres singli jest duży i nie będziesz miał problemu ze znalezieniem osób o podobnych poglądach, które podzielają Twoje zainteresowania.

Do wyboru jest wiele różnych rodzajów serwisów randkowych. Aby znaleźć najlepszą dla siebie witrynę, musisz dowiedzieć się, czego szukasz. Wiele witryn jest bezpłatnych, podczas gdy inne kosztują. Niektóre serwisy randkowe są darmowe, ale nie pozwolą Ci korzystać z niektórych funkcji, dopóki nie założysz konta premium. Od Ciebie zależy, ile chcesz wydać, aby znaleźć kolejnego partnera. Wiele serwisów randkowych ma również określony temat, na przykład po krótkotrwałych związkach, wieku lub seksualności. Pamiętaj, aby wybrać właściwą, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowej miłości. Zastanów się, co Cię interesuje i odpowiednio wybierz swoją witrynę randkową.

Bezpieczeństwo podczas randek online

Dla Ciebie jako osoby w związku małżeńskim rozpoczęcie korzystania z serwisów randkowych może być stresujące. Możesz nie chcieć, aby Twoje informacje wpadły w niepowołane ręce, jeśli chcesz w tajemnicy chodzić na randki. To, jak bardzo chcesz zachować anonimowość, zależy częściowo od Ciebie, a częściowo od serwisu randkowego. Niektóre serwisy randkowe wymagają anonimowości dzięki funkcjom takim jak używanie pseudonimów zamiast prawdziwego imienia, podczas gdy inne wymagają Twojej szczerości. Jeśli szukasz dyskretnej relacji, wejdź na strony, które ułatwią Ci zachowanie anonimowości. W swoim profilu możesz również wybrać inne imię, nie umieszczać swojej twarzy na zdjęciu profilowym i nie umieszczać konkretnych informacji w swoim opisie.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo serwisu randkowego, warto zapoznać się z jego warunkami użytkowania i prywatnością. Możesz je przeczytać przed rejestracją. Opisują, w jaki sposób mogą korzystać z Twojego profilu i przesyłanych zdjęć. W większości przypadków nie mają prawa udostępniać żadnej z nich, ale zawsze lepiej jest je najpierw przeczytać, jeśli martwisz się, jak będą traktowane Twoje informacje.

Jak wybrać odpowiedni serwis randkowy

Określenie, który serwis randkowy jest dla Ciebie najlepszy, może być trudny. Dlatego przygotowałem listę najpopularniejszych serwisów randkowych, które ułatwią Ci wybór ulubionego. Przeczytaj więcej o najlepszych serwisach randkowych, aby znaleźć najlepszą dla siebie stronę:

Match.com

Match.com

Match.com to jeden z najbardziej znanych serwisów randkowych online. Jest jednym z najstarszych i dlatego ma dużą liczbę członków do wyboru w każdym wieku, ale jest skierowany przede wszystkim do osób w wieku 28-50 lat. Rozkład mężczyzn i kobiet jest równomierny, a aplikacja jest łatwa w użyciu. To serwis randkowy, który jest odpowiedni dla tych, którzy szukają poważnego związku. Rejestracja i rozpoczęcie wypełniania profilu jest szybkie. Rejestracja jest bezpłatna, ale udział w członkostwie, które odblokowuje wszystkie funkcje witryny, kosztuje. Członkostwo jest jednak za rozsądną cenę. Korzystanie z witryny jest bardzo bezpieczne w użyciu.

Match.com to serwis randkowy, który pod wieloma względami lepiej nadaje się dla singli, ponieważ jest skierowany głównie do nich, ale przy dużym wyborze profili nie jest niemożliwe znalezienie kogoś, kto pasuje do Ciebie. Interfejs po zalogowaniu może sprawiać nieco przestarzałe wrażenie i przydałaby się nowoczesna aktualizacja. Podczas wypełniania swojego profilu istnieje wiele możliwości wyboru. Dla wielu może to być przytłaczające, ale może również przynieść korzyści z posiadania bardziej szczegółowego opisu innych.

