Ashley Madison

#
WITRYNA RANDKOWA
CECHY
ODWIEDŹ
Ashley Madison Logo
  • ❤️ Randki na co dzieńs
  • ❤️ Łatwa w użyciu aplikacja
  • ❤️ Zweryfikowane profile
Autor

Najbardziej dyskretny serwis

Jeśli jesteś zainteresowany powrotem na scenę randkową, serwisy randkowe online stają się bardzo popularne wśród ludzi szukających miłości. Jednak niektóre serwisy randkowe nieco utrudniają znalezienie preferowanego.

Jedną z wyróżniających się stron internetowych w Internecie jest Ashley Madison. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, w związku, rozwiedzionym, czy chcesz eksperymentować, Ashley Madison ma coś dla ciebie.

Ashley Madison powstała w 2001 roku. Ten serwis randkowy przeszedł i wzloty, i upadki w przestrzeni randkowej online.

Obecnie Ashley Madison jest własnością Ruby. Jest to rebranding strony internetowej Avid Life Media po poprzednich właścicielach. Jej założycielem jest Darren J. Morgenstern. Witryna szczyciła się słynnym hasłem „Życie jest krótkie, miej romans”, a nazwa witryny jest kombinacją najpopularniejszych imion kobiecych w Ameryce Północnej.

Jedną z unikalnych cech serwisu randkowego jest to, że jest bezpłatny dla kobiet. Ponadto ma ugruntowaną bazę z ponad 60 milionami użytkowników i pozwala na wiele.

Użytkownicy mogą spodziewać się intuicyjnego i interaktywnego projektu swojej witryny. Serwis oferuje ponadto dyskretne i anonimowe opcje płatności. Ponadto proces rejestracji w przypadku nowych członków zajmuje tylko kilka minut.

Ashley Madison

Unikatowe cechy

Istnieje wiele unikalnych funkcji dla użytkowników dotyczących Ashley Madison. Poniżej znajduje się zestawienie tego, czego się po nim spodziewać.

Brak przeszkadzających reklam

Najlepsze w jest to, że nie zostaniesz pochłonięty przez irytujące wyskakujące reklamy na ekranie. Dlatego masz wystarczająco dużo czasu, aby nawiązać sensowne połączenie bez marnowania czasu.

Funkcja podróżowania

W przeciwieństwie do innych serwisów randkowych, Ashley Madison ma niezbędną funkcję podróżowania. Możesz podzielić się planami podróży z maksymalnie 30 kobietami i zobaczyć dokąd się wybierają.

Feedback

Użytkownicy mogą oceniać profile innych członków. Dlatego możesz uszeregować członków w maksymalnie dziewięciu obszarach na stronie Ashley Madison.

Funkcja ukrytego zdjęcia

Większość użytkowników często obawia się, że inni użytkownicy będą mieli dostęp do ich zdjęć w ich profilach. Możliwe jest jednak przesyłanie i modyfikowanie zdjęć, aby uniknąć ich dostępności. Możesz dodać maski na twarz lub rozmyć określone części ciała.

Funkcja priorytetu

Ta funkcja pozwala użytkownikom wyróżnić swoje profile na pasku wyszukiwania w ich pobliskich obszarach. Dzięki temu zyskujesz przewagę nad konkurencją.

Funkcja priorytetowego maila

Możesz wysłać wiadomość ze statusem priorytetowym za pomocą funkcji priorytetowej poczty. Dlatego najlepsi członkowie otrzymają Twoją wiadomość w swoich skrzynkach odbiorczych. Następnie otrzymasz potwierdzenie, że wiadomość została przeczytana.

Aplikacja randkowa

Ashley Madison korzysta z interaktywnej i intuicyjnej aplikacji randkowej. Możesz łatwo pobrać aplikację Ashley Madison dostępną w Google Play. Jest dostępna na różnych urządzeniach w sklepach Android i iOS.

Ponadto możesz uzyskać dostęp do wszystkich funkcji dostępnych w wersji na komputery. Możesz łatwo poruszać się po aplikacji z widocznymi wszystkimi ikonami.

Ashley Madison ma bezpłatny proces rejestracji. Musisz zacząć wprowadzać określone informacje, w tym nazwę użytkownika, adres e-mail, kod pocztowy, hasło, status związku i datę urodzenia.

Darmowy dla kobiet

Najlepsza oferta dostępna jest w bezpłatnych sesjach dla kobiet zainteresowanych mężczyznami. W przeciwieństwie do innych serwisów randkowych, które korzystają z modelu subskrypcji, Ashley Madison korzysta z systemu kredytowego. Dlatego im więcej kredytów kupisz, tym mniej płacisz. Dla użytkowników dostępne są trzy podstawowe bukiety.

Pierwszy to plan podstawowy, który daje użytkownikom 100 kredytów. Drugi plan to klasyczny, który oferuje do 500 kredytów. Wreszcie istnieje plan elitarny, który oferuje do 1000 kredytów. Subskrypcja planu elitarnego zapewnia dostęp do premii Ashley Madison. Użytkownicy mogą korzystać z 24 godzin darmowego czatu oraz statusu priorytetowego.

AshleyMadison Reviews

Najczęstsze skargi

Jedna z głównych skarg dotyczących tego serwisu randkowego dotyczy ich protokołów bezpieczeństwa danych. Ma to korzenie w poprzednim naruszeniu bezpieczeństwa w 2015 roku. Dlatego wielu użytkowników czuje się niepewnie, jeśli chodzi o udostępnianie swoich danych osobowych.