Najlepsze strony randkowe w Polsce

Hookup Sites

 

Autor

Termin „kultura podłączania się” oznacza środowisko sprzyjające spotkaniom seksualnym bez emocjonalnej intymności, co w przeszłości było uważane za tabu. Stało się to bardzo dominujące w dzisiejszych czasach, co jest oczywiste, ponieważ ludzie chcą zaspokoić swoje pragnienia seksualne bez inwestowania i ostatecznie psucia swojej energii emocjonalnej.

Jednak z czasem ludzie stali się bardziej postępowi i otwarci, tworząc bezpieczne i sprzyjające seksowi środowisko.

⭐ Najlepsze strony luźnego randkowania w Polsce

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
1
FlirtIWięcej Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Najlepszy system czatu
 • ❤️ Popularny w Polsce
2
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Gwarancja kontaktu
 • ❤️ Dobry test osobowości
3
Bez Zobowiązań Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Darmowa rejestracja
 • ❤️ Randki dla dorosłych
4
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Popularny serwis randkowy
 • ❤️ Dobry test osobowości
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Najlepsza funkcja dopasowania
 • ❤️ Stosunkowo tania usługa
6
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Randki na co dzieńs
 • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
 • ❤️ Zweryfikowane profile
7
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Największy serwis randkowy dla dorosłych
 • ❤️ Zweryfikowani członkowie
 • ❤️ Bezpłatna wersja próbna

Wybierz najlepszy serwis randkowy

Z biegiem czasu liczba stron i aplikacji dotyczących luźnych randek szybko rośnie. Wszyscy twierdzą, że są najlepsi, przez co wyszukiwanie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne. Pomogłoby więc przyjrzeć się wielu czynnikom przed sfinalizowaniem jednego.

Strony, które są przeznaczone wyłącznie do luźnego randkowania, nie powinny zawierać długich 10-minutowych kwestionariuszy na temat twoich planów lub romansu. Co więcej, niektóre witryny nie pozwalają na oglądanie zdjęć profilowych innych osób, chyba że masz płatną subskrypcję. Nie jest to korzystne, ponieważ zdjęcia profilowe odgrywają ogromną rolę w fizycznej atrakcyjności, która jest wymagana przy tego typu relacjach. Niemniej jednak nigdy nie możesz się pomylić z dobrze znanymi i renomowanymi witrynami, takimi jak Tinder i Ashley Madison.

Rozpocznij temat powoli

Większość ludzi popełnia błąd, zabierając się bezpośrednio do spraw i rozmawiając od razu o seksie. Nawet jeśli jest to twoja główna intencja, nie powinieneś rozpoczynać rozmowy w ten sposób. Stwarza to złe wrażenie, w którym możesz wydawać się zbyt zdesperowany, nachalny, a nawet do tego stopnia, że straszysz ludzi swoją dosadnością.

Dlatego na początku musisz być normalny. Wypróbuj zabawną lub dowcipną gadkę otwierającą, aby przyciągnąć czyjąś uwagę. Musisz włożyć trochę wysiłku w przekształcenie z linii „Jak się masz?” do ‘masz ochotę na seks?’ Wysiłek powinien mieć formę flirtu. Spróbuj zapytać, w jakim ktoś jest nastroju, aby wykorzystać twoje umiejętności flirtowania. Pamiętaj, aby na początku być subtelnym.

Wybierz atrakcyjne zdjęcie profilowe

Jak wspomniano wcześniej, zdjęcia profilowe odgrywają znaczącą rolę w witrynach i aplikacjach odnośnie luźnego randkowania. Musisz jednak uważać na nieuczciwych ludzi. Użyj naprawdę dobrego zdjęcia, aby przyciągnąć więcej osób.

Inną ważną rzeczą dotyczącą tego typu stron jest to, że ludzie będą prosić o więcej zdjęć, co jest doskonałym sposobem na odfiltrowanie oszustów. Dlatego przed rozpoczęciem rozmowy bądź przygotowany i dobrze się prezentuj.

Humor daje przewagę

Każdy kocha zabawną osobę, niezależnie od tego, czy szukasz poważnych czy niezobowiązujących związków lub znajomości. Kiedy rozśmieszasz drugą osobę, przełamuje to lody i sprawia, że rozmowa jest bardziej zabawna, a Ty godny zaufania. Zaufanie jest niezbędne, gdy spotykasz się z kimś, nawet jeśli jest to przygoda na jedną noc.

Bez względu na to, jak postępowy i otwarty jesteś, zawahałbyś się, zanim zacząłbyś mówić niegrzecznie i wymieniać zdjęcia NSFW z nieznajomym, którego ledwo znasz. To tutaj humor odgrywa kluczową rolę i przyspiesza proces.

Jaką stronę wypróbujesz?

Tinder

Tinder to jeden z najpopularniejszych serwisów randkowych na świecie. Musisz być świadomy wszystkich historii ludzi, którzy spotkali się na Tinderze i zostali bratnimi duszami. Choć brzmi to słodko, szansa na to jest znacznie mniejsza. Wygodniej i łatwiej jest znaleźć partnera do krótkiej relacji, niż długotrwałej. Jeśli jednak masz od 18 do 30 lat i szukasz swobodnego seksu, nie ma nic lepszego niż Tinder.

Co więcej, platforma jest bardzo łatwa w użyciu i ma ponad 57 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. W ten sposób istnieje równowaga między szkicowymi i rzeczywistymi fajnymi ludźmi. Musisz znaleźć właściwe.

Tinder ma darmowe i płatne wersje, a mianowicie plany plus, gold i Platinum. Darmowa wersja pozwala robić podstawowe rzeczy. Obejmuje to przesuwanie po profilach i wysyłanie SMS-ów. Jednak platforma to coś więcej

Tinder Plus

Tinder nie nałoży na Ciebie dziennych limitów przesuwania jeśli kupisz opcję Plus. Nie będzie też więcej reklam. Poza tym możesz przywrócić profil, który mogłeś przez przypadek przesunąć w lewo. Możesz także komunikować się z osobami spoza Twojego kraju, z całego świata.

Tinder Gold

Ten plan zapewnia wszystkie funkcje wymienione w Tinder Plus, a także kilka dodatkowych. Każdego dnia dostajesz więcej najlepszych ofert. Oznacza to profile, które najprawdopodobniej pokochasz. Poza tym możesz również zobaczyć, które osoby polubiły Twój profil.

Tinder Platinum

To najlepiej płatny plan subskrypcji Tindera. Otrzymujesz wszystkie korzyści Plus i Gold i nie tylko. Na przykład możesz wysłać SMS-a do każdego, nawet jeśli nie lubisz ich profili. Możesz także zobaczyć, kto polubił Twój profil ponad tydzień temu.

Wniosek

W ostatnim czasie coraz więcej osób próbuje stron internetowych luźnego randkowania. Opcji jest sporo. Jednak w Internecie jest również wielu oszustów. Dlatego trzymaj się strony, którą poleciliśmy, aby dobrze się bawić. Zakładając swój profil w ciągu kilku minut, jesteś narażony na świat atrakcyjnych i fajnych ludzi. Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami dotyczącymi randkowania wymienionymi powyżej, a błyskawicznie przypieczętujesz transakcję!