Match.com oferuje dostosowanie wyszukiwania nowego partnera. Podobnie jak inne serwisy randkowe, możesz dodawać ulubione profile i wysyłać wiadomości błyskawiczne do osób, z którymi chcesz rozmawiać. Ale Match.com oferuje również funkcję Shuffle. Oznacza to, że witryna znajduje dla Ciebie potencjalnych partnerów na podstawie kryteriów, które ustawiłeś dla swojego partnera non-profit. Niektóre testy pozwalają zagłębić się w to, czego szukasz.

Podsumowując, Match.com jest odpowiedni dla tych, którzy szukają poważnego związku i nie mają nic przeciwko spędzaniu czasu na tworzeniu szczegółowych profili. Jest łatwy w użyciu i ma różny wiek.

Elite Singles

Elite Singles

EliteSingles jest skierowany do tych, którzy mają wysoki standard edukacji. Nie ma żadnych wymagań, abyś musiał mieć wysokie dochody. Grupa docelowa bardziej zależy od Twojego poziomu ambicji. Ze względu na wysoki standard, Elite Singles często odwiedzają tylko ci, którzy szukają poważnego związku. Jest to jeden z największych serwisów randkowych na rynku i dlatego każdego dnia ma wielu nowych członków. Wiek członków wynosi zwykle od 28 do 45 lat, a nawet między liczbą kobiet i mężczyzn.

Rejestracja jest darmowa, ale przed rozpoczęciem należy wykonać test osobowości, aby potwierdzić, że spełniasz wymóg uczestnictwa w serwisie randkowym. Ten test osobowości może być następnie wykorzystany do znalezienia idealnego partnera. Zadawane pytania dotyczą na przykład statusu związku, poziomu wykształcenia oraz tego, jak bardzo cenisz poziom wykształcenia swojego partnera. Pojawią się również pytania, w których zostaniesz poproszony o wybór między dwoma obrazami, kolorowym chaosem lub ustrukturyzowanym czarno-białym obrazem.

Chociaż rejestracja jest bezpłatna, istnieją funkcje premium, z których można skorzystać. Obejmuje to dopasowanie inteligencji i nieograniczoną komunikację. Cena jest nieco wysoka, ale wpisuje się w motyw Elite Singles. Należy również wspomnieć, że Elite Singles, jak sama nazwa wskazuje, sprzedają się jako single. Ale to nie uniemożliwia randkowania w małżeństwie na tej stronie, ponieważ możesz wpisać swój status związku w swoim profilu. Dostępna jest również aplikacja.

Elite Singles pasują do tych, którzy szukają poważnego związku i faworyzują osoby z dużymi ambicjami i wyższym wykształceniem. Niestety oznacza to, że jeśli nie spełniasz tych wymagań, ta strona nie jest dla Ciebie, a cena korzystania z serwisu jest wysoka.

Victoria Milan

Victoria Milan

Victoria Milan nie przypomina wielu innych serwisów randkowych. Zaczęło się od koncepcji ułatwiania romansów. Oznacza to, że osoby, które są w związku małżeńskim lub mają już partnera, mogą znaleźć innych, z którymi mogą rozpocząć związek lub romans. Strona spotkała się z dużą krytyką mediów w aspekcie moralnym. Czy serwis randkowy może podżegać do niewierności? Dlatego często zdarza się, że wielu nie chce rozmawiać o posiadaniu profili na Victoria Milan, ponieważ bycie częścią tego może być postrzegane jako haniebne. Ale jeśli chcesz się zarejestrować i wypróbować, jest to przyzwoity serwis randkowy.

Na stronie jest wielu użytkowników, lecz istnieje wiele wspaniałych funkcji, jeśli chcesz zachować anonimowość. Ta funkcja jest bardzo ceniona przez wielu użytkowników, ponieważ większość nie chce oznaczać, że zdradza swoich partnerów. Niestety strona ma wiele funkcji, za które trzeba zapłacić, aby je odblokować. Jeśli masz członkostwo, możesz wysyłać i czytać wiadomości, sprawdzać, kto odwiedził Twój profil i mieć możliwość „flirtowania” z innymi członkami.

