Darmowe aplikacje czatowe do randek

Free Chat Apps

 

Autor

Najlepsze aplikacje randkowe są gotowe, aby pomóc Ci poznać nowych ludzi w nowym roku i nawet pandemia koronawirusa ich nie powstrzyma. Aplikacje randkowe zyskały na popularności w ciągu ostatnich dwóch lat. Dzieje się tak dzięki nowym funkcjom zaprojektowanym, aby pomóc Ci nawiązać kontakty, nawet gdy jesteś blisko domu. Czaty wideo, randki na odległość i inne podobne funkcje są już powszechne w tego rodzaju aplikacjach.

Pomaga również to, że nie każda aplikacja randkowa skupia się na romansie, nawet jeśli jest to duża część uroku. Wiele osób korzysta z najlepszych aplikacji randkowych, aby odkrywać również platonicznych towarzyszy. W końcu, czy jest lepszy sposób na poznanie osób, które podzielają Twoje zainteresowania, niż randki online? Zwłaszcza w przypadku aplikacji stworzonej po to, by łączyć Cię z osobami, z którymi chcesz się połączyć.

⭐ Najlepsze darmowe aplikacje do czatu w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
2
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
3
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
4
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Popularny serwis randkowy
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
 • ❤️ Stosunkowo tania usługa
6
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Randki na co dzieńs
 • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
 • ❤️ Zweryfikowane profile
7
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna

Tinder

Tinder

Aby się zarejestrować, po prostu stwórz podstawowy profil z kilkoma zdjęciami i kilkoma frazami o sobie, a następnie rzuć się na łaskę Internetu.

Aplikacja pokazuje wszystkich polecanych singli w Twoim regionie. Przesuń w prawo, jeśli kogoś lubisz; w przeciwnym razie przesuń palcem w lewo. Możesz wysyłać wiadomości i organizować spotkania, jeśli oboje przesuniecie palcem w prawo. (Chcesz ulepszyć swojego Tindera? Mamy kilka wskazówek, jak korzystać z Tindera jak ekspert.)

Przejście na płatne członkostwo Plus lub Gold na Tinder odblokowuje funkcje premium, takie jak nieograniczona liczba polubień i przewijania. Dają one potencjalnym partnerom drugą szansę.

Plusy: Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, jeśli nie najpopularniejsza. Ponieważ używa go tak wiele osób, na pewno znajdziesz użytkowników, z którymi możesz porozmawiać, nawet jeśli jesteś zielony w temacie. Możesz także przejść do witryny Tindera zamiast aplikacji.

Minusy: Zbyt łatwo przesuwać palcem w niewłaściwy sposób, szczególnie w przypadku „Superlajków” (które powiadamiają drugą osobę), więc przesuwaj ostrożnie.

Bumble

Bumble

Bumble został uznany przez Apple za jedną z najlepszych aplikacji na iOS w 2021 roku. Bumble działa jednak też na Androidzie.

Po tym, jak dwie osoby łączą się ze sobą i stają się częścią ula, kobiety mogą wykonać pierwszy ruch. Potem masz tylko 24 godziny na nawiązanie kontaktu, zanim link zostanie utracony na zawsze. W przypadku związków lub przyjaźni osób tej samej płci każda osoba musi wykonać ruch w ciągu 24 godzin, w przeciwnym razie połączenie zostanie utracone. Dostępne jest jednak 24-godzinne przedłużenie.

Plusy: Kobiety inicjują kontakt, a kilka pierwszych wiadomości musi być dostarczonych w określonych ramach czasowych, promując rozmowy w szybszym tempie. Ustawienia Bizz i BFF wskazują również, że możesz znaleźć tu pracę i nowego najlepszego przyjaciela.

Minusy: Musisz być na Bumble wystarczająco często, aby nadążyć z ograniczeniami czasowymi dotyczącymi wysłania początkowej wiadomości i odpowiedzi. Zrób to lub ryzykujesz przegraną w meczach z osobami, które lubisz.

OkCupid

OkCupid

OkCupid ma dużą bazę użytkowników, a także proste narzędzia randkowe. OKC nadal rozwija i ulepsza swoją aplikację randkową. Przykładem jest system „Odmiany”, który pozwala użytkownikom na szybkie zbadanie różnych smaków możliwych dopasowań, takich jak Beard Lovers, World Travelers, Kinky Nerds i tak dalej.

Inne funkcje obejmują narzędzia do czatu OkCupid, testy osobowości i integrację z Instagramem, a także inne długoletnie funkcje. Subskrypcja premium odblokowuje dodatkowe możliwości, takie jak ulepszone narzędzia wyszukiwania i możliwość sprawdzenia, kto Cię polubił.

Plusy:

 • Wyszukiwanie dopasowań i wysyłanie/odbieranie wiadomości są bezpłatne, dzięki czemu OkCupid jest jedną z najlepszych dostępnych bezpłatnych usług randkowych.
 • Istnieją dwa poziomy płatnego członkostwa, z których każdy zapewnia szereg przydatnych funkcji premium.
 • OkCupid to naprawdę serwis randkowy dla każdego, z ponad 20 orientacjami seksualnymi i 12 tożsamościami płciowymi do wyboru.

Minusy:

 • Ponieważ każdy może założyć profil i wysyłać wiadomości za darmo, niektórzy użytkownicy nie myślą poważnie o znalezieniu kogoś.

Match.com

Na Androida i iOS Match.com zapewnia randki freemium. Bezpłatni użytkownicy mogą tworzyć profile online i zamieszczać kilka swoich zdjęć. Mogą również uczestniczyć w internetowym flircie z „mrugnięciem”, przy czym regularnie otrzymują świeże dopasowania. Subskrypcja Match.com odblokowuje bardziej zaawansowane możliwości, takie jak możliwość sprawdzenia, kto widział Twój profil i polubił Twoje zdjęcia.

Plusy: Match to ugruntowany serwis randkowy, którego celem jest pomaganie osobom w nawiązywaniu znaczących związków i znajdowaniu miłości. Jeśli tego właśnie szukasz, możesz tu spotkać osoby, które podzielają Twoje zainteresowania.

Minusy: Chociaż dołączenie i rozpoczęcie korzystania z Match jest bezpłatne, musisz zarejestrować się w celu uzyskania członkostwa premium, aby czytać i wysyłać wiadomości. Ponadto, jeśli przestaniesz korzystać z witryny, pamiętaj o anulowaniu subskrypcji, ponieważ w przeciwnym razie zostanie ona automatycznie odnowiona.

Konkluzja

Będziesz miał najwięcej szczęścia w znalezieniu romansu za pomocą aplikacji randkowej, jeśli najpierw zdecydujesz, czego szukasz. Jeśli szukasz krótkich romansów i znajomości, unikaj aplikacji, które pomogą Ci odkryć długoterminowe partnerstwa. Podobnie, jeśli masz dość jednodniowych spotkań, aplikacje randkowe, które skupiają się na przesuwaniu, a nie na łączeniu Cię z kompatybilnymi osobami, mogą Cię bardziej irytować.