Recenzja Recenzja 50plusMatch

#
DATING SIDE
FORDELE
BESØG
50PlusMatch Logo
 • ❤️ Bedst til 50+
 • ❤️ Jævn kønsfordeling
 • ❤️ Prisvärd tjeneste
Autor

Dyskretne randki dla wszystkich

Randki online są często kojarzone z młodszymi pokoleniami. Ale coraz częściej nawet starsze pokolenia próbują tego spróbować w nadziei na znalezienie miłości lub swobodnych związków bez związków.

Jeśli jesteś romantykiem, który szuka poważnego związku, 50PlusMatch może być dla Ciebie dobrym wyborem. Strona skupia się na nieco starszym pokoleniu, czyli tych, którzy mają 50 lat i więcej. Ma też kilka różnych funkcji, które ją wyróżniają. Dwie z tych funkcji to możliwość poznania innych członków poprzez quizy oraz możliwość zawierania znajomości na Things2share.

Portal randkowy 50PlusMatch oferuje członkom dyskretne, komfortowe i poważne randki. Serwis pracuje online od 2006 roku i jest dostępny w kilku różnych krajach. Strona jest własnością Matchmedia, która jest również członkiem organizacji e-commerce Thuiswinkel.org.

Użyteczność w centrum uwagi

50PlusMatch skupił się na prostym projektowaniu stron internetowych, co ułatwia poruszanie się po niej. Nawet jeśli nie jesteś szczególnie bystry technicznie, możesz łatwo znaleźć to, czego szukasz. Ta strona zawiera również wiele informacji o firmie, ogólnie o randkach online i tworzeniu profilu na swojej stronie internetowej.

Z uwagi na to, że oferują utworzenie konta za darmo, możesz sprawdzić, czy ten serwis Ci odpowiada, zanim zdecydujesz się na członkostwo.

Targetując reklamy na członków w wieku powyżej 50 lat, łatwiej jest im znaleźć dopasowanie.

Dzieje się tak, ponieważ jako członek, który już znasz grupę wiekową, możesz łatwiej znaleźć kogoś na tych samych falach. Jako bezpłatny członek masz dostęp do niektórych funkcji, ale oczywiście nie do wszystkich. Niektóre z rzeczy, które możesz robić jako bezpłatny członek, to:

 • Czytać reklamy
 • Kreować własny profil
 • Dodać 10 zdjęć
50PlusMatch Screenshot

Test osobowości jest łatwy

Strona oferuje odpowiedzi na szereg pytań dotyczących Ciebie i Twojego przyszłego partnera. Odpowiadając szczerze i zostawiając przemyślane odpowiedzi, otrzymujesz najlepsze warunki do idealnego dopasowania.

Odpowiadając na pytania, które zadaje 50PlusMatch, mogą stworzyć profil, który według nich byłby dla Ciebie najlepszy. W ten sposób nie będziesz musiał tracić czasu na profile, które w ogóle nie odpowiadają Tobie lub Twoim preferencjom. Ich celem jest jak najszybsze uzyskanie jak najlepszego dopasowania, co, miejmy nadzieję, doprowadzi Cię do kogoś wyjątkowego .

Ekskluzywne oferty i rabaty

50PlusMatch opracował 3 różne członkostwa. W rezultacie mają model, który pasuje do większości ludzi. Możesz płacić za członkostwo co miesiąc, kwartał lub pół roku.

Jako płatny członek masz również dostęp do wielu funkcji, których nie mają członkowie bezpłatnej. Między innymi otrzymujesz dostęp do:

 • wysyłania wiadomości prywatnych
 • obejrzenia, kto odwiedził twój profil
 • wysyłania nielimitowanej liczby zainteresowanych wiadomości
 • oglądania innych profili
 • rozmawiania z innymi członkami

Częste skargi dotyczące 50PlusMatch

Podobnie jak wiele innych witryn randkowych, 50PlusMatch otrzymał skargi dotyczące fałszywych profili.

Fałszywy profil podważa wszystko, co próbuje osiągnąć 50PlusMatch i firma publicznie oświadczyła, że to nie oni tworzą fałszywe profile i twierdzą, że zamiast tego, zajmują się każdym indywidualnym profilem indywidualnie i ręcznie. Uważnie przeglądają wszystkie profile.

Powiązane artykuły