Kiedy się zarejestrujesz, możesz odpowiedzieć na kilka pytań, aby móc dopasować Cię do właściwych osób. Od Ciebie zależy również, czy chcesz przesłać obraz twarzy. Możesz zamiast tego wybrać obraz ciała lub coś, co reprezentuje ciebie, aby zachować anonimowość. Wyjątkową cechą strony jest to, że możesz wyszukiwać konkretne osoby, tak jak w wyszukiwarce. Wtedy szybciej i łatwiej znajdziesz odpowiednią osobę. Po prostu wybierasz płeć, wiek, lokalizację, a następnie otrzymujesz listę osób, które pasują do Twojego wyszukiwania. Możesz także wyszukiwać dopasowania za pośrednictwem ich aplikacji.

Victoria Milan doskonale nadaje się dla Ciebie, który jest w związku i szuka innego partnera. To trochę tajemnicze i musisz zapłacić, aby uzyskać dostęp do ważnych funkcji. Ale znajdziesz odpowiednich dla siebie ludzi, którzy są w związku małżeńskim lub szukają kogoś w związku małżeńskim.

C-Date

C-Date

C-Date jest skierowany do tych, którzy szukają nieskomplikowanych randek. Wiele osób używa go również do poznawania ludzi na jedną noc, idealnego dla tych, którzy interesują się tylko prostymi randkami lub seksem. Wiele osób, które rejestrują się w C-Date, to przedsiębiorcy lub zajmują inne wysokie stanowiska.

C-Date wyróżnia się tym, że kobiety mają darmowe członkostwo, podczas gdy mężczyźni muszą płacić za specjalne funkcje. Jeśli jesteś nowym członkiem, możesz wypróbować premium za darmo przez kilka dni. Nie wpływa to jednak na podaż mężczyzn i kobiet, są w dobrej równowadze. Grupa wiekowa na C-Date jest bardzo szeroka i mieści się w przedziale 18-55+. Liczba członków w wieku 18-24 lat jest taka sama, jak w kategorii 55+. Dostępna jest również aplikacja.

Ci, którzy dołączają do C-Date, są bardzo aktywnymi użytkownikami, więc skontaktowanie się z kimś nie zajmuje dużo czasu. Utworzenie Twojego profilu zajmuje tylko kilka minut. Otrzymasz kilka pytań o to, czego szukasz, status twojego związku i jak wyglądasz. Za pomocą algorytmu strona prześle Ci rekomendacje dotyczące profili na podstawie pytań, na które odpowiedziałeś wcześniej. Jeśli chcesz być trochę bardziej anonimowy, możesz użyć pseudonimu zamiast swojego prawdziwego imienia i nazwiska. C-Date posiada również łatwą w użyciu aplikację.

C-Date jest idealny dla tych, którzy chcą prostych randek lub po prostu spotykają się z innymi na seks. Nie jest przeznaczony do poważnych związków. Jeśli jesteś mężczyzną, korzystanie z witryny kosztuje, ale jeśli kobietą – masz za darmo. Ta strona randkowa działa dobrze dla tych, którzy są w związku małżeńskim i chcą szybkiego spotkania. Jeśli chcesz dołączyć swój status związku, możesz to zrobić w swoim profilu.

Podsumowanie

Istnieje wiele powodów, dla których chciałbyś umawiać się z innymi, gdy jesteś w związku małżeńskim. Bez względu na powód tego pragnienia, wiele serwisów randkowych może pomóc ci spełnić te pragnienia. Wiele z nich ma motyw, który pomoże Ci znaleźć osoby o podobnych poglądach. Serwisy randkowe są odpowiednie dla każdego, kto chce się z kimś spotkać, niezależnie od tego, czy jest to długotrwały związek, czy spotkanie krótkoterminowe. Jeśli anonimowość jest dla Ciebie ważna, istnieją zarówno serwisy randkowe, jak i sztuczki, dzięki którym możesz swobodnie umawiać się na randki bez martwienia się o to, kto widzi Twój profil.